0 oy
359 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Kızlar evin sıcaklığı 25 derece dışarısı da 33 derece falan kızımı yikadim şimdi kapri giydirdim normal kısa çorap giydirdim üstünde kısa kollu zıbın onun üstünde kısa kollu var bide yelek giydirdim saçlı bi bebek olduğu için de sacları kurusun diue şapka böyle üşümez dimi ya 5.5 aylık henüz 

image

7 Cevaplar

0 oy
(4,285 puan) tarafından
Üşümez bence
tarafından
Ilk defa kısa kollu ve kapri giydirdim heycan yaptım:D
(4,285 puan) tarafından
Havalar çok sıcak canim üşümez hem çok sıcağı alıştırma cabuk hastalanır arada çoraplarını çıkar falan rahatlasın bebiş:D
tarafından
Aynen yaa millet çocuklarını cıbıl cıbıl salıyo soğukts bile onların ki hasta olmaz kundaklarsın sarıp sarmalarsın o hasta olur sakınsn göze cop batar misali :D
(4,285 puan) tarafından
Aynen öyle serbest bırak gezsin çıplak ayak ile zıbın ile dursun önemli olan uyurken usumemesi uyanikken bisey olmaz :)
-Reklam-
0 oy
tarafından
Yok canim usumez ama midesine mendil gibi falan bisey koy midesini usutmesin ben oyle yapiyorum annem soyledi 
tarafından
Tamam canım sağol ağız mendillerinden koyayım madem
tarafından
Evet canim onlardan birak agiz mendili ben ismini unuttum agiz mendilinin midesini usitmesin yetee canim
tarafından
Tamam canım sağol
0 oy
tarafından
Üşümez çoraplarını çıkarma bizler dayanamıyoruz minik bebek ne yapsın iyi yapmışsın valla edil efill ohhh
tarafından
Aynen çok sıcakta iyi değil annemde önemli olan ayaklarını sırtını üşütme çorap yelek yeter dedi yazı getirdik bizde :D
tarafından
En güzeli valla serin serin dolaşsın bebeto yelek de giydirme biraz bağışıklık kazansın
0 oy
(119,001 puan) tarafından
Usumez kiz havalar sicakmis turkiyede
tarafından
Aynen ısındı artık Sizin orası nasıl soğuk mu
(119,001 puan) tarafından
Vallaa bugun biraz gunes var gunlerdir buz gibiydi ama bu yalanci gunes ruzgar esiyoo
0 oy
(1,499 puan) tarafından
Üşümez inşallah ya çok sıcak var çok giydirme isilik olabilir bizim burası 38 39 derece ben bi zıbın bide şort giydiriyom ama benimki 16 aylık 
tarafından
Ayy sizin orası yaniyomus valla
(1,499 puan) tarafından
Hemde ne yanmak sıcaklar birden bastırdı nem çok fazla var
0 oy
(12,773 puan) tarafından
Yok üşümez cnm bende artık kısa kol gectim
tarafından
Tamam canım sağol bende giydiririm artık
0 oy
(449 puan) tarafından
Sen bacaklarına kısa giydirme yine de ısıtamıyorlar henüz