0 oy
421 göst.
Diğer kategorisinde (1,126 puan) tarafından
İftardan sonra bizim sokağa bisey oldu 15 20 yaşlarında gnxler hep sokakta şuan bağırış çağırış sohbet muhabbet takiliyolar delirecem ya ben aylardır dışarı cikmiyorum şuan yasak varken ne cesaret bu. polis geçiyor bazen bakmıyor bile..

14 Cevaplar

0 oy
(12,777 puan) tarafından
Değil kuzu aman onlar uyanık bizim burda da öyle 4 5 kadın oturup dedikodu yapıyo bende balkonda oturuyorum tek gittim haftada 1 yan mahalle de abim ler o da annem için yoksa millet geziyo 
(1,126 puan) tarafından
Vallahi millet geziyor ya biz evde minicik balkonlar da sabredip bekleyelim bunlar yuzunden
-Reklam-
0 oy
(27,352 puan) tarafından

Ecellerine susamislar salaklar. Onlar yüznden bu illet bitmiyor

(1,126 puan) tarafından
Aynen öyle ya gurup gurup oturuyorlar geziyolar sokaklar onların sanki
0 oy
(12,513 puan) tarafından
Bu virüs bitmicek gerçekten 

Biz sıkıntıdan geberelim evde onlar lay lay lom
(1,126 puan) tarafından
Sinirim  bozuldu ya çocuğuma balkondan baktiriyorum çocuk arabaları görünce dut dut diyor kuşlara heyecanlaniyor icim gidiyor daha bi kere adim atmadi  toprağa bunlar yüzünden bitmeyecek
(12,513 puan) tarafından
Sorma canım benim kızımda 4 yasında izliyor bakıyor anneleri babaları çıkarmış çocuğu dışarı geliyor bana söylüyor anne yasak kalktı mı diye :'(
(1,126 puan) tarafından
Ah kiyamam yaa  :( simdi nasıl aciklayacaksin çocuğa bunu.. Cahil ya bizim insanımız..
(12,513 puan) tarafından
Sorma canım :(((((
0 oy
(1,939 puan) tarafından
Bence yasak falan yok ya bizim burda da sabahtan beri gençler orta yaş grubu hep geziyor normal de polis beklerdi köşe başımda şimdi o da yok anlamadım ben bu nasıl yasak bence bu hafta biraz daha serbest yaptılar 
(1,126 puan) tarafından
Bence de görünüşte yasak ama aslında değil gibi sokakta kavga var sandım öyle bi gürültü yani suan
(1,939 puan) tarafından
Evet evet bu hafta anlamadım herks sokakta normal de polis ceza yazıyordu çevirip ama ortada yok polis demek ki serbest olma yolumdayız
0 oy
tarafından
Kız ne yasağı millet fink atıyoooo 

Çoluk çocuk sokaktaa
(1,126 puan) tarafından
Evet ya iftardan sonra firladilar disari
0 oy
(7,118 puan) tarafından
Bizim buradakiler de yasak yok gibi davranıyorlar. 155 i aradım hat düşmedi.  Ekipler  gün de kaç kere geliyorlar yazık ya .çoluğu çocuğu bırak millet salına salına yürüyüş yapıyor hem de önlemsiz. 
(1,126 puan) tarafından
Aynen burdakilerde maske yok hiç yani bilmiyorum ne olacak boyle.. Benim de polis içimden aramak geldi ama görüp geçtiğini görmüş eşim arama boşuna dedi
0 oy
(8,081 puan) tarafından
Cahil cesareti onlarınki
0 oy
(1,018 puan) tarafından
aynı şey bizim sokaktada var aynı yerdemiyiz:) 
0 oy
(1,075 puan) tarafından
Allah hidayet versin onlara balkona cikayim rahat bi nefes alayım dedim millet dışarı dökülmüş çoluk çocuk analı bize yasak bi sinirlerim bozuldu valla ya .
0 oy
tarafından
Bizim bütün gün dışarıdalar parklarda oynuyorlar hemen evimin çaprazında vae hepsi orda
0 oy
(48,690 puan) tarafından
aynisini esim dedi sanki hic yasak yok seslere bak diye
0 oy
(1,822 puan) tarafından
Yok canim ya yasak falan dinlemiyorlar. Bizim burdada oyle butun cocukalr disarda.oyun oynuyo kadinlar binanin onune oturmis dedikodu yapiyolar falan. Dun yan komsu aradi polisi soyledi polis geldi girin evinize dedi gitti aractan onmediler bile aradan yarim saat gecti bakti hala disardalar babam aradi polisi polis yine geldi dut dut kornayi caldi kacin kacin deyip binanin icine kacisiyolar polisi gorunce poliste girin iceri diyo baska bisey yok. Geri gidiyo. Geri gidince binanin icine saklananlar geri cikiyo disari. Ben boyle sorumsuzluk gormedim. Bi tanesine ceza yazsaydi polis o anda bi daha cikamazdi kimse. Ama yazmadi. O cocuklara yazik ya nasil anne baba bunlar disari cikariyolar cocuklari. Cocuk evde ses yapmasin evi dagitmasin diye hadi cik disarda arkadaslarinla oyna diyolar heralde. 5 yasindaki cocuk bile disarda oynuyo bi cocugu evde tutamiyorlar nasil anne baba bunlar
(1,126 puan) tarafından
Aynen bizim mahalle. Su eşim görmüş gençler gurup şekilde oturuyorlarmış sokakta lak lak yapılar polis arabası gelmiş onları görmüş önce durmuş önlerinde sonra yoluna devam etmiş. Gençler de polislere alkış tutmuş.. Bugün gündüz de polis geçti sokaktan sadece korna çalarak. Ve bu gece gencler sokakta bağırış çağırış birisi balkona çıkıp bağırdı eviniz yoo mu sizin bilmem.ne diye.. Sanırım.korkup dağıldılar şükür ki.. Marttan beri evdeyim. Acil alışverişler dışında toplasan 10 kere cikmadim  dışarı.. Kafayı yemek uzereim artik evde.. Sırf su virüs geçsin diye beklerken bu hoduklerin sorumsuzluğu yüzünden bitmeyecek.
(1,822 puan) tarafından
Aynen kuzum aynen bizde ilk vaka ciktigi gunden bu yana evdeyiz babamalrda kaliyorum ben zaten 4 aydir. Babam sadece market ekmek icin cikiyo mecburiyetten bide ben hamileyim 9 gunum kaldi hastane kontrollerime goturup getiriyo babam o kadar onun disinda hic cikmiyoruz. Hastaneye hidip gelirkende bin bir korkuyla surekli elime 5 dakikada bi kolonya dokuyorum falan oyle paranoyak oluyorum
(1,126 puan) tarafından
Allahım sağlıkla kavustursun evladına. Zor gerçekten ya boyle bilinçsiz umutsuz insanları gördükçe daha da zor geliyor insana
(1,822 puan) tarafından
Sagol canim daha dogmamis yavrularimizin bile vebaline hakkina giriyorlar malesef
0 oy
tarafından
Netten mesaj yazdım belediyenin morona sayfasına. Gündüz mahalle çocuk kaynıyor onlar oldukça benim oğlumda istiyor zor tutuyorum. Yazdım yani dayanamadım. Olmadı yatın gündüz arama dahi arayacağım. Ara polisi zabıtayı gelsin dağıtsın çlar sıklaştırsınlar devriyeyi.. 
(1,126 puan) tarafından
Birisi balkondan bağırdı çocuklara.. Dağıldılar o zaman. Arasında pek bisey değişmez
0 oy
(285 puan) tarafından
Hayır ama bizim bura tıklım tıklım

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 31 göst.
9 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Hatice2727 (9 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 259 göst.
22 Ekim 2023 Moda kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 27 göst.
14 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Krtls_01 (55 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 144 göst.
24 Mart 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde 2 melek annesiii (243 puan) tarafından soruldu

380,042 soru

11,376,581 cevap

34,862 kullanıcı

...