0 oy
417 göst.
Diğer kategorisinde (847 puan) tarafından
Kızlar dalın granül.matik sabun lekesi bıraktı hep... o kadar ne bileyim doğal vs denilmesine rağmen erimemiş 30derecede yıkanıyor sica k su olmadığı icin evet erimez ama 30 derecede yıkayın yazıyor tüm talimatlarda bebek ürünlerini. Nasıl.cikar bu lekeler. Durulama yaptım tekrar tine çıkmadı.

8 Cevaplar

0 oy
(44,696 puan) tarafından

Benda dalanın kini aldim daha acmadim simdi sen ole diyince bilemedim yaa:ermm:

(847 puan) tarafından
Ya başladım bende bugün bismillah diye emzirme yastiğikin n kılıfı hep sabun lekesi nokta nokta. Kıraç gibi. Sinir oldum. Beyazlarda gözükmüyor renklilerde gözüküyor.
(1,698 puan) tarafından
Ben dalan kullanıyorum öyle bi sorun yaşamadım. Ama makinaya koymadan önce bi kapta ılık suyla sulandırıp telle çırpıyorum öyle ekliyorum ben
(847 puan) tarafından
Him iste ben direkt koydum allahtan erken farkettim. Emzirme minderinde oldu sorun.
-Reklam-
0 oy
(12,856 puan) tarafından
40 derecede tekrar deterjansız yıkat o zaman çıkar belki 
(847 puan) tarafından
Galiba çok koydum. Bir çorba kaşığı diyordu. Nekadar koyayım.
(12,856 puan) tarafından
Sen yine normal koymuşsun ben baya fazla koymuştum en iyi sabun dalan roxy granül canım onu kullan bunu da kendinize kullan duru zeytinyağlı aldım bende memnun kalmadım
(847 puan) tarafından
Kiz varya allah bizi:))) tamam kuzum çok teşekkür ederimm karbonatlı su ile sildim sirke damlayım 1 damla çıktı.vok şükür.
(12,856 puan) tarafından
Çok koyunca daha iyi temizler yanlışından kurtulmamız lazım :) iyi hadi çıkmış :))
(847 puan) tarafından
Kiz valla allah emi :)) allahtan tek emzirme minderim öyle oldu erken farkettim. Çok şükür kız
0 oy
(7,441 puan) tarafından
Ben duru granül kullanıyorum hiç öyle birşey le karşılaşmadım 
0 oy
tarafından
Duru granül kullanıyorum hiç olmadı öyle çamaşırlar çok mu sıkışıktı? 
(847 puan) tarafından
Emzirme minderi öyle olmuş çamaşırlara başlamadım daha.. ama erken farkettim çok koymuşum sabunu. Bide ben eritip koyacağım yarınninsallah.
0 oy
(1,822 puan) tarafından
Dalanin bebek deterjanini aldim hic olmadi oyle bisey canim 
0 oy
(2,891 puan) tarafından
Kullanacağın kadar deterjanı bardağın içinde sıcak suyla karıştırıp iyice eritip çamaşır makinesinin sıvı deterjan gözü içine dökersen sorun olmaz
(847 puan) tarafından
Allahtan emzirme minderim öyle oldu. Yarın inşallah böyle yapacağım çamaşırlara.
0 oy
(10,045 puan) tarafından
Valla canim makinandan kaynakli olabilirmi. Dalaninkiyle yikadik dusuk derecedede yuksektede asla bi iz kalmadi camasirlarda. 4 aydir kullaniyoruz
(847 puan) tarafından
Galiba çok deterjan koymuşum. Bide ılık su ile karıştırmak öyle koymak gerekiyormus öyle denicdm
(10,045 puan) tarafından
Ben hic karistirmadim canim ama onlarin kucuk olcekleri var. Onunla koycaksin. 1.5 bile koysan cok oluyo
(847 puan) tarafından
Ölçek çıkması ki. Be kadar koysam ki
0 oy
(449 puan) tarafından
En az 40ta yıka bebek eşyalarını 30 az olur mikrop ölmez
(847 puan) tarafından
Amanhep 30.da yıkayın diyor ilk daha yıkıyorum.yeni alınanları.
(449 puan) tarafından
Kıyafet yıpranmasın diye öyle yazıyor ama ben 60da bile yıkıyorum. 40 ta yıkayınca da bi değişiklik olmuyor
(847 puan) tarafından
Valla ay ne bileyim şimdi böyle yıkayım leke yok yok bise yok yeni hepsi ilk bebeğim inşallah. Giyince leke olunca brbfe öyle yapcam

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 118 göst.
3 Mart 2021 Diğer kategorisinde Gul karaaa (783 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 244 göst.
16 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Ecenin annesiii (1,022 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 48 göst.
12 Ocak 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde NidaNida (378 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 1,323 göst.
16 Temmuz 2019 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

380,128 soru

11,379,647 cevap

34,868 kullanıcı

...