0 oy
367 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Çoğusu burda gelinler yazıyor işte oruç tutmuyorum evin üstündeyiz hep sahuru hazırlıyoruz falan tutmadığımız halde. Bende 6 aylık hamileyim kızlar kaynanam keşke ağzı var dili yok bir insan olsa hep yanımda olsa ama çenesi hiç susmuyor emin olun. Vajinal enfeksiyonum var sancı çekiyordum birsürü ilaç kullanıyorum çok ağrıyor ama essek gibi kalkıp sahurda tantunilerine kadar yaptım koydum sofralarına kimse kalkmadı tek başıma yaptım 6 aylığım tutmuyorum herkesi kaldırdım diyorlar keşke sen tutmadın yat diyorlar bana eeeeeeee 3.10 olmuş gece saat forul forul yattınız hazırlamasam kim hazırlar. Sonra çamaşırım dağ olmuş alıp beraber dürelim demiyorlar. Çamaşır astı balkona eşim arkasından git annenin dedi gittim işte astı ben asmadım kolum ağrıdı ayyy kolum ağrıyor diyor ay çok iş yaptın ya. Sonra evi süpürdüm kendileri yattı uzandı ben süpürdüm kaldırdım tuvalet yıkadım inanır mısınız ellemedi hiç . Kocamada acımıyorum parasını aldım kaynanagil gittikten sonra camları kadın tutuyorum, koltukları, mutfak dolapları gelip sildirecem hiç umrumda değil versin yaptırsın uğraşamam ben sadece tozları alırım kıysın paraya. Ben evde oğlumla benim evim hiç kirlenmiyor. Doğumda da böyle benim üstüme daha çok yük olacaksa gelmesin en azından evimde kirlenmez. Tuvaletteyim çamaşırları getirde dürek diyor tuvaletteyim diye bağırdım ha bire getir getir diyor lan bekle çıkım kızlar çok doldum kb

5 Cevaplar

0 oy
(7,935 puan) tarafından
Dürecekse kalkıp alsa ya hamile halinle çamaşır sepeti i taşıyacam falan yerde kalkıver al diyecektin 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Vala gelselerde yardmlari dokunmuyor insana pek . Esim ztn sevmiyo annesinin yemeklerini baskasininkini de sevmez kolay kolay o yuzden bari gelip evi kirletmesinler nasil olsa yine biz yapiyoruz 
0 oy
tarafından

Kız tuvaletten o vaziyette çıkıp halşme bak deseydin :))) g*tümü gel sen yıka ben dürerim çamaşırı deseydin :))) 

0 oy
(1,358 puan) tarafından
Hatanın büyüğü sende kb
tarafından
Ne yapabilirim canım birşey desem çirkef insanlar ki çirkeflikleriyle uğraşamam. Kocamda illaki ailesini atmaz yani kimse beni tutmaz
(1,358 puan) tarafından
Baştan alıltırmışın sen onları ağrım var de yat aşa kim ne yiyo karışma bebeğin den önemli değil kocanada de kalkamıyorum edemiyorum halsizim de
0 oy
tarafından
Bide artık eşimden ve hepsinden bıktım ayrılmak istiyorum ama bu çocuklar yüzünden vazgeçiyorum

İlgili sorular

0 oy
46 cevap 2,858 göst.
25 Şubat 2020 Diğer kategorisinde Mucizemi Bekliyorum (835 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 684 göst.
24 Mayıs 2019 Diğer kategorisinde Aleynamira (450 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 25 göst.
11 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Anneyimbennnn (419 puan) tarafından soruldu

382,111 soru

11,440,359 cevap

35,011 kullanıcı

...