0 oy
368 göst.
Diğer kategorisinde (25 puan) tarafından
Ya kızlar öncelikle herkesin kadir gecesi mübarek. Olsun demin yukarıdan asağı bakıyordum mah de cocuklar oyun oynuyordu bu sıcakta bir erkk cocugu 8 9 yaslarında var uzun kollu bir badi giymiş her halinden belli yardıma ihtiyacı var elinde bir acılıp kapanan eski bir oturak içinde mendil kız kardeşinin elinde de su şişesi mah deki çocukların yanından gecerken saklamak için elinden geleni yaptılar erkk cocugu hemen sacını düzeltmeye calıştı çocuklar anlamadan oradan gecebilmek için üzerimde para yoktu eşim ekmek almaya gitmişti ne yapacagımı bilemedim içim okadar acıdıki birseyler yapamamak cok zoruma gitti kendimi düşündüm cocugumu düşündüm onların yerine koydum gözyaslarımı tutamıyorum hamileliktenmi bukadar kötü oldum bişey yapamamak mı ağır geldi bilmiyorum ama canım çok yanıo 

8 Cevaplar

0 oy
tarafından

Of çok kötü ya ben öyle şeyler görünce çok üzülüyorum allahım yardım etsin muhtaç olan herkese kimseyi o duruma düşürmesin :(

(25 puan) tarafından
Aminn canım
-Reklam-
0 oy
(2,840 puan) tarafından
canim egerki yerini biliyosan yada yine gecerse icinde kalmasin yardimci ol su mubarek aylarda
(25 puan) tarafından
Yerlerini bilsem eşimle giderim eşim gelince ama bilmiyorum :(
0 oy
(119,342 puan) tarafından
Uzuldum yaa mubarek gunde  kiyamam
0 oy
(1,822 puan) tarafından
Ah kuzum yaaaa :( o kadar cok cocuk var ki cocuklugunu yasayamayan Allahim yardim etsin 
0 oy
(415 puan) tarafından
Bn bugu n ıstgramda izledim 4 kardeşleri anneleri bırakıp gitmiş babaları nerde bisey demediler en küçük olana araba çarpmış ölmüş büyük kardeşleri kiz konuşuyor daha 14 yaslarinda  bizim bu 3. Anneler günümüz annesiz dedi artık gelsede istemiyoruz biz kardeşimizi ne zorluklar la buyutuyorduk  araba çarptı öldü ... anne olmak çok kolay annelik yapabilmek çok zor rabbim annelik duygusunu gerçekten hak edenlere nasip etsin anne olabilmek için yıllarca uğraşıyorlar sonra sokaklara bırakıp gidiyorlar :( 
0 oy
tarafından
Ben hamile değilken de öyleydim oturup ağlıyordum Allah yardımcıları olsun ya :(
0 oy
(2,590 puan) tarafından
Belki bidaha gecerler görürsün:( Allah yardim etsin
0 oy
(12,513 puan) tarafından

Of ya :'( Rabbim ihtiyaç sahibi herkesin yardımcısı olsun hele çocuklara hiç dayanamıyorum :'(

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 525 göst.
27 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
18 cevap 1,046 göst.
5 Ocak 2023 Aile kategorisinde Meryemmozer (236 puan) tarafından soruldu
+1 oy
23 cevap 613 göst.
21 Eylül 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 285 göst.