0 oy
578 göst.
Diğer kategorisinde (6,136 puan) tarafından

Kizlar aptamilin ilk adım çekilişi vardı kazanana migrostan 250 tllik hediye çeki var kazandım ama 

Ibraname ve benim kimlik foto kopimi istiyorlar öyle çek vereceklermiş 

Foto kopi aklımı karıştırdı bide ztn oğluma alışveriş yapsak o kadar fiyat bazende geçiyor haliyle napsam ki ya :ermm:

Ha bu ara kimliğim yok ztn kaybettim perşembeye randevu aldım ortalıkta kimlikte yok :D

10 Cevaplar

0 oy
tarafından
Çekiliş nasıl kazandın canım 
(6,136 puan) tarafından
Ilk adimlarima giriyorsun her gün soru cevapliyorsun sonra çekiliş yapılıyor 400 kişiye verilmiş galiba
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kimlikle alakası ne onu anlamadım 
(6,136 puan) tarafından
Bende oyuzden tereddütte kaldım canım
0 oy
tarafından
Bana çıkmamış bende şans olsa zaten..
(6,136 puan) tarafından
Olsa kimlik foto kopisi gönderir misin
0 oy
(4,285 puan) tarafından
Ben de kazandım ama kimlik fotokopisi falan yollanacak ben migros alisverir çeki zannettim sadece aptamil ve milupa icinmis benim kızım mama almıyor o yüzden başka kişiye devretsinler
(6,136 puan) tarafından
Kimlik için tereddütteyim ya oğlum mama kullanıyor ama bilmiyorum ztn kimlikte yok ortalıkta
(4,285 puan) tarafından
Ben gönderme taraftarı değilim irda bilgilerin paylaşılmasını da kabul ettiğimizi ibraz ediyor o yüzden gondermicem
0 oy
(675 puan) tarafından
Ben bugün belgeleri kargo ya verdim bu ayın 29 una kadar vermek lazm canım bende tereddüt ettim milli piyango idaresini aradim ankara yi kampanya ile ilgilenin yetkiliye baglandım bu belgeleri biz istiyor uz dedi tek şart 18 yaşı geçmiş olmak ya o yüzden istiyorlar adama dedim bi sıkıntı olmaz demi diye bu zamana kadar duymadık dedi bende bugün kargoya verdim belgeleri 
(675 puan) tarafından
Milli piyango aracılığı ile yapilan çekilişlerde istiyorlarmış yetkili ile görüşünce eşim de gönder deyince gönderdim bende inşallah birşey olmaz ödüllerin talihliye gidip gitmediğinden emin olmak istiyorlarmış o yuzdenmis yani  benim bebeğim anne sütü alıyor ben kaşık maması alicam şu an tek masrafımız bez ıslak mendili hamileyken bayağı aldım su an ıyiyiz şükür allah yardımcınız olsun
(1 puan) tarafından
Mrb bana  çekilişi  kazandigima dahi  e meil geldi  ama  basvuru yapabilecegim  form vs bisey gelmedi
(675 puan) tarafından
Mail in altında ek var o ekte 2. Sayfa canım onun çıktısını alıp doldurman lazm
(6,136 puan) tarafından
Yok hayır eve ptt den zarf geliyor kuzum
(675 puan) tarafından
Bana o şekilde yapma mi söylediler ptt den birşey gelmedi
0 oy
tarafından
Güvenilir değilse verme derim kuzum.
0 oy
(12,773 puan) tarafından
Kimlik fotokopi si vermez dim ben 
(6,136 puan) tarafından
Yaaani Bende öyle düşünüyorum bide 250 tl zaten 2 mama alınca 100 tl ediyor
0 oy
tarafından
Ayyy bNa çıkmadı  ya
(6,136 puan) tarafından
Çıksa kendi kimlik fotokopini gönderir miydin
tarafından
Yorumlara bak canim guvenilir bir siteseyse gonder tv lerdede baya reklamı var
(6,136 puan) tarafından
Yukarda arkadaşın birisi göndermiş ama aman ztn kimlik yok perşembe günü onu çıkartmaya gidecem yani istesem de olmuyor
tarafından
Kız ben hergun girip soru cevaplamadım ama:)))
0 oy
(72 puan) tarafından
Cnm googl den mi yoksa program mı indiriyorum beni bilgilendirirsen sevinirim
(6,136 puan) tarafından
Google den ilk adımlarım yaz kuzum program açılacak ister bilgilerini gir ister girmeden bak ama çekiliş bitti bebeklerle ilgili bilgiler var
0 oy
(1 puan) tarafından
Iyi qunlrr çekilişi  bende kazandim    ama alip almama  konusunda git geller yasiyorum telefonla  aradiqim  zamanda karsimda muhattap bulamiyorum  bebeqimde mama kullaniyor   sadece  kimlik fotokobisimi istediler  sizden  beni bilqilendirirdejiz sevinirm 
(6,136 puan) tarafından
Evet canım bide bu çekilişi ve bilgilerimi verdiğime dair imza ve kimlik fotokopi istiyorlar bi 250 tl için uğraşmak istemiyorum hele de fotokopi istedikten sonra

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 90 göst.
1 Aralık 2021 Aile kategorisinde Annemnerdeeee (1,856 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 155 göst.
17 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Nick.degistim.bende (572 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 221 göst.
8 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Ysmnalparsln (254 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 153 göst.
26 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Frtnzn (213 puan) tarafından soruldu

377,771 soru

11,306,911 cevap

34,735 kullanıcı

...