0 oy
696 göst.
Aile kategorisinde tarafından

Kaynımın 2 tane kızı var eltim 3 e hamile ve o da kız olabilirmis doktor oyle demis daha 2 aylik filan eltim 

Eşimle görüntülü konuşuyor dular 

Eşime erkek adamın erkek oglu olur sizde iş yok dedi bide kızımın ismi için ileri geri konuştu cok cok cirki baska isim yokmuymuş filan 

Bende dayanamadım abi sen erkek değilsin ozaman dedim 2 tane kızın var 3 te kız olabilirmiş dedim 

Sonra isim konusuna döndüler bende ben kazandım ben doğuracak herkez işine baksın dedim birdaha kimse benim kızımın adını azına almasın dedim 

Azımdan küfür cıktı eśimde bana kızdı bekle ben savunmazsam sen savun diye sabah sarılmadı bana

16 Cevaplar

+2 oy
(4,725 puan) tarafından
Erkek çocugu takintisi olanlari babalari doğurdu herhalde. Bütün keramet erkekte saniyolar
tarafından
Sanırsam
(1,499 puan) tarafından
Hanife ++++++çok güzel bi yorum
(4,725 puan) tarafından
☺☺☺ sağol canım
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ne demek erkek adamın erkek çocuğu olur yaaa saçmalığa bak sinirlerim bodurlu haal böyle düşüncede insanlar var mı yaa benim kayınpederin de 4 tane kız torunu var bi de erkek torun istiyorum dedi oma bile azda olsa tepki göstermiş birisiyim ben rabbim hayırlı olanı versin kız erkek ne fark eder yaaa
tarafından
Ah bi anlasam
0 oy
(860 puan) tarafından

Helal olsun kız sana yeminle ben olsam bende aynısını derim ne bu kız erkek ayrımı :angry:

tarafından
Kız bide erkek evladı olsada böbürlense derimki tamm erkek evladı var kabariyor ama 3 tane kizi var
0 oy
(27,353 puan) tarafından

Evlat ayrimciligi yapanlara cok yazik bulmuslar bulandırıyorlar ...

Oysaki cinsiyet ayrimi yapilmamali evlat evlattir.

tarafından
Öyle cnm çok şükür rabbim kizimi verdi bana
0 oy
tarafından
Insanlar cahillikten ölecek yaa
tarafından
Malesef cnm
0 oy
(16,030 puan) tarafından
Cahil geldik cahil gidecez 
tarafından
Malesef
0 oy
(6,978 puan) tarafından
Teknhatan kufir canim yoksa gerisini iyi demissin, kime ne isminden cocugumun ( bubarada ismi ne merak ettim :)) ), her ise burnununsokmasinlar kiz cocugu nimettir
tarafından
ASMİRA cnm Artık tak dedirtti ler gülüm ya

Yok erkek niye değil yok sen engellisin cocuktada engel cıkar sağlam dogmaz filan moralim bozuldu bian azimdan cıktı
(6,978 puan) tarafından
Ay senin ismindede yaziyormus gormedim kusura bakma, ne guzel hos isim, bosver bidaha da bulasamaz sana. Esin konusaydi sana gerek kalmazdi iyi olmus
tarafından
Eşime fırsat vermedim esimde bu yüzden kızdı cnm esim savunur rabbim şükürler olsun kaynım alındı Eşim ona karşı hak ettin bilader dedi telefonu kapatinca kızdı biz kavga da etsek onun aileside benim ailemden asla bilmez duymaz kimsenin yanindada kırmaz beni
(6,978 puan) tarafından
En güzeli boyle kocalar candir, cok sukur bu yandan sansliyiz demek ki :) bosver olan olmus takma kafani
0 oy
(1,436 puan) tarafından
Kaynın cahiliye devrinde kalmis hala canim esinide hç tınlama
tarafından
Az önce aradı barıştıkmı diye sordu saolsun kus kalmaz sabah ben suratsizdim ters bişey derim diye sessizce çıkmış
0 oy
(1,235 puan) tarafından
Canım ben asla kayınlarım lan öyle bir tartışmaya girmem Çünkü ben kendimi biliyorum bize de çok kız diye düşündüler ama Oğlum Oldu Allah sağlık versin Bence öyle şakasına demişti sadece yoksa iki kızı var Neden öyle desin ki
tarafından
Gülüm şakada 1 yaparsın 2 yaparsın

Sürekli sürekli insana tak dedirtiyor

Hic biriyle görüşmüyorum konuşmuyorum
(1,235 puan) tarafından
O zmn sende dogru soyluyon erkek adamin erekk oglu olur kizlar napyo desydn :D
tarafından
Guzel bida olursa. Sorcam
0 oy
(488 puan) tarafından
Görüşün yanlışlığını geçtim, erkek çocuğu olmadığı halde böyle bir cümle kurması da ayrı bir komik;) 
tarafından
Sacmlamaya bayılıyor
0 oy
(2,264 puan) tarafından
Birgün cahillikten çatlayıp ölecekler ne kadar gereksiz laflar ya iyi yapmışsın benimde en nefret ettiğim konuşmalar tahammülüm yok yani
tarafından
Teşekkür ederim canım ❤️
0 oy
tarafından

Yanlız çok iyi demişsin valla helal:D

0 oy
(817 puan) tarafından
İy yapmib haddini bildirmişsin
0 oy
(5,436 puan) tarafından
Neden bazı insanlar geri kafalı olur ki rabbim sana ne verirse kız erkek farkedermi sağ salim olsunda 
0 oy
tarafından
Bunlar ne sa.lak zihniyetler ya. Veren Allah ayet var öyle akılları her şeyi alır onu almaz. Nefret ediyorum böyle boş zihniyetlerden benim eşimin ailesi de öyle kiz olmasın da ne olursa olsun. Kendilerinin de bi kizlari var dört oğulları. Hepsini kızına kurban ediyor 
0 oy
(249 puan) tarafından
Erkek adamın erkek çocuğu olur lafo kadar itici bir cümle yok. Erkek çocuğumuz olmuyorsa babalardan kaynaklanıyor çünkü erkeklik kromozomu onlarda var

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 437 göst.
0 oy
5 cevap 155 göst.
27 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Birprensannesiiii (1,156 puan) tarafından soruldu
0 oy
32 cevap 1,076 göst.
27 Eylül 2022 Aile kategorisinde Yenigelin olacak (24 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 533 göst.
5 Aralık 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

380,619 soru

11,396,271 cevap

34,914 kullanıcı

...