0 oy
357 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (2 puan) tarafından
4 gündür sezaryen oldum,ameliyatdan 2 gün sonra dayanilmaz baş ağrısı yaşamaya başladım yani öyle böyle değil.Çok fazla sıvı tüketmemi önerdiler,daha önce böyle bir durum yaşayanlar nasil önlediler bu durumu,ağrıları ne kadar sürdü?Lütfen yardım edin kızlar dayanamıyorum artık((

6 Cevaplar

0 oy
(929 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Benim oldu canım bol bol nescafe sade iç dediler . İçtim ama pek işe yaramadı. Kızımı doyurup karanlık odada yattım bi kaç saat anca öyle geçmişti benim
(2 puan) tarafından
Tavsiyen için teşekkürler
-Reklam-
0 oy
(3,149 puan) tarafından
Kesinlikle bol su ve sade nescafe iç canim ikisi bi arada da içebilirsin ben sadeyle ikisi bi aradayi günde 2 kupa şeklinde içiyordum parolla birlikte hem spinal hem genel anestezi olduğum için dayanilmaz baş ağrısı vardi 
(2 puan) tarafından
Tavsiyen için teşekkürler
(3,149 puan) tarafından
Rica ederim...
0 oy
tarafından
bize dün sağlık ocağında eğitim verdiler orada ağrı kesici falan içebilirsiniz söylemişlerdi biraz zorluğu olduğunu ama geleceğini söylemişlerdi 
0 oy
(1,064 puan) tarafından
Yuksek yastikta yatman lazm sade nescafe sade maden suyu... 
0 oy
(3,522 puan) tarafından
Canım 1 ay önce bende epidural sezaryen doğum yaptım çok şükür ağrım olmadı ne bitter çikolata yedim ne sade kahve içtim rezene çayı tükettim doğumdan çıktıktan ve sıvı şeyler tüketilmeye izin verildikten sonra sanırım o iyi geldi bi dene istersen ama kişiden kişiye değişiyor bende bel ağrısı da olmadı şükür 
0 oy
tarafından
Benim oldu canım sürekli şu ve nescafe gold içtim o şekilde geçti sürekli ıc ve su 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 170 göst.
15 Temmuz 2022 Güzellik-Bakım kategorisinde Zeynepemine22 (71 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 117 göst.
25 Ekim 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Hayat07 (146 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 102 göst.
1 Şubat 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Birhilall (1,041 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 73 göst.
10 Ocak 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Tunazehra (77 puan) tarafından soruldu

377,148 soru

11,287,130 cevap

34,692 kullanıcı

...