0 oy
401 göst.
Aile kategorisinde tarafından

https://www.haberlisin.com/m/gundem/bilim-insanlarindan-korkutan-aciklama-h47444.html

Eski çalıştığım firma tarafından paylaşıldı yalan olacağını düşünmüyorum

image

9 Cevaplar

0 oy
tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap
E böyle bisey var ki zaten negatif çıkıp sonra pozitif olan ciğerlerinde hastalık görülüp teste çıkmayan 
(3,458 puan) tarafından
Katılıyorum. Bazen karalamak için haber yaptıklarını sanıyorlar
tarafından
Benim akrabamda akciğer filminde goruluo bütün belirtiler var ama kaç kere test yapıldıysa negatif çıktı
tarafından
Ben normalde böyle haberlere inanmıyorum ama hber kanalı güvendiğim bildiğim calistigim bir firma o yüzden paylasmak istedim
tarafından
Var canım böyle şeyler emin ol
(3,458 puan) tarafından
Evet olabiliyor o yüzden bazen tekrarlıyorlar testleri.
Doğrudur ama zaten açıklıyorlar bu durumu
-Reklam-
+1 oy
(2,633 puan) tarafından
Böyle bir konuda hata yapmaları fiyasko olur. Ve eminim ki hata yapmamak için uğraşıyorlardır. Sanmam böyle birşey olduğunu 
(2,633 puan) tarafından
Doğum dr 2 ay sonra bırakmak gerekiyor dedi çocuk dr da emzir emzirebildigin kadar dedi.emzirme taraftariyim valla
(9,217 puan) tarafından
Emzir bakalm emzirebildiğn kdar kuzum. Kendini de çok yıpratma. Allah yardımcn olsun ☺❣⚘
tarafından
Yapilan haber kanali sakarya belediyesi araciligi ile calisan bir firma yalan hber yapacağını sanmıyorum cnm keske yaniltici hber olsa

Evden cıkma yasağı oldukca biz kizimla tehlikedeyiz malesef :(
(2,633 puan) tarafından
Allah razı olsun kuzum♡

Yani kuzum içeriğini okuduğumda ingiltereden vs bahsediyor. Sonra diğer ülkelere geçiyor ve diyor ki bazen hastane personeli bazen de test sonucu yanlış veriyor. Amma velakin ikinci bir test yapıp doğrusunu bulunuyor. Ben sağlık bakanımıza güveniyorum. Allah razı olsun o adamdan o kadar güzel yönetiyor ki bu süreci. Ve çok dikkatli davranıyor. Ki bizlerde çok şükür dikkatli insanlarız. Inşallah en kısa zamanda bu süreç biter. Rabbim yardımcımız olsun
tarafından
Amin canım inşallah ❤️
0 oy
(27,352 puan) tarafından

Nasil oluyor yanlis cikabiliyor bu kadar basit olmamalı 

tarafından
Haberin içeriği ne girersen neden oldugu filan yazıyor cnm
0 oy
(12,513 puan) tarafından

Ayyy bitmicek bu bitmicek:'(

tarafından
İnşallah bitecek gülüm
0 oy
(201 puan) tarafından
Suruntu alinirken atiyorum agzinizi tam.acmadiniz yada burnunuza sokuldugunda kactiniz yeteri kadar ornek alamadiklari icin negatif cikabiliyor o yuzden suruntu alinirken biraz sabirli olmak gerekiyor 
tarafından
Evet canım
0 oy
(2,590 puan) tarafından
Zaten o yuzden 14 gun karantina verip tekrar test yapiyorlar diye biliyorum yani butun haberler hep boyle dedi
0 oy
(291 puan) tarafından
Gecen burda yazmisti biri, esim saglikci istanbul da, babalik iznine cikmadan test yapiliyor ve test negatif, sonra adam memlekete esinin yanina geliyor ve oksurugu falan basliyor, galiba esine de bulastirmisti. 
tarafından
Biliyorum o bayanı cnm
0 oy
tarafından
Önce negatif çıkıp sonra pozitif dönen çok var bunu bakan bile söyledi 

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 51 göst.
15 Aralık 2023 Diğer kategorisinde bkulbilge (601 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 48 göst.
27 Temmuz 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde kubra2551 (43 puan) tarafından soruldu
+1 oy
2 cevap 59 göst.
0 oy
5 cevap 104 göst.

379,818 soru

11,369,803 cevap

34,853 kullanıcı

...