0 oy
809 göst.
Aile kategorisinde (1,337 puan) tarafından

Kızlar saçma gelebilir ama ben memlekete göre koca düsünüyorum biz denizlide yaşıyoruz teyzelerimin kocaları amcamlar abim kız kardeşimin kocası ve benim kocam bu denizlide tanıdığım bütün kocalar karılarının para harcamasına bişi demiyo ev temizliyolar yemek yapıyolar karılarınıda dövmüyolar ve kaynana görümce elti dırdırı çektirmiyolar karılarına mesela ben bunu yazarken terasta oturduğum yerden eşim cam siliyo:Dsizde durumlar böylemi çevrenizdeki kocalar nasıl biz evleneli 3 yıl oluyo canım cicim ayımız bitti ama yinede ev işlerine eşim çok fazla yardım ediyo merak ettim yani o yüzden 

25 Cevaplar

0 oy
(1,436 puan) tarafından
Şehirle alakalı oldugunu düşunmüyorum insanin icinde varsa yapar yoksada yapmaz annesinn yetistrmeside erkek adam yapmz dye beynine kazrsa yapmaz ama oglum esine tabi yardm etmelisn derse ypar
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bende denizliliyim esimde ama sadece sofra kalfirirken kurarken yardim eder :// ben adamini bulamamisim galiba 
0 oy
(55 puan) tarafından
Canım evet bazı memleketlerde yüzyıllardır alışılagelmiş erkek ve kadın davranışları vardır, ama bazen de iki kardeş bile biri evcimen yardımcı olurken diğeri dışarı havai akıllı olup kadınını ezebiliyor, yine de memleket önemli tabi, mersinliyiz esımde cok yardımcı olur evi supurur Bazen yemek yapar, yapmasa bile yardım eder bensiz bı yere gitmez, ama işte bunlar biz Edirne deyken yaşanıyor mersıne memlekete gidince 10 günün içinde bosanma aşamasına geliyoruz ne hikmetse, galiba aslında iyi ama memleket den dolayı ben erkek adamım gibisine yaşamak istiyor, arabaya bı sey yaptırmaya gider beni annesine bırakır hıcbıseye yardım etmez yakın davranmaz bazen aynı koltuğa bile oturmaz, o yüzden uzun yıllar dısarda yaşamayı mersinde de iki aileden de çok uzak bir kente yerleşmeyi düşünüyorum yoksa olmaz, annesiyle de zaten çok kavgaliydik bu konuda tatile gitmeyin bizde kalın, oğlumun parasını boş yere harcama, ev alın vs vs şeylerden, sımdı hamileyim pişman oldu ama ne aradım ne arodum ultrason fotoğraflarını bile atmadım, hiçbir hastalığımda anne bu nasıl olur demedim kendi başıma hallettim diyor ki cagirmazsaniz nasıl gelelim doğumda diyor bende esıme bırakıyorum çağırma işini, napıyım mesafe olmayınca başıma neler gleid gördüm, çok uzun oldu baya dolmuşum ya postunun altına yazdım ama
0 oy
(120 puan) tarafından
Nersindesim canım denizlinin 
(1,337 puan) tarafından
Acıpayamlıyım ama merkezde büyüdüm

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 789 göst.
10 Mart 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 234 göst.
0 oy