0 oy
334 göst.
Diğer kategorisinde (402 puan) tarafından

Kızlar merhaba rüyalarınızda kız yada erkek bebek görüpte doğru çılan varmı ben iki defa erkek doğurduğumu gördüm bi kerede ikiz kız gördüm 

21 Cevaplar

0 oy
(1,822 puan) tarafından
Benimki daha cinsiyeti belli degilken ruyamda erkek diyordu doktor oglum dogacak 9 gune ama ruya mi cikti yoksa oylesine bi ruyamiydi bilemem tabi
-Reklam-
0 oy
(3,701 puan) tarafından

Yanlış hatırlamıyorsam bana kızın olacak adını Rabia koy demişlerdi ama Rabia koymadım :D

tarafından
Niye kiz bak adaşim olcakti
(3,701 puan) tarafından
Babaanneninki daha ağır bastı mecbur
tarafından
Esimde cok istedi babaanemizin adini ama bende koymadim sevmiyrum cocuga uok babaane ismi yok ölen birinin ismi esim dedi senin annenin  adi olsun onada hayir dedim Bi kizim Elisa bi kizim Zeynep ❤
(3,701 puan) tarafından
Allah bağışlasın bizimki ilk torun olunca mecbur
0 oy
(48 puan) tarafından
Ewet cnm bir oğlum var hamileligimin basında gördüm erkekti erkek oldu rabbime binlerce kez şükürler olsun
0 oy
tarafından

Çıkacağını sanmıyorum bh hafta kız gördüysem bidaki hafta erkek görüyorum 

Rüyama kalırsa 2 tane dogurmam lazim

0 oy
(99 puan) tarafından
Ben hep erkek gördüm , eşimde erkek görüyordu.  Emin gibiydik cinsiyetine aslında öğrenince hiç sasirmadik.  Bı kere kız görmüştüm galiba.  Ama erkek cinsiyeti
0 oy
tarafından

Çıktı canım hep erkek bebek görürdüm daha doğrusu bebeğimi rüyamda görürdüm oğlum oldu hayırlısıyla çok şükür. Kız bebeği aklımdan bile geçirmedim o rüyaları görünce :)

0 oy
(3,669 puan) tarafından
Kız gördüm  kız oldu
0 oy
(1,337 puan) tarafından
Bn hamile kalmadan önce rüyamda 2 bebek gördüm büyük olan erkekti adı salihdi küçük olan kızdı ve sonra hamile kaldım erkek şuan doğumu bekliyoz ama salih değil efkan koycaz ismini
0 oy
(1,772 puan) tarafından

2 3 defa kız gördüm kız oldu ben emindim kız olcagindan eşim hep erkek dedi hayalleri suya düştü :)

0 oy
tarafından
Ben hamileyken iki kez kız gördüm bir kez de eşim rüyasında kiz görmüştü . Kızımı oldu
0 oy
tarafından
canim ben 3-4 kere ruyamda kizim oldugunu goedum ve suanda kizim olacak insaAllah❤
0 oy
(582 puan) tarafından
Ben de erkek gördüm ama kızım olucakms bir seferinde de kız olduğunu gordum ama altını değişirken erkek olduğunu görünce sasirmstm.

Rüya işte :)))
0 oy
tarafından
Kiz gordum erkek cikti doktorlarda cinsiyetine kiz demisti 3 doktorda
0 oy
tarafından
Ben ruyamda hep erkek cocugu goruyodum kardesimin adını veriyodum bu yuzden hayalimdi bi erkek evladim olması  ama nasbimde kiz varmis  kizim oluyo cok şükür Allaha 
0 oy
(2,596 puan) tarafından
İlk gebeliğimde gördüm aynısıda çıktı
0 oy
(82 puan) tarafından
Evet canim Benim tuttu Ben hep erkek goruyordum doktor 13 haftada kiza benziyor dedi ama Ben diyorum erkek cunku hep erkek gordum 16 haftada erkek oldugunu ogrendik 
0 oy
tarafından
Dogum yapana kadar hem kiz hem erkek gorurum ben deli gibiyim :D
0 oy
tarafından
Ruyamda erkek gordum 2 kere. Kizim oldu. Ruyada ne cinsiyet goruyosan tersi cikiyo diye duymustum
0 oy
tarafından
Evet kiz gordum cikti canim
0 oy
(2,874 puan) tarafından

Benim çıktı kızımda da oğlumda da cinsiyet öğreneceğim sabah ruyada doktor erkek diyordu :)

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 36 göst.
14 Kasım 2023 Aile kategorisinde Myangell (569 puan) tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 627 göst.
12 Haziran 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

380,044 soru

11,376,610 cevap

34,862 kullanıcı

...