0 oy
2,920 göst.
Diğer kategorisinde (1,358 puan) tarafından
Çok güçlü, güzel işinde başarılı, ailesiyle mutlu bir kadındı. Kariyeri ve karakteriyle idolimdü. Annesi ve babası ölmüştü fakat sadece babasının ölüm nedenini söylemiş annesininkini hep saklamıştı. Acısı büyük hatırlamak istemiyor öldüğü günü diye düşünüyordum hep. Bu Dilan Polat meşhur doğum fotoğrafçısı ve aynı zamanda güzellik merkezleri var. Bunu çekemeyen başka bir güzellik merkezi olan kadın çıkıyor diyor ki. Beyin tümörü olan bir adam ve karısı var, kadın kocasını aldattığı için adam karısını öldürüyor bunlarında 3 tane çocukları var diye post açmış. Filan Polat ve kardeşleri gece yarısı post açmış story atmış ağlayarak içim nasıl parçalandı. Yani Dilanın babasının beyninde tümör varmış karısı öldürmüş evet ama asla aldatmadan dolayı değil. O an nöbet geçirmiş gözüne perde inmiş o yüzden öldürmüş. Çocuklar gece yatmaya giderken silah sesiyle sıçramışlar adam hapisten çıktıktan snr çocuklarının yüzüne bakamamış hep karısının ismiyle uykularından sıçramış. Adamda tümörden dolayı ölmüş sonra. 

Düşünsenize kimin başına ne geleceği belli değil resmen gözlerim doldu ne kadar kötü bi durum. Dilanın annesine aldatan kadın profilini yapıştırmak ne kadar kötü ve iğrenç değilmi? Kadın ölmüş adam ölmüş ve hala şantaj ediliyor. Var işte böyle pis insanlar Allahım herkesten uzak tutsun ya 

6 Cevaplar

0 oy
(5,311 puan) tarafından
Tanımıyorum o kişileri ama okuyıncada üzüldüm 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Dilan polat kaliteli bir insan gercekten.  Bende cok üzüldüm.  Kadına hamileliginden beri etmedigini bırakmadılar. 
(1,358 puan) tarafından
Aynen öyle. Storylerine baksana nasıl duygulandım
0 oy
tarafından
Dilan Polat :/ kim
(1,358 puan) tarafından
Fenomen bir bayan herkes tarafından sevilen
0 oy
(1,082 puan) tarafından
Aynen bende o paylasan kadin ne bicim insan ya
(1,358 puan) tarafından
Fesat işte şeytanın dünyadaki hali :(
0 oy
tarafından
İsimleri tanımıyorum ama olayların gerçek içini uzaktan kimse bilemez bunu biliyorum 
0 oy
(1,018 puan) tarafından
Dîlan Polatı sevmiyorum takipte etmiyorum ama üzücü olmuş kimsenin hakkı bunu yapmaya 

İlgili sorular

0 oy
29 cevap 916 göst.
6 gün önce Diğer kategorisinde Fkolgun (3,646 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 994 göst.
13 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Buket masal (2,352 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 108 göst.
0 oy
8 cevap 376 göst.
20 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Sibel akarrr (600 puan) tarafından soruldu