0 oy
531 göst.
Aile kategorisinde tarafından
2 aydır annemi babamı kardeşlerimi yeğenlerimi hiç kimseyi görmedim. Ben 3 saatlik uzağa evlendim aileme yarın babam gelip alıcak beni ama eşim çalıştığı için gelmiycek. Doğumuma da 2 ay kaldi eşim dedi bir daha bebek olucak falan bir süre yine gidemezsin git 15 gün kal çok sevindim çok mutlu oldum. Ama eşimden ayrı kalıcam diye içim buruk 15 gün bensiz kalıcak yani zaten iştahı olan biri değil benim zorumla yemek yiyor şimdi hiç yemek yemiycek çok özliycem onu diye üzülüyorum. Ya sizde böyle oldunuz mu hiç

11 Cevaplar

+1 oy
(119,338 puan) tarafından
Valla suan senin yerinde olmak isterdim annemi babami gormek icin canimi veriirm ben
tarafından
Sen nasıl gittik kız belcikalara kadar . Bana annem hep uzağa evlen derdi basım.icten dua ettiyse artık şimdi pişmanım diyo
(670 puan) tarafından
Kız sevda 40 saat nerde yaşıyorlar oyle
(119,338 puan) tarafından
Belcikadayim ben ne bilim yaa aşık oldum ama gurbet cok zormus evlenmeden amaan ne var nolcak gelirim diyodumda oyle degilmis yaa
(670 puan) tarafından
Ya Allah sabır versin canm bnde antalyada yaşıyorum ama ailem batmanda babam görev yapıyor orda emekli olucak kız kardeşimde orda görev yapyo aynı ilçede
(1,218 puan) tarafından
+ladim bacım seni bende görüp gelmek icin canımı veririim
-Reklam-
0 oy
(1,822 puan) tarafından
Her defasinda hemde sen yine yakinmissin ben 18 saatlik mesafede oturuyordum evimden annemlere gelirken icim buruk ama sevincli oluyodum esimi evde biraktigim icin geri eve donerkende annemi babami biraktigim icin buruk oluyodum hala oyle yillarda gecse hep boyle olacak galiba
0 oy
(10,520 puan) tarafından
Şuanda yerinde olmayı o kadar çok isterdim ki 1 buçuk sene olacak görmüyorum;(((
(670 puan) tarafından
Antalyadayim canm Bn
(10,520 puan) tarafından
Ailen nerde cnm
(670 puan) tarafından
Batmana gittiler  canm babam ve kardeşim orda görev yapyo
(10,520 puan) tarafından
Rabbim sabır versin cnm ya
(670 puan) tarafından
Amin inşallah ailesinden uzak olan herkese sabır versin
0 oy
(27,352 puan) tarafından

Esin sağlığı yerinde ise endise etme

Anne babani gorecen bunun tarifi yok bence 

Bende cok özledim :'(

0 oy
tarafından
Esin xocuk degilya bende bırakmak istemiyorum ama bazen ayrı kalmak iyi geliyor canim keşke gidebilsem bende . 
0 oy
(670 puan) tarafından

Bnimde içim burkuluyo giderken ama bi tarafımda gobek atiyo valla annemi babamı gorucem diye  :D aman kimse açlıktan ölmez niye düşünüyorsun ki aç olan insan her türlü karnını doyurur merak etme yani kacgun aç kalacak yani

0 oy
tarafından
Yok valla gitmeden önce tatlısından içeceğine evi yemekle doldurup gidiyorum hiçte içim burkulmuyor. 3 ay oldu görmedim bende yasaklar kalksın uça uça gidicem ınsallah 
0 oy
tarafından
Ah canım benim eşim geçen perşembe gitti iş için aglamadigim  gün Yok öyle çok özledim ki daha bi hafta olmadı gideli nasıl dayanicam  bilmiyorum doğumdan hemen önce gelecek doğuma da daha 6 hafta var gün geçmiyor hiç zaten ailemi görmedim 8 aydır burada hem kocamın özlemi hem ailemin kafayı yicek durumdayım
0 oy
(12,513 puan) tarafından

En son bende 15 gün kalmıştım esim sehir dısında çalışmaya gitmişti o zaman bende gurbetteyim annemlere gitmistim

Merak ettim tabi ki ama zaten evde olmadığını biliyorum evde olsam da yanımda olmıcak diyordum sonra o benden önce geldi eve tabi ben biliyorum ne zaman gittiğini felan Allahım aklım sürekli evde ev ne halde felan sürekli soruyorum ev be durumda felan ahahag:D

0 oy
tarafından
kendine dert arıyosun yaa ne guzel seni düşünmüş yollamış iste kendi idare edebilir demekki yemek yapıp buzluga falan at
0 oy
(10,042 puan) tarafından
Ölmez kız 15 gune sensiz korkma ben 4 ay olcak gormuyorum eşimi

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 342 göst.
0 oy
4 cevap 226 göst.
27 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Helinnn (356 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 319 göst.
15 Şubat 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu