0 oy
431 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (355 puan) tarafından
tarafından yeniden gösterildi

Carsamba qunu hast qitmistim cumada sonuclarimi almaya qeldim doktor yuzume bakti sadece hemn yatisin yapilsin dedi tansiyondan dolayi elim yuzum ayagim asiri derecede sisti cok fazla odem.olustu konusrkn aqzim kasilior we bas aqrim 3qundr qecmior. Kullandqim tansiyon ilacimu gunde 6 taneye cikardi. Gunde 6tane ayni hapi icmek bebeqime zarar weriyor:( cok korkuorum nolur bana dua edin saq salim cikalim hastneden. Yawruma kawusmama ramak kaldi nolur bu qunlerimide sorunsz atlatmak nasip olur. Kimin duasinin kabul olucaqi belli olmaz lutfen bebeqim icin dua edermisnz..

7 Cevaplar

0 oy
(111 puan) tarafından

Sakin ol.. Bir de Yaradana teslim ol..  Ben çok zor günler geçirdim..  Hala hayatta olmam bile tam bir mucize ... Ne ilaçlar kullandım... Şuan bile içim titriyor. Allah büyüktür sen teslimiyeti ruhunda hisset yaradan sanasana ödülünü verecektir. 

-Reklam-
0 oy
(43 puan) tarafından

Allah im sifa versin insallah bebeginize sag saglim zamaninda kavusun dr unuza güvenin Allah yardimciniz olsun 

0 oy
tarafından

Canim korkma bu kadar sende 36 haftandasin en kotu sezeryana alirlar zarar vermezler bile bile bsii olmasina goz yummazlar bak hastanede olmanda cok iyi gozetim altindasin korkma insallla sag salimmkavuscaz bebeklerimize dualarim senle

0 oy
(336 puan) tarafından

Ay canım benim ya çok geçmiş olsun inşallah hiç bir sey olmadan sağ ve sağlıkla kavusursunuz yavrunla. Rabbim yardımcınız olsun 

0 oy
(717 puan) tarafından

Geçmiş olsun cnm Allah yardımcın olsun sağ salim bebeğine kavusursun inşallah cnm 

0 oy
(216 puan) tarafından

Canm uzuldukcede tansiyonun cikar o yuzden kendini tansiyonum cikio bebegim zarar goruyo diye kitleme bu olaya yediklerine dikkat et Allah bebegine de sana da sifa versin 

0 oy
(71 puan) tarafından

Tabii ki yer gök duayla ayakta  bebeğini sagsaglim kucağına alırsın insaAllah dualarımdasın  sende bol dua et bacım.. 

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 393 göst.
13 Nisan 2024 Aile kategorisinde Bahar_6565 (65 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 422 göst.
18 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Smnr333 (5 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 238 göst.
7 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Alphavva (68 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 235 göst.