0 oy
244 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Uyumamak için direndikce direniyor karnı tok altı temiz banyoda yaptı ama genelde uyumuyor

11 Cevaplar

0 oy
(149 puan) tarafından
Kaç aylık ki 
tarafından
11 aylık
(149 puan) tarafından
Belki diş geliyordur
tarafından
Yok canım görünürde
-Reklam-
0 oy
(48,491 puan) tarafından
benimde oyleydi kafayi yiyo insan okumadigim dua kalmiyodu Allah kolaylik versin canim
tarafından
Sorma canım caldiracam artık
0 oy
(1,358 puan) tarafından
Gel sarilim bık tim kaç gündür
tarafından
Büyüdükçe uykusuda bozuluyor bebenin
(1,358 puan) tarafından
Aynenn
0 oy
(6,203 puan) tarafından
Kac aylik bebegin veee gunduzleri kac saat uyuyor
tarafından
11 aylık en fazla yarım saat
(6,203 puan) tarafından
Buyuk ihtimalle dis cikaracak ve atak haftasini hesaplayin
0 oy
(1,520 puan) tarafından
Allah anneler  sabir bebislere de bol bol saglikli uykular versin :( cok zor cok 
0 oy
(1,066 puan) tarafından

Canım buna 1 yaş sendromu diyolar bunun biden2 yaş sendromu var o saha beter hele bi 3 yaş sendromu var ki Allah koru yarabbim :) büyük tehtid altında yaşıyorum oğlum sürekli anne sen görürsün diyor :)) uyku sorunu için rahatlatıcı müzikler masaj falan dene rahatlatır 

0 oy
(13,202 puan) tarafından
Kız valla bütün kış buradakiler bilir bebe sallamaya geçti ömrüm taa ki bay bay night damlayı kullanana kadar. Vallahi onla rahata çıktım. 
0 oy
(5,311 puan) tarafından
Gazı vardır diş haftası dadır kullak ağrısı vardır kuxum bi doktora götür 
0 oy
(14,017 puan) tarafından
Valla oğlumda öyleydi bıraktım uyutmayi artık oynuyor oynuyor uykusu gelince yanıma geliyor uyutuyorymm yoksa ömrüm çürüdü 1 sene boyunca ya ne ayak kaldı ne bel ne kol dün gece 2 de kalktı mesela hiç uyutmaya çalışmadım 5e kadar oynadı oynadi yoruldu 5 dakika da uyudu sende biraz uykusuz kalıyorsun ama en azından cildirmazsin
0 oy
(2,075 puan) tarafından
Sabah en gec 8 buçuk gbi uyandır. Öğlende 4ten önce gündüz uykusunu uyuyup uyanms olsun. Gündüz bol aktiviteli oyunlar oynayin yorulsn  Belli bi uyku rutini edinin mutlaka. 
0 oy
(58 puan) tarafından
11 ayında bizimde uykumuz çok bozuldu uykudan ağlatarak uyandı emerek uyuyan çocuk kucakta uyudu diş baktık yoktu görünürde bugün 11 ay 20 günlük alt sağ patlamış sol patladı patlıcak belki dizinde öyledir varsa gece yatarken tetagil sürün rahatlarsa anlarsınızki diş ben son günlerinde deneyince anladım 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 201 göst.
0 oy
22 cevap 1,463 göst.
9 Nisan 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 259 göst.
0 oy
10 cevap 318 göst.
22 Aralık 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

378,131 soru