0 oy
273 göst.
Diğer kategorisinde (33 puan) tarafından
Kızlar bebelerime paket süt ićiriyorum sonradan farkettim dolapta kalmamış yarın yasak var kara kara düşünüyorum nasıl nerd3n alcam diye 

7 Cevaplar

0 oy
(274 puan) tarafından

Al bendende okadar :'(

(33 puan) tarafından
Yanlız değilmişim iyi eşim nasıl unutursun diyor napim kızlarım dan sanırım çok unutkan olmuşum
(274 puan) tarafından
Ay hiç sorma bende mutfak alışverişi yaptim herşey almışım bi süt unuttum kizim içmeden nasıl durcak hiç bilmiyorum
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bizim firinlarda satiliyo bazi pastanelerde acik canim bi sor istersen 
tarafından
Nerdesinki canim
(33 puan) tarafından
izmir çeşme de canim
tarafından
Zabitayida arayabilirsin onlar ozellikle bu isleri yapmakla gorevlendirildi kuzum
(33 puan) tarafından
Aynen canım arıcan yarın teşekkür ederim
tarafından
Iyi gecelerrr:)
0 oy
(3,617 puan) tarafından
Ara polisi onlar getirir keyfi bise degil sonuçta 
(33 puan) tarafından
Geçen haftalarda ekmek için aradım getirecem dediler saatlerce bekledim getirmediler sonra eşim gidip aldı canım
(3,617 puan) tarafından
Sende sk sk ara cocuk aglio durmuo de yada izin verin almaya gitsin esim de zaten ekmeğe gidebilmiş sitede gider
(33 puan) tarafından
Gider gitmesine de eşim heryer kapalı dedi zaten bananyakin bi migros bim  bide a101 var
0 oy
(1,126 puan) tarafından
Komşudan rica etsen. Alınca geri verirdin 
(33 puan) tarafından
Hiç samimi komşum yok canım apartmanda da yanlızım şu anda komşularımın yazlığı olduğu için henüz gelmemişler virüs nedeni ile
(1,126 puan) tarafından
Hadi uaa o zaman ptesi salı marketler açık olacak yakınındaki markete gidebilirsin
0 oy
tarafından
En yakındaki markete yürüyerek gitmek serbest diye biliyorum ben canım ama bı araştır yine de 
(33 puan) tarafından
Marketler kapalı olmayacakmı yarın
tarafından
Küçük mahalle bakkallari açık oluyor . Zincir marketler kapalı oluyordu biizm burda
(33 puan) tarafından
Bana en yakın marketler yürüme mesafesinde migros a101 ve bim canim
(12,856 puan) tarafından
Hafta sonu bütün bakkal ve marketler kapalı pazartesi ve salı günü sabah 10 -16 arası açık olucak fırın ve tatlıcılar açık oralara bak inşallah bulursun canım
0 oy
(12,513 puan) tarafından
Polisi ara bilgi al 
0 oy
tarafından
Getir, migros sanal, cepte şok, yemek sepeti market gibi online uygulamalar var. Sizin orada hangisi varsa bak, sipariş ver getirsinler.

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 91 göst.
15 Mart 2024 Diğer kategorisinde Pembikmor (1,391 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 79 göst.
10 Haziran 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde SiyahMasal (261 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 69 göst.
19 Mayıs 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde ryaaygt (246 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 74 göst.
16 Şubat 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde Bitanecikoglum (320 puan) tarafından soruldu

380,205 soru

11,382,539 cevap

34,882 kullanıcı

...