0 oy
482 göst.
Aile kategorisinde (48 puan) tarafından
Kızlar az önce kaynanam oğlumu istedi ona yolladim sonra ben sahur hazırlıyorsum kaynanam oğlumu getirmişti bende tayt ve askiliydim küçük görümceye demis bej fundayı öyle görmek istemiyom anlamadım onun geldigini bile görmedim arkam dönüktü gorumcem sanmistim

12 Cevaplar

+1 oy
(772 puan) tarafından
Görmek istemiosa gözlerini kapatsın arkadaş 
(48 puan) tarafından
Kendi ewimde nasıl giyinecegimede karışıyorlar ya
(772 puan) tarafından
Senin ewine geliosa ses çıkartsın ona ne istersen donla gezersin ew senin ewin diil mi kapıyı çalarsın sende ona göre giyinir açarsın madem öyle dingonun ahırına girer gibi girmesin içeriye özel hayat denen bişi var
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Bak anne guzele bakmak sevaptir deseydin 
0 oy
tarafından
Yani sen kadinsin oda kadin neyden rahatsız olmuş ki madem öyleyse haber verip gelseydi 
(48 puan) tarafından
Aynen yaa cnm bilmiyodum geldi birden
0 oy
(415 puan) tarafından
Ne cekiyonuz  bu kaynanalardan  ya allah sabır versin sizlere bizide nazarlardan korsun çok şükür vi skntimiz yok rabbim kolaylık versin sana cnn ya :( çok üzülüyorum boyle kayinvalidemler gorunce... birlikmisimiz kayınpederin falan varsa belki onun için demiştir 
(48 puan) tarafından
Hayır cnm alt katta oturuyom oda üstte da onlarin
0 oy
(179 puan) tarafından
Vay bu kaynanalar nedirya bıktım vala hepsinden
0 oy
tarafından
Kıskanıyor herhal bubnasil iştir arkadas
0 oy
tarafından
Sahur vakti ne giyecen acaba pardesü mü ki??? Hayret bişey ya 
(48 puan) tarafından
Ayy hiç sormaya ne manyak bu kari yaa
tarafından
İnadına sende değiştirme giyimini. O kimki senin evinde özeline karışıyor ya? Ayy varya sinir oluyorum ya böyle tiplere. Bunlar hem sahura kalkar hemde gelini arkadan çekiştirir acayip insanlar. Sana bakacağına kızlarına baksın o senden sorumlu değil bir kere kızlarından sorumlu. Kocan bişey demediği sürece kimse karışamaz giyimine.
0 oy
(538 puan) tarafından
Aman boşver takılma böyle şeylere
0 oy
tarafından
Görmek istemiyorss gelip durmasin inssn kendi evinde nasil giyineceginide onlarami sorcak allah allah 
0 oy
(5,436 puan) tarafından
Tayt ve askiliyla dışarda gezen bir çok insan var normal bisi hele ki kendi evinde.. nasıl istersen gezersin sonuçta neden rahatsız olmuş anlamadım neden habersiz gelmiş o zaman hey yarabbim 
0 oy
(6,136 puan) tarafından
Canım aynı evde misiniz? 

Öyle cins kaynanalar var arkadaşım da kaynanasiyla yaşıyor pijamayla kahvaltı hazırlamış uyarmış yataktaki kiyafetlerinle evin içinde dolaşma diye 
tarafından
Kırmızı donumla gezerim yine konuşamaz:)
(6,136 puan) tarafından
Senin gibi gelini varsa insan kucuk dilini yutar :)))))
Lan sen uyusana deli kari
tarafından
Aaa ağzım var dilim yok lütfennn :)
(6,136 puan) tarafından
Allah korumuş desene :)))))
0 oy
(10,411 puan) tarafından
Görmek istemiyorsan öyle saatlerde evine gelmesin Ne yani o saatte pardesü mi giyeceksin

İlgili sorular

0 oy
20 cevap 544 göst.

381,364 soru

11,417,454 cevap

34,969 kullanıcı

...