0 oy
868 göst.
Diğer kategorisinde (576 puan) tarafından

Kizlar test arkdsmn adeti gecyor silk ckms var midir

image

16 Cevaplar

0 oy
tarafından
Diğer tarafta da yazdım burda da yazıyım ben 4 5 kere yaptım ilk başta böyleydi ve diğer günlerde daha çok arttı 1. Çizgi bence daha sonra tekrar denesin
(576 puan) tarafından
Aynen benmde boyleydi ama arkdsn adeti bi 10 gundur gecyor die tereddut te kaliyor cevp icin saql bu arada kzuum:)
tarafından
ben 10 tane yaptimm yine cikmamisti hatta 13 gun geciktigi halde :) kan testi daha iyi olur bnde :)
-Reklam-
0 oy
tarafından
Diger tarftada yazildi ya canm bhnm. Silik de olsa belli olmasi lazmdi ama hic yk 
(576 puan) tarafından
Kiz aslnda cok mu istyrz die mi biz goruyorz o hayali czgiyi ama benm de bpyleydi var yok gbiydi gebeydim meger sagl bacm dua edin ya uzun zamndir istyor
(2,423 puan) tarafından
Silik çizgi var kız gördüm ben :D
(576 puan) tarafından
Dglmi var gbi ins vardir ya
0 oy
(2,423 puan) tarafından
Gözüm iyidir şahin gibi :D silik bi çizgi var evet umutlandıran istemem bi kan versin 
(576 puan) tarafından
Ayy hadi ins cok sagoln:)
(2,423 puan) tarafından
Valla  öyle gördüm sanki inş olur cnm
(2,423 puan) tarafından
Bak bu testlerin kutusunda bi dizelce olur nasıl çıkarsa pozitif demek nasıl çıkarsa negatif demek bakın yada internette de cikar
(576 puan) tarafından
Yarn baska bi testten denicek sabahtan
0 oy
(112 puan) tarafından
Sanki ben goruyor gibi oldum ama yinede bilemem en iyisi kanda cikar net yada bi kacgun sonra tekrar denesin insallah hamiledir canim
(576 puan) tarafından
Ayyy ins ya duanizi eksik etmeyn valla biz hamielerin duasi daha makbul
(112 puan) tarafından
Aynen oyle insallah hamiledir dualarim sizinle canim
0 oy
(2,423 puan) tarafından

Böyle mi canım elinizdeki

image

(576 puan) tarafından
Canm bunun gbi cok belirgindgl
(2,423 puan) tarafından
Ama bi renk var yani tamamen beyaz degil
(576 puan) tarafından
Hah aynen oyle valla yarm sabah ac karnina denicek birde
(2,423 puan) tarafından
Denesin bqkqlm  bunlarin keson sonucu var 30 tl ondan  alın haner edin merak ettim
0 oy
(802 puan) tarafından
Bende yapmıştım hiç belli değildi hatta testi çöpe atmıştım sonra sabah kalktığımda testi çöpeten çıkardım gölge gibi çok yakından bir çizgi daha belirmişti bende 1 hafta sonra yapmıştım tam net çıkmıştı seninki yine belli oluyor bence pozitif canım 
0 oy
(5,938 puan) tarafından
Icime bir anda doğdu ben cok silik fark ettim bence var cumartesi günü tekrar yap canim
0 oy
(427 puan) tarafından
Canım obur tarafta görünmüyor silik çizgi ama burda görünüyor benimde böyle oldu inanmadım ama tekrar yaptım ve bu sefer biraz daha netti bence tekrar yapsın arkadaşın ama benim tahminim hamile
0 oy
(5 puan) tarafından
Tatlım silik bir çizgi  var gibi ;)) Rabbim gönlünüze göre versin 
0 oy
(164 puan) tarafından
Sanki birazcık görebiliyorum ama bilemedim simdi çok. Silik 
0 oy
(210 puan) tarafından
Diger taraftaki resimde gorememistm ama evet vrr gbi kan vern en dogrusu onemli olan 2 kat artmasi bliyosn canim rabbim hayirli saglikli evlatlar nasip etsin
0 oy
(104 puan) tarafından
Silik cizgi var gibi diger taraftakinden daha belli ...insaallah vardır .kanda baktirsaniz daha iyi olur
0 oy
(1,146 puan) tarafından

Bende nedense silik belli belirsiz görüyorum :ermm: Allah hayirlisini versin inşaallah canım isteyen herkese  sabah aç karnına ilk idrarinida  denesin  bari onda belki daha belli olur 

0 oy
tarafından
Ck hafif cizgi belirgnlgi war bi kac gun snra tekrar yapsn yda yarin gdp kan wersn
0 oy
(3,446 puan) tarafından
B3nce direk kan testi yapsın  bu testler boş meğer haftalık hamileymisim kaç kere test yaptım negatif çıktı bende sevindim bebek yok diye bulantim durmuyordu sonra gittim kan testi yaptım baktım 6 haftalık hamileyim 
0 oy
(6,681 puan) tarafından

Canim ben tek cizgi goruyorum:ermm:

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 383 göst.

381,017 soru

11,406,918 cevap

34,943 kullanıcı

...