0 oy
3,013 göst.
Diğer kategorisinde (75 puan) tarafından

Kızı buldum agzima geleni saydim engelledi beni sonra kardesimin hesabindan girdim ordanda yazdim beni engellemek cozum degil dedim yuz tane hesap acar 100kerede yazarim sana dedim  cok pismanmis cok defa soylemek istemis soylememis kocam onu kac kere cagirmis  yanina dogru soyle dedim kac kere yattiniz 2 3 kere yattik dedi ama benim sucum yok hep kocan istedi falan dedi birazdan kizin kocasinada yazacam neyse ondan once kocam olacak lanet haysiyetsiz serefsizin arkadasini aradim oda bana diyorki yenge kocanin sucu yok kiz diyo kocani tehdit etti karina soylerim falan dedi diye hep yaptiklarina sustu diyor o kadar kafam karisik ki tek dusundugum sey ben bunu hakedecek ne yaptim simdi bir daha tekrar dusundum ihanettin affi olmazmis cok fena yıkıldım allahta onları yıksın ilk firsatta bosanicam zaten esyalarimin birazini aldim anneme geldim artik aşkımdan ölüyor dahi olsam anca oldugum yerden ölüm çıkar bir daha da donmem ona uzun oldu hakkinizi helal edin lutfen dualariniza benide katar misiniz :'(

50 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Senin yuvan yıkıldı onunkide yıkılsın haysiyetsizler 
(365 puan) tarafından
Aynen öyle yanina kalmasin şilligin söylesin kocasına
+1
(75 puan) tarafından
Kocasina evlenmeden once herseyi anlatmis kiz yani kocasininda cok umru olcagini zannetmiyorum
tarafından
Sadece kocasimi tüm çevresi duysun o kaynana onu kabul edecekmi bakalim
(75 puan) tarafından
Bosverdim ugrasmicam allahindan bulsun kopekk kari
(365 puan) tarafından
Bence söyleme diye kocama anlattım vs falan dedi  gene kendin bilirsin en büyük adalet Allahın adaleti Allah sanada sabır versin
-Reklam-
0 oy
(10,372 puan) tarafından
İki taraf da suçlu ne demek kocanın suçu yok zorla mı girmiş koynuna
(10,372 puan) tarafından
Bence boşver anlatma sana yalvarmak istememiştir yelloz. Ya da anlattı kocasına
(75 puan) tarafından
Olabilir bilmiyorum  artik allah nasil biliyosa oyle yapsin
(1,308 puan) tarafından
Kocasının da bilmeye hakkı var. Tabi ki söylemen lazım. Nasıl sana yazık günahsa o adama da yazık değil mi! Böyle bir kadınla yaşıyor
(75 puan) tarafından
Kocasina evlenmeden once herseyi anlatmis oda bos yani umursamaz
(10,372 puan) tarafından
Tahmin ettim canım anlattığını
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Çok zor Gercekten de Allah yardımcın olsun boşan ilk firsatda
(75 puan) tarafından
Sagol canim su yasaklar kalsin bosuycam artik kanitimda var beni aldatti rezil etti surunsun
0 oy
tarafından
Kiz evet ya aklimdaydın dun postuna yazmıstım ayyy yatmışlar mı bide ALLAH cezalarıni versın pislik mahlukatlar
(75 puan) tarafından
Yok kocasi
(9,225 puan) tarafından
Olan sana oldu desene :((
(75 puan) tarafından
Olan benim 2 tane cocuguma oldu kimseye bisey olmadi
(1,787 puan) tarafından
Canım benim hiç mi anlamadin yatağında başka birinin yattığını ne bilim eşyaların falan düzeninden hiç mi anlamadin :(
(75 puan) tarafından
Ya daginik oluyodu ama bazen kocam isten izin alirdi gelir yatardi uyurdu  evde olmadigimdada oyle dusunuyodum  bi kere toka vardi evde kizil sacli onu gordum sey koltugun arasinda belkide is yapmislardi o zaman unutmustu bilmiyorum dusunemedim bu sekilde ihanete ugrucami
0 oy
(2,548 puan) tarafından
Allah kalbini tez zamanda o ahlaksız adamdan soğutsun . Kendi pisliklerinin içinde boğulsunlar boşver ne yuva yıkanin yuvası olur ne senin ahin yerde kalır 
(75 puan) tarafından
Onun bi yuvasi var mutlular benim gibi onunda bi kizi var dedim ki benimde cocuklarim var  simdi 6 aylik bi kizim var ayni seninki gibi dedim babasiz buyuyecek su guzel mubarek ayda oyle bi ah ettim ki seninde yuvan ihanetle yikilsin dedim haklisin ozur dilerim diyor
(2,548 puan) tarafından
Söyle kocasina gitsin belki kocasını senim esin hariç daha kimlerle aldatmıştır allah bilir ***** yerine koymasın o adamı da
(75 puan) tarafından
Yok soylucem zaten icimde kalmicak
0 oy
(5,436 puan) tarafından

Allah yardımcın olsun büyük konuşmak istemem bende affedemezdim :'(

(75 puan) tarafından
Derdi veren allahim sabrinida verir insallah bana dayanamiyorum
(5,436 puan) tarafından
Kadında evliymiş nasıl.bir insansın sen ya içimden okadar çok.sey geçiyor ki ....
0 oy
(4,101 puan) tarafından
Allh yarrimcin olsun bence nasil senin yuvan yikliyorsa onunda yuvasi yikilssn boylelerini gernertmek lazim onunda esine soyle
(75 puan) tarafından
Soylucem zaten  rezil etcem  cunku o zaman evli oldugu adamla sevgiliydi
(4,101 puan) tarafından
Ohaaaaaa beee
0 oy
tarafından
Rabbim sabir versin cok zor
(75 puan) tarafından
Amin canim sagol
0 oy
(3,036 puan) tarafından
Hakkında hayırlısı olsun kuzum inşallah atlatırsın bu kötü dönemleri kendi ayaklarının üzerinde dimdik durursun 
(75 puan) tarafından
Kapı gibi annem var arkamda allahim bana guc kuvvet versin bugunleride atlatirim insallah
0 oy
(553 puan) tarafından
İkiside bir birinden adi ve şerefsizmiş canım lanet olsun ikisinide doğru bir karar verdin sonuna kadarda uygula allah gönlüne serinlik versin inşallah 
(75 puan) tarafından
Insallah canim her calan sarkiya agliyorum dusundukce icimden hep agliyorumbu doktugum gozyaslarinin hepsini cikarsin onlardan
(553 puan) tarafından
Senin acın geçecek zamanla soğuyacak için boşandıktan sonra onlar vicdan azabıyla kalacaklar elinden geleni sende yap kocasına söyle o sürtüğün seninde çocukların var yuvan yıkılacak madem öyle onunki de yıkılsın yanlarına bırakma boşanarak çok mutlu olacaksın pisman asla olmayaksın öyle biriyle bir ömür geçmezdi zaten sakın üzülme şimdi yeni diye çok acıyor canın anlayabiliyorum zamanla hepsi ama hepsi geçecek
(75 puan) tarafından
Insallah bu kini siniri ofkeyi atamiyorum
0 oy
(1,358 puan) tarafından
Karına söylerim diyerek yatağa atması mantıksız. İkisinde suç var
(75 puan) tarafından
Banada mantiksiz herkes farkli anlatiyor kimseye guvenip inanamiyorum
0 oy
tarafından

Benim sucum yok kocan istedi ne demek :angry:

(75 puan) tarafından
Oyle dedi ben evde olmadigim zamanlarda hep cagiriyomus yanina
tarafından
Çok üzucu... Hakkinda hayirlisi olsun...
(75 puan) tarafından
Sagol canim
0 oy
(610 puan) tarafından
Rabbim sana yardım etsin çok kötü oldum okuyunca çok üzüldüm allah islah etsin şeytanlarından bulsunlar
(75 puan) tarafından
Amin canim cok sagol
0 oy
(119,334 puan) tarafından
Rabbim kimseye yasatmasin yaa sanada bol sabir versin
(75 puan) tarafından
Sagol canim
0 oy
(430 puan) tarafından
Kimseyle uğraşma onlardan biran önce kurtul kötülüğü meydana çıkarmamak lazım sen boşver onlardan kurtul kendi hayatına bak kaybeden o olmuş. Affetmek bence hayadır net.
(75 puan) tarafından
Icimdeki kini siniri atamiyorum
0 oy
tarafından
rabbim yardımcın olsun ikisinede dava ac 
(75 puan) tarafından
Sagol canım
0 oy
tarafından
Rrabbim yardımcın olsun ikisinede dava ac p9sliklerin 
0 oy
(2,590 puan) tarafından
Cok üzüldüm senin adina canm. Ikiside birbirine suc atiyo pislikler ikisinden biri istemese olmazdi zaten. Bu olaydan sonra mi evlenmiş oncemi
(75 puan) tarafından
Sonra evlendi
0 oy
(1,113 puan) tarafından
Canim bende seni merak ediyorddum sabahtam beri en dogru karari vermissin çünkü  1kere degilmis defalarca demekki ikiside istemis ama ask degil bu ask olsa adam gibi senden bosanir gider onla evlenirdi bu bile biraz haysiyet insanlik ister sanirim daha cok gencsin Allahim yolunu bahtini acik etsin onlar pisliklerinde bogulurken sen evlatlarinla tertemiz hayatini sür tüm kalbimle dua ediyorum
(75 puan) tarafından
Sagol canim insallah bende gun yuzu gorurum
0 oy
tarafından
bayanin eşine at yazışmaları ogrensin
(75 puan) tarafından
Aticam canim zaten

İlgili sorular

0 oy
38 cevap 1,057 göst.
1 Haziran 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy