0 oy
407 göst.
Diğer kategorisinde (21 puan) tarafından
Kizlar selamunaleykum ben basortusu kullanan biriyim yalniz basimi acmak istiyorum esimin bazi hareketlerinden dolayi umarim anlamissinizdir nedemek istedigimi sizce basimi acmaliyim cok kararsızım 

14 Cevaplar

0 oy
tarafından
Şeytana uyma bence canım eşin için kapanmadin ki eşin için acilasin
-Reklam-
0 oy
(313 puan) tarafından
Evde çok süslü açık giyinmeyi denedin mi canım yetmiyo mu
(21 puan) tarafından
Oglum var ondan utaniyorum cok acik seçik giyinemiyorum
0 oy
(4,666 puan) tarafından
Sorması ayıp olmazsa eşinin hangi hareketi senin başını açmaya itti?
(21 puan) tarafından
Basi aciklara karsi farkli bir ilgisi var seziyorum hissediyorum bazi sahit oldugum seylerde oldu bu yani
(4,666 puan) tarafından
İyi de bu senin açık kapalı olmanla alakalı değil ki. Tamamen kocanın terbiyesizliği ile alakalı. Yani sen açık da olsan yine bakacaktır bakmaz olasıca. Demem o ki sırf kocanın*****l davranışları için başını açma. Haa sen rahat degilsindir ya da kendin istiyorsundur ona bişey diyemem.
(1,307 puan) tarafından
Aynen canm katlıyorum Allaha nasl hesap vercen bide onu düşün bu dünyanın öbür tarafida var
0 oy
tarafından
Baş örtüsü biri söylediği diye kapatılan yada birinin bazı hareketlerinden dolayı açılacak bir şey değil canım. Senin onunla butunlesmen gerek önce içinde huzurla kapatman gerek bundan dolayı eşini yada başkasını boşver kendin düşün kendin karar ver.
(21 puan) tarafından
12 yildir kapaliyim zaten bu ikilem beni yigip bitiriyor
0 oy
tarafından

Eşinin saçmalıkları yüzünden basortunu açma 

(21 puan) tarafından
Sagol canim
0 oy
tarafından
Sakın öyle bir hata yapma evde acıl sacıl suslen puslen eşine ama baskasının yanında kapalı ol seytana uyma
(21 puan) tarafından
Sagol canim
0 oy
(1,307 puan) tarafından
Aleyküm selam canm eşinin herhangi bir hareketi senn başını açmana sebep değil bunu Allaha ne nasl anlatcak sn ben sana emrettim benimkine değil onun hareket leri yüzünden deyip açtın derse nasl anlatıp hesap verecek sn baş örtüsü biri dedi diye takılmaz biri dedi diyede de açılmaz sen naparsan yap eşinn içinde kötülük varsa fayda etmez şeytana uyma rabbim seni sınıyor şuan belkide yapma 
(21 puan) tarafından
Icimdeki sesin bana soylediklerinin aynisini yazmissin ama iste nebileyim
(1,307 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Ne biliyim deme bak bugün kadir gecesi mübarek gün çok güzel bir gün otur namaz kıl Allaha dua et yalvar yakar eşine hidayet versin diye sen asla onu bahane ederek yapma Allahın emri önemli eşinn ki değil açıldın diyelim eşinn içinde vardr o niyet ki yapcanı yapar sen başını açtğınla kalırsın o günahla emin ol onun ezikliği ile yaşarsın nefsine şeytana uyma canm eşine de rabbim hidayet versin ya ben zaten bole düşünce li erkekleri anlamıyorum
0 oy
(1,939 puan) tarafından
Bence namazını kıl duanı oku her ne olursa olsun şeytana uyma eşinin hakaretlerine de bakma bence duanı et sen 
(21 puan) tarafından
Sagolasin canim
0 oy
tarafından

Bu senin kararın canım içinden gelmiyorsa zorlamayla olmaz 

Ama şeytanada uyma 

Sen kapanunca eşinin gözü açık bayanlara mı kaydı yada sen mi öyle düşüncedesin?? 

iyi düşün iyice ölç biç tart sonra karar ver ve verdiğğn karrdan asla bir pişmanlık duyma:)

(21 puan) tarafından
Pisman olacagim kesin ama iste sorup fikir almak istedim kimseylede paylasamiyorum acik arkadasima cok guzelsin bomba gibisin vs.demesi beni bu dusunceye itti
tarafından
Hayırlısı olsun canım yapacağın hiç birşeyden pişman olmaaa
(616 puan) tarafından
Valla büyük konudmayaimda eşim bir arkadaşıma çok güzelsin bomba gibisin diyemez o ağzı iğne iplikle dikerim :) bence o sadece başörtüsü için yapılan bir şey değil üzmek istemem ama içinde varsa ne yapsan kar etmez benim başım açık bu arada
(21 puan) tarafından
Beni begenmedigi icin mi yoneliyir diye dusundugumden acsammi basimi diye geciriyorum icimden.aslinda sucu kendimde aramamam lazim ama iste bilmiyorum ya
(1,307 puan) tarafından
Suçu kendinde değil eşinde ara senn o arkadaşına bomba gibisin demsyle zaten yalnş insan olduğunu belli etmiş bnm herhangi bir arkadaşıma dese ya onu pişman ederim
0 oy
(27,151 puan) tarafından

Biz açıl desek açılacanmi 

Esini gec Rabbimle senin aranda olan birsey... 

Kendin dusun taşın karar ver 

(21 puan) tarafından
Sagol canim
0 oy
tarafından
Neden seni böyle olduğun icin kabul eti neden açılması istiyor kendi icin acılasaksan birşey deme hakim yok senin allahın arasında eşin icin hiç açılma derim
(21 puan) tarafından
Sagol canim
0 oy
(4,237 puan) tarafından
Hickimse için kocan dahi olsa o günaha girme derim evinde süslen puslen açık gez ama dışarda yapma bacim boşver günaha girme
(21 puan) tarafından
Sagol canim
0 oy
tarafından
Sen başında Allahın ayetini taşıyorsun yemişim kocanın dediği boş lafları bir adam için ahiret yakma kocan snei alırken bilmiyor muydu kapalı olduğunu o zaman sende eşine de o da etek giysin bakalım isteğe göre oluyor mu bu işker Allah rızası için baş açmak tesettür bırakmak bu kadar kolay hafife alınacak şeyler değil güzelim ya... Şimdi derler ki herkesin özgür hakkı istediğini yapar yemişim öyle özgür hakkı Başını ne biz için ne kocan için örttğn ALLAH rızası için örttün. Şu zaman da Allah için adam akıllı kulluk yapamıyoruz bari başımızın üstünde duran örtü bize sevap verirken ondan da olmayalım 
(21 puan) tarafından
Cok sagol yazdiklarin icin tesekkur ederim
0 oy
tarafından
Bence açmamalısın çok büyük günah aç kapa aç kapa oyuncak gibi 
(1,307 puan) tarafından
Evettt aynen

İlgili bir soru bulunamadı

374,572 soru

11,202,655 cevap

34,500 kullanıcı

...