0 oy
2,595 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (699 puan) tarafından

Kızlar 25 yaşındayım kendimi bildim bileli hep böyle olur kulağım her ikisi de kabuk tutar kendi kendine dökülür gene böyle çok doktor a gittim geçmiyor saçımda da egzama var. Bilen var mi nasıl geçer 

image

5 Cevaplar

0 oy
(1,499 puan) tarafından
Benimde kızımın kulağının arkasında koltuklarının altında var bende hiç dr götürmedim ama egzama olsa kaşınmaz mı bizimkinin cildi çok hassas 
(699 puan) tarafından
Kulak arkasında da var saçımda egzama var o kaşınıyor
(1,499 puan) tarafından
Kızımın saçında yok kulak arkası koltuk altı bide poposunun üst tarafında var ara ara olup geçiyor
-Reklam-
0 oy
(1,072 puan) tarafından
Canım kulağındakini bilmiyorum ama benim de saçımin tam tepesinde egzama gibi bir şey var çok az bazen kuruyor bazen kepekleniyor gibi bir şey oluyor nasıl geçer bilmiyorum. Virüs geçince cilde gitmek istiyorum
(699 puan) tarafından
Benim egzama bebekliktwn kalma konak varmış kafamda annem temizlermis gene çıkarmış hatrlarm hatta okula gittiğim dönemlerde temizlerdi büyüdükten sonra da ben temizledim hala var kziim 8 aylık oldu onunda olmuştu ben temizlemstm gene oldu korkuyorm benimki gibiyse diye
(1,072 puan) tarafından
Hadi yaa o zaman farklı durum canım. Ama sende mutlaka bir cilde görün derim. İnsaAllah geçer biran önce . Benim oğlum da da vardı ama küçükken . Zamanla geçti kendisi
0 oy
(342 puan) tarafından
Betnovate krem al benimde var egzamam kulağımın içi arkası oluyo sürüyom geçiriyo bu 
(699 puan) tarafından
Deniycm canım
0 oy
(16,308 puan) tarafından
Kapalı misin peki benim de kulaklarım öyle olurdu boneden dolayı ama bayadır olmuyor senin ki durduk yere mi olur öyle 
(699 puan) tarafından
Kapalıyım ama açıkken bile vardı diyorum ya çocukluğumdan beri var
0 oy
(7,981 puan) tarafından
Sirkeli su ile yıkan kafandaki yaralar içinde çok iyi gelecek

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 92 göst.
15 Mart 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Burcinoguz (9 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 425 göst.
17 Temmuz 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Aylin35ksk (932 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 121 göst.
19 Ocak 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Zeynepin annisi (1,506 puan) tarafından soruldu
+1 oy
19 cevap 429 göst.
10 Temmuz 2022 Aile kategorisinde Zehra800 (1,061 puan) tarafından soruldu

385,560 soru

11,528,418 cevap

35,200 kullanıcı

...