0 oy
500 göst.
Diğer kategorisinde (350 puan) tarafından
Kızlar eşim kendine telefon almış iPhone 6 s plus bende casper vis a1 kullanıyorum artik ekranı falan gitti ama bırakmak istemiyorum esimde huawei y7 kullan diyo sizce nasıl aranızda kullanan var mi benim casper 64 GB huawei 16 GB kullanan var mi aranızda huawei y7 memnun olan var mi 

7 Cevaplar

+2 oy
(145 puan) tarafından
şimdi canim yanlis anlamada neden esinin tel .özelliklerinin bilgisini verdin. 
(350 puan) tarafından
Bastan anlatayım diye verdim sizin düşündüğünüz gibi hava atmak yada ozencik yapmak gibi bi amacım yok zaten aldığı çoğu telelfin 2. El sifirini almaya parası yetmez maalesef çok zengin bi aile değiliz orta duzeydeyiz siz yanlış anlamissiniz asil
(145 puan) tarafından
ben size gayet acik bi şekilde. "neden esinizin telefon ozelliklerini  verdiniz dedim."hava atmak için yapiyosunuz demedim .heeee  su da varki okudugumuzsa o şekilde anlaşılıyor.belki szi kendinizi yanlis ifade ettiniz
(350 puan) tarafından
Gayet net bir şekilde ifade ettiğimi gayet iyi biliyorum sizin ima sekliniz yanlış bence bi yazdiginizi okuyun daha sonra yorumda bulunun hava atmak dediniz demedim diyorsunuz burada çoğu kişiye soruyorum sizin yorumunuzu okuyunca ne anlamami bekliyorusunuz neyi ifade ettiğinizi anlayayim madem öyle demediniz daha ne bir şekilde açık bir şekilde yorumda bulunun kırıcı olmak istemiyorum
(145 puan) tarafından
ben okuyup o sekilde yorum yaptim .okumadan nasil yorum yapmami bekleyebiliyorsunuzki .bu tartışmayi burada bitirmek istiyorum .zira sizin dediginiz gibi karsilikli birbirimizi bayagi kiricaz
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Güzel değil komşumda var herşeyi kasıyor çekmiyor çok pişman bende Huawei mate 10 lite var çok güzel hiç kasmadi maşallah 1 sene oldu hala yeni 
(350 puan) tarafından
Evet canım eşim kullanıyordu kendine telefon alinca bi tanesini sec dedi saticam bi tanesini dedi valla karar veremedim oda dedi çok kasiuor kullanamazsin sen bunu dedi sinir olur ararsın dedi ben caspera devam edicem o zaman
+1 oy
(929 puan) tarafından

Y7 yi bilmiyorun ama eşim huawei p20 lite kullanıyo çok güzel telefon keşke bana versen diye dolanıyorum ortalıkta :D annanem casper kullanıyo bana karışık geliyo o telefon ama gb yüksekmiş. Gerçi o kadar gb ı napıcaksın 16 yetiyo bana mesela

(350 puan) tarafından
Ohoo benim bir sürü uygulamam var canım zaten en büyük alanı pubg kaplıyor geri kalan hep kullandığım uygulamalar
(929 puan) tarafından
Evet canım 72 yaşında facesi falan var :D
Bende hiçbir sosyal mecra yok face instagram gibi düşük gb lı bi kaç program var onda  yetiyo heralde :)
(350 puan) tarafından
Sanırım öyle canım
tarafından
72 yaşında facesi var hay maşallah gözleri görüyor mu kız :)
(929 puan) tarafından
Gözlükle görüyo :D
0 oy
(1,379 puan) tarafından
Kasma yapıyor onermem 
(350 puan) tarafından
Digmi dia görünüşü çok güzel ama herkes kasma yapiyo diyo
0 oy
(3,458 puan) tarafından
Canim huawey p20 pro çok iyi arkadaşım çok memnun esimdede Mı 8 var oda çok memnun ama biraz pahali geçen anneme mi8 in light ini aldık o da çok güzel. Senin dediğini bilmiyorum ama 16 Gb tlfn alma en az 32 olsun çünkü tlfn kendi uygulamalarıyla hafızayı dolduruyor sana çok az bi alan kaliyor
0 oy
(210 puan) tarafından
Kendi iphone sna huawei olmaz kiz o huaweiyi alsn 
(350 puan) tarafından
Yok kız nerde bizdeki koca iPhone alçak :Ds
0 oy
(7 puan) tarafından
Benim huwai g7 var 5 yılı geçti kullanıyorum çokta memnunum ama artık gidiyor düşürdüm ekran catladi şarj yerini bozdum yenisini alırsam yine huwai alirim

İlgili bir soru bulunamadı

379,604 soru

11,363,748 cevap

34,840 kullanıcı

...