0 oy
329 göst.
Diğer kategorisinde (72 puan) tarafından
Sabah 7. Kalktım 1,5 yaşındaki kızımı doyurdum altını değiştim o bitti 1. Aylık oğlumu emzirdim altını demiştim uyutum bütün evi baştan  aşağı temizledim yemeği koydum oturuyorum

19 Cevaplar

0 oy
(7,972 puan) tarafından

Hiç yapmadimki bitsin:D

-Reklam-
0 oy
(29 puan) tarafından

masallah canım hızın muhtesem 8-) keyfını sur evın sımdı 

0 oy
tarafından

Bitmedi bacım bitmedi 8 den beri elketirk de suda yok gare yarama tuz basmayin :D

0 oy
tarafından
Maşallah valla daha benim ortada yemek yok temizlik bitti şimdi sıpayı uyutuyorum yukarıdakının sesıne uyursa ınsallah...   :(
0 oy
tarafından
Dün yaptm herseyimi bugn kalktm.bi yatak topladm o kadar. Kizim.az daha oynasin onu uyutup süpürge vileda yaparım yemege girisirim
0 oy
tarafından

Seni yürekten alkışlıyorum güzel anne benim evimi bokk götürüyor daha :'(

(72 puan) tarafından
Canım her gün kirleniyor her zaman inan ben de yapamıyorum ben de bazen salıyorum bütün anneler güzel dir buna sen de dahil kadınlar isterse yapamayacağı şey yok
tarafından
Canım benim çok tatlısın ❤❤❤
0 oy
tarafından

5.5 uyudum isleri bitirip 10 da kalktım poğaça hamuru yaptım bostanimi suladım kızlarını.yikadim şimdi pogacaları tepsiye dizecem az beklesin sonra da kendim yikancam:D hamur ettim 1 tepsi de su böreği yapacam dün 2  tepsi yaptım 1 i bitti buzluğa atayım dedim hazır yumurta varken kaz yumurtası aldım komşudan degerlendireyim dedim ev isim de yok zsten hep bitirdim 

0 oy
tarafından
Acıktım karnım aç i yüzden bir şey yapmıyorum.
0 oy
(3,036 puan) tarafından
Milletin iki çocuğu var bütün işi yapmış ben hala yatıyorum :Dd helal olsun valla 
0 oy
tarafından

Ben herşeyi dün yaptım cam sildim evi sil süpür toz al balkonları yıka tuvalet banyo her yer tertemiz önce ki gün mutfak dolabını fırını buzdolabını silmiştim hafta sonu yazlıkları çıkarıp Gardrobu silmiştim halıları da yıkmaya verdim benden bu kadar iş miş kalmadı artıkın :D

0 oy
(3,701 puan) tarafından

Hazır dün koca evdeyken ona yaptırdım :D

(72 puan) tarafından
Benimkine desem hastayım ölüyorum. Orucum der
(3,701 puan) tarafından
Yok Allah var o konuda şanslıyım hem temizliğe yardım etti hemde çocuğa baktı gık demedi
0 oy
tarafından
Maşallah canım sana
0 oy
tarafından
Herşeyi yaptım kendime bakım yapıyorum ☺️
0 oy
tarafından
Cumartesi yaptık cnm eşimle dip köşe halılar yıkamada gelince süpürür silerim  artık 
0 oy
tarafından

Masallah kiz daha yataktan yeni cikiyorum:ermm:

0 oy
(12,513 puan) tarafından

Bitti bitti :D yemek de bitmek üzere :D

0 oy
(2,332 puan) tarafından
Ay anca kızıma çorba yapıp yedirebildim yerleri süpürmeye çalıştım şimdi de uyutmaya çalışıyorum ya 
0 oy
(3,532 puan) tarafından
Giymedigimz elbise kışlık dahil hep kaldırdım. Tüm odaları hallettim. Hem 1 yaşındaki  oğluma bakıp

Tasincaz herşeyi yerleştirmeye çalışıyorum. Ev bakıyoruz öyle canım.  Hiç oturmadım valla. Dünden yemek var
0 oy
(119,224 puan) tarafından
Oohh hadi gecmis olsun

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 533 göst.
7 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Elif vurkan (91 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 134 göst.
14 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Asli_eren_47 (762 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 95 göst.