0 oy
497 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
28 yaşındayım ama o kadar çok şey gördüm ve yaşadım ki kendimi 80 gibi hissediyorum. 

Bazen burda bir şeylere yorum yapınca görüyorum ki aslında çoğunu yaşamışım.

Hatta bazen kızıyorum kendime yorum yaparken diyecekler ki sen de her şeyi yaşamışsın  diye ama yaşadım malesef çok şey tecrübe ettim.

Yaş değil bence yaşanmışlıklar önemli 

Peki sizce ?

26 Cevaplar

0 oy
(119,225 puan) tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap
Ama bazen yaşamiycan seyler oluyo bazilari sana yaşatiyoo hani bi laf varya baba evinde prensesler gibiydim diye keske hep cocuk kalsaydik diyom ben her zaman 
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Yaşanmışlık önemli tabi ki 
0 oy
tarafından

Bencede öyle bu yaşıma kadar ne iğrenç insanlar gördüm :ninja:

0 oy
tarafından
Tabikii bükoo 
0 oy
tarafından

Yasanmislik tabiki buketim bende cok sey yasadim basima gelmeyen kalmadi herseyi tecrube ettim 

0 oy
tarafından
Yaşanmışlıklar tercüme kazandırıyor malesef iyi yada kötü 
0 oy
tarafından
Bence yas da önemli yasanmislik da. Basima gelen olaylara 18 yasindaki halimle bi de suanki halimle vericegim tepkiler farkli olurdu. Yaşanmışliğın tecrübe kattığı gibi yaş da olgunluk katıyo insana
tarafından
Çok doğru kesinlikle
0 oy
(5,436 puan) tarafından
Bencede yasanmislik önemli yaşadıklarımı yazsam hepiniz ağlayarak okursunuz inşallah bundan sonra sende bende mutlu oluruz hep
0 oy
(179 puan) tarafından
İnsanın yaşı deyil yaşantıları büyütür
0 oy
tarafından
İnsani yaşı değil yaşanmışlıkları olgunlaştırır.

O yüzden yaşanmişlıklar
0 oy
tarafından
Yaşanmışlık canım insan yaşla olgun veya genç olmuyor yasadigin herşey tecrübe oluyor akıllanıyorsun ama iş işten geçiyor 
0 oy
(7,441 puan) tarafından
Yaşanmışlık tabi canım istediğin kadar yaş al boşa yasadiktan sonra ne anlamı var önemli olan kendini geliştirmek görmek duymak bilmek vs işte sen anladın 
0 oy
tarafından
Yasamislik onemli kayinvalidem bile benim kucukken cektigim zorlugu cekmemis oyle diyim :)
0 oy
tarafından
Yaşanmışlık 21 yaşındayım ama her türden insan gördüm
0 oy
(4,237 puan) tarafından
Tabiki yaş değil yaşanmışlık canım yaşanmışlık öğretir insana hayatı ve insanları...
0 oy
(285 puan) tarafından
Yaşanmışlık tabikide
0 oy
(1,489 puan) tarafından
Yaşanmışlık bence 
0 oy
(1,075 puan) tarafından
Yaşanmışlıklar tabii ki ..Insanin yaşadıkları tecrübeleri kadar yaşi olur ..
0 oy
(12,513 puan) tarafından

İkisi de önemli bence bilemedim suan :ermm: sne niye bu kadar efkarlısın bugün ama ponçiğim:ermm:

0 oy
(389 puan) tarafından
kesınlıkle dedıgın gıbı yasın bı onemı yok yasadıkların hayat senı olgunlastıran sey

İlgili bir soru bulunamadı

378,971 soru

11,343,770 cevap

34,809 kullanıcı

...