0 oy
4,646 göst.
Diğer kategorisinde (326 puan) tarafından

Kızlar yunusun yüzünü atmıştım çoğu arkadaş alerji demişti süt alerjisinin belirtilerinde kakada kan var bu o mu alerji geçirmiş anneler bakabilirmi

image

6 Cevaplar

0 oy
(1,174 puan) tarafından
Yumurta veya süt ürünlerine alerjisi olabilir kaç aylık
(1,174 puan) tarafından
Kanlı kaka bizde de oldu kaka tahlili yapıldı besin alerjisi dendi. Birgun önce rafadan yumurta yemiştim ondan şüphelendim. 1 hafta ne süt ürünleri nede yumurta yemedim. Sonra tekrardan peynir yoğurt gibi şeyleri yemeğe başladım sıkıntı olmadı. Sonra da yumurta yedim yine sıkıntı olmadı. Yani sende az pişmiş yumurta vs yediysen o alerji yapmış olabilir. Kızım şuan 6 aylık yumurta peynir yiyebiliyor şükür alerji durumu bitti
(326 puan) tarafından
Ay çok geçmiş olsun inşallah bizimkide kısa sürer çok üzülüyorum bu çocuk 6 ayında ne yiyecek insallah alerji değildir inan yemedim kuzum yüzü fisirdadigi günden beri yumurta süt yemiyorum peynir duymuştum önceden çünkü bunu neyden korktuysam başıma geldi kabızlıktan korkarım başıma geldi bundan korktum başıma geldi aman çocuğu opmeyin dedim yüzü fisirdadi galiba yüzün dokuntusude alerjiden
(1,174 puan) tarafından
Sağol canım geçti gitti şükür inşallah sizinki de geçer. Farklı bişey yedin mi yüzü fisirdadigindan beri bi düşün bakalım
(326 puan) tarafından
Yok kuzum ya hep başa sardım inan hiç değişik bişey yemedim
(1,174 puan) tarafından
Hmm bilemedim canım benim bebeğim kanlı kaka yapınca çok ağlardı doktora bundan mı ağlıyor acaba diye sorduğumda tabi bağırsaklarını kanatıyor çünkü demişti karın ağrısı faln da çekiyor demek yüzünde de leke varsa resmini çekip bı doktoruna at bakalım kakali bezi de atarsın önemli bişeyse gelin muayne edelim yada tahlil yapalım der yada geçici bir durumdur belki
-Reklam-
0 oy
(3,860 puan) tarafından
normalde boyle mi hep kakasi  kac aylik bebegin , 
(326 puan) tarafından
4 aylık cnm bu ay böyle birde vegaferona başladık kaka yapma sikintimizda vardı probiyotik ilaca da başladık düzene girdi ama bu şekilde oluyor
0 oy
tarafından
Evet canım aleeji belirtisi kaç aylık doktorunu ara alerset şurup verir o besini kes
tarafından
Allah şifa versin üzülme kuzum hep yaşadık geçiyor inan
(326 puan) tarafından
Amin inşallah balım kendimi çok suçlu hissediyorum suan
tarafından
Asla kuzum asla bak senlik değil
(326 puan) tarafından
Ne bileyim kuzum ya inan anladigina eminim beni herseyini benden aldığı için o gelio işte içime düşün düşün araştır yarını nasıl edecem bilmiom
tarafından
Kuzum benim gözümü önünde oğlum düştü kafası çizildi halen 24 aylık alerjik oğlum  herşey Allahtan  yavrum şükret kuzum şükret
0 oy
(191 puan) tarafından
Süt  ürünleri  giren  herşeyi  kesin bakın düzelecek mi yaraları  gecikecekmi bizde yumurta  domates  çerez  mandalina  portakal greyfut  özellikle  ceviz  kötü  alerji  yaptı  helva  bunları  yeme 
0 oy
(93 puan) tarafından
Bnm oğlum dada 3 aylıkken başladı inek sütü alerjisi çıkmıştı kakasında çok kan görmedim ama yüzü kabarıyordu yara oluyordu 3 yaşına kadar hiç bir şekilde süt ürünü yiyemedim bnm için çok zordu çünkü içeriğinde süt veya süt tozu bulunana hiç birsey tarhana çorbası çubk bile yiyemiyordu doktoru mama yazıyordu çoğu yiyeceğini o mamaya hazırlıyorum 3 yaşından snra geçti çok şükür şimdi iyi herşeyi yiyor
0 oy
tarafından
Vageforon kan damlası kullanınca böyle oldu doktor kontrolünde kestik. 7.aylık olcaz ferrum kullanmaya başladık günde 3 damla veriyorum fazlası kabız yapıo hatta 3 damla bile kabız yapıo

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 69 göst.
0 oy
6 cevap 95 göst.
17 Şubat 2021 Aile kategorisinde Yesra (67 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 181 göst.
5 gün önce Diğer kategorisinde Feridem (50 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 141 göst.

379,888 soru