0 oy
1,769 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Tesettüre girme düşüncesi var ama böyle bi cesaret edemiyorum saçma gelebilir ama çekiyorum kimseyi takmamam gerektiğini falan biliyorum ama ne eksik bu konuda bilmiyorum. Kayınvalidem falan açık örnek kesin olumsuz şeyler söylerler, destekli cümleler söyleyelir misiniz bana :)) kızmadan :/

25 Cevaplar

0 oy
(2,012 puan) tarafından
Canım benim ailemde sadece annem kapalı bizim ailede fazla kapalı yoktur zamanında annemin kapanmasında istememişler bende 3 sene önce kapandım nişanliyken kendi istegimle 3 sene gecti hala konusuyorlar ama hic onemli degil ben Allah rizSi için kapandım nişanlım bile daha erken böyle bi adım için diyordu ama herkes onun için kapandım sandı demem o ki eğer gerçekten istiyorsan karar verdiysen kimseyi dinleme 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kuzum sana şöyle soylıyım ben de acıktım eşimle sevgiliydik o zaman. Eşimin de ailemin de haberi yoktu birden içime öyle bir his doğdu kapanicam dedim eşim de ailem de çok şaşırdı. Normalde ailemde asla öyle bi baskı falan yok çoğu da açık zaten. Kapanicam dedim carsi ya çıktım iki tane sal aldım eve geldim o günden sonra kapandım aniden oldu. 

Eğer öyle bi niyetin varsa bekleme ve emin ol gerçekten isteyerek yaparsan asla pişman olmazsin
0 oy
(3,036 puan) tarafından

Canım ben geçen seneye kadar aciktim ama.hep icimde vardı açıkçası üniversitede kapanırım diyodum olmadı dedim 2. Yılımda kapanirim dedim insan tuhaf bi vesveseye giriyor acaba arkadaşlarım.tuhaf karşılarlar mi diye yoksa ailemdeki herkes kapalı ve herkes istiyordu ben hep zamanı var diyodum sonra eşimle tanıştım ve farklı şehire geldim dedim ki oraya gidince kapanicam insanlar öyle görsün öyle alışsın böyle hi dönüm noktası oldu yine olmadı mi laf yapmadılar mi diye soracak olursan tabiki oldu eşimin babası imam bazıları sordular onlar mi dedi kapan diye falan bende onlara aklım yok mu benim allah icin kapandım onlar icin değil dedim sende gönlünde varsa evde bir iki dene kendini hazır hissettiğinde kapan hayırlısı olur inşallah :)

0 oy
(814 puan) tarafından
Ben 24 yasindayim lise 3 te kapanmistim 8 yil oldu nerdeyse tabi ozaman o ergenlikle utanmistim okula falan girerken suan olsa utanirmiydim bilmem ama bi kac gune alisiyosunz aten eger icinde varsa gercekten kapali gibi giyiniceksen kapan cnm bence yani ben kapanip dar pantolon uatune kisa gomlekler giyen bir ton makyaj yapan insanlara sinir oluyprum gerckten beni gec o sekil kapanmak acikliktan daha cok gunah ama gervkten icten gelerek kapanicalsan kimseyi umursama kim ne derse desin bu benim kararim de kapa agizlarini 

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 305 göst.
30 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Tutku01 (131 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 252 göst.
0 oy
15 cevap 384 göst.
29 Nisan 2024 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 109 göst.

384,699 soru