0 oy
382 göst.
Diğer kategorisinde (1,082 puan) tarafından
Dun esimle konustugumuzdan beri aglayip duruyo ya anlamiyorum Allah allah hem gel konusmalari duy sonra da yaklasmiyo. Esim abime babama anneme sevdirmiycem dedi. Onu duymus heralde bide benim soyledigim bi kac cumleyi aglayip duruyo cocugu sevmiyo. Vallaha biktim ya. Bende cok agladim onun yuzunden zamaninda. Bana attiklari iftiralar lohisayken gecirttikleri sinir krizleri. Ac kalmam daha neler neler. Ama ben yine eyvallah cektim bisey demedim duzguncene konustum ama hep ben kotuyum ya. Gece gene konustuk anlattım derdimi. Ama pek.bisey anlamis gibi durmuyo kocam. Ne anladin dediklerimden diye sordum

Acik acik ayagini denk al diyosun bana dedi bu kadar.

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
Çocuğun sevilmesi mi sorun oluyor niyeki ? 
(1,082 puan) tarafından
Esim oyle dedi . Ben benim anneminde hakki sevmesi duzguncene izin ver gideyim dedim oda bizimkilerde sevmeyecej dedi. Annesi gene agliyo konusmuyo benle
tarafından
Ama buda çok saçma olmuş
(1,082 puan) tarafından
Aynen ya biktim artik
tarafından
Ya madem evi ayrin oda gitmesin sende gitme ailene kimsede gelmesin
-Reklam-
0 oy
tarafından
olayi anlamadim
(1,082 puan) tarafından
Esimle problemlerimiz vardi dun onlari konustuk kaynanada fuymus heralde dunden beri agliyo.
0 oy
tarafından
Ağlasın dursun hep gelinler mı ağlayacak 
(1,082 puan) tarafından
Oglunu kiskirtmaya calisiyo heralde
tarafından
Hepsi aynı yaaa
(1,082 puan) tarafından
Yollar acilsin diye hergun dua ediyom
0 oy
(25 puan) tarafından
Allah bu tür kaynanaları bildiği gibi yapsın inşallah
0 oy
(738 puan) tarafından
Benim eşim gibi aynı evet sevmesinler daha minicik kucaklarına bile almasınlar benim kaynım öküz gibi oksuruyodu gelmiş çocuğu seviyo bende uzak dur dedim eşime anlattım oda hak verdi bırak ağlasın zirlasin takma bile ne anlatıyorsun derdini anlamayacak seni hiçbir zaman onlara göre hep onlar haklı 
0 oy
tarafından
Madem oyle diyo sende ne yapsan kötü olursun nasil olsa gosterme sevdirme onun ailesinede bakalim nereye ladar devam edecek böyle 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 301 göst.
10 saat önce Aile kategorisinde nurr001 (1,445 puan) tarafından soruldu
+1 oy
10 cevap 218 göst.
8 Nisan 2024 Aile kategorisinde Sevcan34 (23 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 315 göst.
1 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Talihsizgelin06 (15 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 208 göst.