0 oy
1,387 göst.
Diğer kategorisinde (6,136 puan) tarafından

Allahım sen aklıma mukayyet ol :'(kalbim sıkışıyor nefesim kesiliyor

Beddua edemem bu yaratığa bunu arabanın arkasına bağlayıp parçası kalmayıncaya kadar sürüklemem lazım anca o zmn sogurum

image 

33 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bu ne demek ya boylelerini asıcaksın ibret icin ya yaziklar olsun gercekten suan cok sinirlendim..
-Reklam-
0 oy
(27,564 puan) tarafından

******** lanet olasi.

0 oy
(7,935 puan) tarafından
Allah belasını versin olmaz olsun böyle baba. İnşallah hapiste işkence yaparak öldürürler
0 oy
tarafından
Gördüm bende insanlar canilesti ya hic obur tarafı düşünmüyorlar adii insan daha kıyamet nasıl kopmasın daha başımıza taş neden yağmasın ah ah
0 oy
(1,340 puan) tarafından

Allah kahretsin böyle ş.eref.sizleri . :angry:  Bir baba nasil öz kızına  bunu yapar yaaa aklım almıyor 

0 oy
(59 puan) tarafından

Allah senin belanı versin inşallah. Okurken gözlerim doldu. Cehenneme git yan inşallah hayvannnn. Buna insan denmez zaten:angry:

0 oy
(44 puan) tarafından
turkiyede boyle seyler gercekten cok ben baska ulkedenim ama tvdan cok duyuyoruz
tarafından
Böyle şeyler çoğu ülkede var sadece Türkiye 'de degil
0 oy
tarafından
cezaevinde s...ler onu sira sira ******** adi kopekkkk bugun 3. dur bu postu goruyirum.her gordugumde adama beddua ediyom gozlere baksana seytan kacmis ... sersfsiz adi pezevenkkkk herif ..kurban olsun bokunnu yesin o cocugun ahirette diri diri irin icinde yansin sapaiz kopek 
0 oy
(442 puan) tarafından
Bunların önünü farelere yedrmek lazm kendilerini de itlere
0 oy
(5,436 puan) tarafından
O adamı yasatmasinlar nasıl sınır oldum okurken evlâdın senin o ya sereffsizzzz adı köpek ** senin şeyinden indi o evlat
0 oy
(673 puan) tarafından
Tövbe allahımmm tövbe sen aklıma mukayet ol gerçekmi bu okuduklarım allah sen koru yarabbim gerçektende kıyamet yakındır bu nadıl bi adilik bu nasıl bir şerefsizlik senin gibi hayvana deil baba insan bile denmez pislik
0 oy
(477 puan) tarafından
Allah senin b****i versin gerizekali  iki yakan bir yere gelmesin insallah insan boyle birseyi nasil yapar sen insan degilsin pislik surum.surum surunesin insallah .. :@;@

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 185 göst.
19 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Erdemlili yolcu (100 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 263 göst.
10 Haziran 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 611 göst.
10 Mart 2021 Aile kategorisinde MiranAsaf (462 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 452 göst.
9 Nisan 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

385,022 soru

11,515,459 cevap

35,175 kullanıcı