0 oy
1,072 göst.
Aile kategorisinde (3,739 puan) tarafından
Görümcem babama hakaret etti benim namusuma laf etti ben sen benim annemi dövmeye kalktın diye iftira attı dovsem zaten eşim beni direk bosar neyse hamile halimle beni sartti yere düştüm senin evin kerhanemi dedi namusuma ağır laflar etti benim hakkimda eşime yalan söyledi :( tabi eşim hep benim yanımda oldu .. doğum yapacağım gelir mi bilmiyorum  eşimde ablamla barışın dio bebek olacak artık dio  ben istemiyorum bana çok kötu günler yaşattı :( 

35 Cevaplar

0 oy
(670 puan) tarafından
Geçen böyle Bi post açmisin sen herhalde yanlış mı hatırlıyorum ama eşim ablasına inaniyo demiştin sanki
(3,739 puan) tarafından
Ablasına laf ettirmiyo ama benim haklı olduğumu biliyor çünkü en başından beri ablasına hiçbir şey yapmadım oda benim ablam vazgeçmem ama senden de vazgeçmem dio
(670 puan) tarafından
Cnm yanlış anlama ama eşin çok hatalı ablası senin değil kardeşinin namusuna laf söylemiş oluyo çünkü sen o adamın namususun artk buna senden çok kocanın tepki göstermesi gerekiyo şahsen bnm kocam olsa abla falan dinlemez valla burnundan getirir o lafi ha Bn senin yerinde olsam asla konuşmam çünkü sen kocan kadarda o ailenin namususun artk çünkü soyadlarını taşıyorsun yani konuşma bnce kocanda bsy derse söyle Bn senin namusunum senin ablan senin namusuna laf soyledi de kocanında zoruna gitsin Bi zahmet
-Reklam-
0 oy
(5,323 puan) tarafından
Barissam dahi eskisi gibi olamazdım. Kötü bı huy olsada ben biraz kinciyim
0 oy
(449 puan) tarafından
Senin hiç bi şeyin değil ki niye affedeceksin. Bebeği görmek istiyosa da artık sen yokken görsün eşin göstersin 
0 oy
(2,891 puan) tarafından
Kapıdan içeri giremez ne barışması Saçmalama sın Nasılsa çocuklar çocuk doğacak gidemez düşüncesi ile erkeklerin dayatmaları yok mu deli oluyorum gerçekten ve kalpten yanında olsa ablamla Barış demez şu gün de sana 29 yaşıma kadar çevreden dinlediğim yakınlarımda gördüğüm ve hatta kendi eşimde yaşadığım kadarıyla  Anladığım tek bir şey var hiç bir erkek kadın gibi evlendikten sonra kurduğu hayatı Öz yuvası olarak görmüyor önce kendi annesi ailesi sonra eşi ve çocukları geliyor
0 oy
(4,668 puan) tarafından
Barışırsan yine aynı şeyler olacak.
0 oy
(119,461 puan) tarafından
Terbiyesiz bi kadin demekki ben barismam kinci bi yapim var
0 oy
(582 puan) tarafından
Oylesiyle barisilir mi? Aman uzak dur fırsat kollar dağa beterini yapar..çocuk olacak diye barış demeside saçma olmuş..senin kardeşin eşine bunları yapsa esin affeder mi? 
0 oy
(1 puan) tarafından
Eşinin bunu söylememesi lazım bence zamana bırakın eğer ıyi olursa zamanla zaten düzelir hiç muhattap olma bence daha çok sinirini bozar bence
0 oy
tarafından
Asla Asla Asla................. 
0 oy
(1,082 puan) tarafından
Sakın barisma.. Pislik insan Rabbim sorsun hesabini ona terbiyesiz
0 oy
tarafından
Anne babaya laf dokunurduysa affetme aslaaaaaaa 

Gerçi benim kayınpederin eltime direk senin annen hırsız falan der ama eltim hiç alınmaz 
0 oy
(161 puan) tarafından
Kesinlikle barışmayın.Yine Allahın sevgili kuluymuşsunuz ki araniza küslük girmiş daha kötü şeyler yaşamamışsınız.Uzak durun derim.Ayrica eşiniz ablasıyla görüşsün siz görüşeceksiniz diye birşey yok 
0 oy
(389 puan) tarafından
yalan yok aılesını tutar ama bana yapılsa bu dedıklerın barıs demeyı bırak ablasını eve getırır ozur dılettırır bıdahada evıme gelme der cunku esımın kimseye eyvallahı yok babası da olsa bu böyle
0 oy
(4,237 puan) tarafından
Huylu huyundan vazgeçmez canım öyle insanlara ikinci bi şansı verirsen daha fenalarını da yaparlar uzak durman en iyisi
0 oy
tarafından
Bn olsam o gorumceyi yirtardim .

Bnm görümcem ortaligi karistirdi soylemedigim biseyi soylemisim gibi soylemis ablasina annesine . Bnde ona agzima geleni soyledim pisliklerya 

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 674 göst.
3 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
27 cevap 543 göst.
28 Mart 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 163 göst.
2 gün önce Aile kategorisinde Birhilall (1,121 puan) tarafından soruldu
0 oy
32 cevap 580 göst.