0 oy
733 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Hamileligimin başından beri yandım tutuştum bulamadım 8 ayın sonunda sagolsun kardeşim bulmuş #kardeş candır :)

image

9 Cevaplar

0 oy
tarafından
Afiyet bal şeker olsun canım 
tarafından
Teşekkür ederim ❤
-Reklam-
0 oy
tarafından

Fark ettim de çok uzun zamandır şeftali yemiyorum geçen sene ben de istemiştim bulamamıştım :D kızceyi uyutmaya çalışıyorum uyusa cam silicem

tarafından
Ne camı kız bu saatte
tarafından
Ay yarına bi isim kalsın istemiyorum tüm temizliği yaotim bi tek mutfak cami kaldı yarın sadece yatmak istiyorum  :D
tarafından
Yata bilecegine emin misin? :)
tarafından
H ayır tabiki kendimi kandırıyorum :D
tarafından
Banada öyle geliyor :) :)
0 oy
tarafından
Afiyet olsun tadi yok ama daha ya bende 9. Aya girdim ilkaydan beri kiraz aseriyodum gecen hafta gordum ciglik attım .resmen kirazlar cikmis diye ama tat yoktu tabi 
tarafından
Nefsin körleşti ama demi :)
tarafından
Hemde nasil ya 1 kilo yedim carsambayi bekliyom gene alicam tadi kotu falan ama olsun gorsum elime aldim o bile yetti valla
tarafından
Aynen öyle canım
0 oy
(119,127 puan) tarafından
Yarasin bebiseeee afiyet olsun kiz bulamayinca meyva suyunu yada recelini yeseydin
tarafından
Kız  denedim aynı tadı vermiyor
0 oy
tarafından

4 aylik hamileydim ilk aserdigimde bunu. O zaman da kış gunuydu bulmamiz imkansizdi seftali nektari meyve suyu icip bi nebze de olsun kendimi durdurmustum ruyama kadar girmisti hatta :D afiyet olsun 

tarafından
Benimde rüyama girdi kız kaç aydır kardeşimin eşimin başının etini yedim şeftali çıksaydı yerdim die bu gn çalışırken dükkana gelen manava sormuş adam var deyince hemen bi kilo getir abi demiş çocuk
0 oy
(948 puan) tarafından
Aboooo dişim bir birene girdi kız şuan dişlerim felakete uğramış gidi afiyet olsun kuzun ben yiymiyirum düşlerim gcirdiyir görünce komaya giriyorum
tarafından
Hakkını helal et kız bilseydim atmazdım
(948 puan) tarafından
Yok estağfurullah cnm yaaa ayyy kendimi suçlu hisetim cnm seblik bişey yoki sorun bende (◍•ᴗ•◍)❤
tarafından
Aslında sorun degil fobi seninki canım
(948 puan) tarafından
Aynen cnm öyle görünüyor
tarafından
Kendini çok zorlama ama yenmeye çaba göster
0 oy
(3,921 puan) tarafından
Afiyet sifa olsun ozaman
tarafından
Teşekkür ederim
0 oy
(12,510 puan) tarafından

Afiyet olsun canım <3<3<3

tarafından
Teşekkür ederim ❤
0 oy
tarafından
Afiyet olsun canim 
tarafından
Teşekkür ederim

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 366 göst.
6 Şubat 2022 Diğer kategorisinde !!!!FATMAAA!!!!! (7,251 puan) tarafından soruldu
0 oy
26 cevap 1,158 göst.
11 Aralık 2020 Diğer kategorisinde Dolunay yin annesi (266 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 778 göst.
16 Aralık 2020 Diğer kategorisinde Yeliz58 (739 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 1,311 göst.
3 Haziran 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

378,268 soru

11,321,916 cevap

34,767 kullanıcı

...