0 oy
337 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde tarafından
düzenlendi
Hanımlar ben 26+6 günlük hamileyim karnım yırtılmaya başladı bu yırtıkların gitmesi için ne kullanmam gerekiyor badem yağının gerçekten etkisi varmı ?

9 Cevaplar

0 oy
(328 puan) tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap
evet bende badem ve findik yagi kullaniyorum en basindan beri o yüzden catlak olmasini engelliyor bende cok hafif var 
tarafından
Ben geçmi kaldım kullanmak için :(
(328 puan) tarafından
keske onceden kullansaydin ama hala gecmis degilsin daha yolun yarisindasin devam etmelisin zaten son ayda cok kilo ve catlaklar oluşur bari daha kotu olmasini engeller
-Reklam-
0 oy
(5,311 puan) tarafından
Ben hamilelik boyunca kullandım hiç yırtığım olmadı  badem yağında
tarafından
Ben daha yeni kullanmaya baslıycam geçmi kaldım :(
(5,311 puan) tarafından
Yok cnm kullan ama hiç bırakma doğumdan sonrada 1 ay kullan gögüslerinede sür çatlama yırtıla olmadın bebiş emdiğinde yarada olmaz
0 oy
(2,351 puan) tarafından
Bnde 23  haftalik amileyim canm. Ben erken basladm yag surmeye krem surmeye ama cok sallamadm bi gun surdum 3 gun surmedm 2 gun surdum 2 gun surmedm derken bosladim birazcik  karnmda henuz ole bi ize rastlamadm  ama basenimle gogusumde gordum ;( ozellikle gogusumde  cizgi cizgi olmuslar artk her gun suruom ama ne kadr fayda eder bilmiorm
0 oy
(2,266 puan) tarafından
Ben bebek yağı ve normal nemlendirici krem kullandım 34 haftalık dopum yaptım 13 kilo aldım hiç çatlak olmadı 
(8,326 puan) tarafından
Nazlı her gun mu kullandın bebe yagını ben aldım unı baby nın bebe yagını ama altında pudralı yazıyo bı sıkıntı olurmu
tarafından
Bebek yağınıda deniyim
(2,266 puan) tarafından
Hergün sabah yağ sürüyordum akşamda nemlendirici pudralıyı bilmiyorum canım nasıl oldugunu
0 oy
(2,865 puan) tarafından
32. Haftadayım şükür henüz yırtık hiç olmadı inşallah olmazda. Ben lierac krem kullanıyorum ve bebek yağı kullanıyorum. Gündüzleri lierac krem sürüyorum azcık bişi sürsem bile baya nemli kalıyor akşama doğru da bebek yağı sürüyorum iyice çekene kadar üzerime bişi giymiyorum bi 30 dk sonra üzerimi giyiniyorum. Bu şekilde yaparak 32 ye yırtılmadan geldim bakalım inş bundan sonra da olmaz inş 
(8,326 puan) tarafından
İnsallah canım :) hergun mu kullanılıyo bu ürünler? 24+3 deyım dün basladım gecmı kaldım sence? Herhangı bır catlak yok henuz
(2,865 puan) tarafından
Hergün kullan düzenli canım. Bende 22. Haftada başlamıştım şükürler olsun ki çatlak filan yok şimdilik. İnşallah sizin de olmaz :)
tarafından
Inşallah ya etrafımda bikaç kişiye denk geldim kadınları hep burus burus olmuş korkuyorum öyle olacak diye
0 oy
(704 puan) tarafından
Ben 28 haftalığım bastan beri bebek yagıyla geldim bugne dek hic catlacagım olmadı yeni bu hafta badem yagınada gectim onuda kullanıcam umarm olmaz
0 oy
(8,326 puan) tarafından
Var canım bebe yagıda olur kantaronda olur.
0 oy
tarafından
Badem yağı 

Hint yağı .

Sarı kantaron yagi

Aynı sefe yagi

At kuyruğu yağı 

Bn doğum yaptım ama çatlağım oldu karnımda bunları kullaniyirm gerçekten soldu ve azaldı tavsiye ederim 

Her gün sur hepsini karıştır 
tarafından
Teşekkür ederim fikriniz için
0 oy
(207 puan) tarafından
Catlak olustuktan sonra kullanmaya baslaman fayda eder mi bilmiyorum ama yenilerinin olusmasini engeller belki.. ben biooil kullanmistim iyi gelmisti.

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 257 göst.
12 Kasım 2021 Aile kategorisinde Didemmm35 (4 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 144 göst.
12 Kasım 2021 Aile kategorisinde Didemmm35 (4 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 368 göst.
13 Mart 2019 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Papatya__cicek5424 (1,028 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 81 göst.
29 Mart 2024 Diğer kategorisinde bittercikolataa (18 puan) tarafından soruldu

379,934 soru

11,373,652 cevap

34,856 kullanıcı

...