0 oy
1,056 göst.
Aile kategorisinde (3,739 puan) tarafından
Görümcem babama hakaret etti benim namusuma laf etti ben sen benim annemi dövmeye kalktın diye iftira attı dovsem zaten eşim beni direk bosar neyse hamile halimle beni sartti yere düştüm senin evin kerhanemi dedi namusuma ağır laflar etti benim hakkimda eşime yalan söyledi :( tabi eşim hep benim yanımda oldu .. doğum yapacağım gelir mi bilmiyorum  eşimde ablamla barışın dio bebek olacak artık dio  ben istemiyorum bana çok kötu günler yaşattı :( 

35 Cevaplar

+1 oy
(2,104 puan) tarafından
Aslaaaa!! Ben onu parcalardim eltim anneme kufur etti die bogazina yapistim yemin ederim duvara carptim bendende buyuk o 32 35 yas aralarnda boyuda baya uzun ben 23 yasndaydm ozaman boyumda 1 60 ☺️ vallaha agzini sktm agzindan kan geldi tam evime ckiodm bdaha kufrettti elimde duduklu vardi bi firlattm gozum asla gormez benim anneme veya bana hakaret kufur edecek ve ben affedicemm esimi bile gozum gormezdi o an bende dpgum yaptm hic biri gelemedi gelsede almam evime esimde blio
(2,104 puan) tarafından
☺️☺️ vallaha sonra cikmis jandarmaya sikayete gdicekmis esimi aradm isteydi dedm boyle boyle oldu iyi halt ettin dedi kaynana arada kaldi az kaldi onada vuracaktm ☺️☺️ eve gelmis nasil guluo ozaman birliktim diyo gordunmu sen yokken dedi gelsin sacini basini yolcam onun die seni gordu dayak yedi oturdu dedi ☺️☺️
tarafından
Kaynananda az değil ha hoşuna gitmiş:))))
(2,104 puan) tarafından
Oda sevmio onu gerci kmse sevmio cok yalan soyluo ☺️☺️
(381 puan) tarafından
Ohhh okurken öyle rahatladım ki bide böyle hevesli hevesli okudum gözümde canlandırdım ayy  gülmekten öldüm kız
(2,104 puan) tarafından
Vallaha ben soz konusu ailem olunca gozum karariyo yne olsa yne yaparmmm
-Reklam-
0 oy
(1,240 puan) tarafından
Sınırlarıma bile yaklasmasin o derece sinirlarimaaaaa
0 oy
tarafından
Kimse kimsenin annesime babasina hakaret edemez boyle bir terbiyesizlik olmaz
0 oy
(1,424 puan) tarafından
Ayy öyle birşey yasasam allah korusun bırak barışmayı eşimi bile konusturtmam
0 oy
(3,446 puan) tarafından
Gecen ki postunda eşim ablasini koruyor demiştin..

Ben olsam mahallemden geçmesine izin vermem

Çok istiyorsa kardeşi gitsin ablasına bavuluyla
(3,739 puan) tarafından
Ablasına laf ettirmiyo ama benimde haklı olduğumu biliyo çünkü ben ablasına hiç bir şey yapmadım en başından beri
0 oy
(12,513 puan) tarafından

Büyük konuşmuyorum ama biri benim NAMUSUMA laf edecek. İftira atacak.. Asla konuşmam

Normalde kinci biri hiç hiç değilim ama bunu kaldırmam affetmem 
0 oy
(1,713 puan) tarafından
Ne kadar uzak durursan o kadar senin yararına. Bosver ne görümce si o. Mana olmus barısmaz bugun sana bunu yapan yarın ne yapmaz. Allaha yakın bana uzak olsun de esine
0 oy
tarafından
Hayır etmezdim kişi kendinden bilir işi seni kendisiyle aynı keseye koymasaymş bnm kaynanm aileme laf etmişti demediği ypmadğmı bırakmadm şimdi onların gözünün içine utançla bakıyor
0 oy
tarafından
Çok kötü şeyler yapmış ama barışıp hiç muhatap olma bence eşin arada kalıyo üzülen o oluyo tamam barışcam de ama evine alma onlara gitme bayramda seyranda mutlaka yüz yüze bakacaksınız aynı ortamda ister istemez beraber olacaksınız en azından o zamanlar konuşursa konuşursun konuşmazsan konuşmazsın. Asla samimi olma evine alma 
0 oy
(9,200 puan) tarafından
Birincisi eşin yanında olmamş olmuş gbi yapmş, eğer gerçekten yanında olsaydı ablasnı senden önce silerdi ve asla barışn demezdi.. sonuçta karısna dil uzatan onu şey yerine koyan kim olursa olsun yuzune bilr bakılmaz..

Ikincisi ise kesinlikle ve kesinlikle affetmezdm ben 9lsam..
0 oy
(3,036 puan) tarafından
Ya ne barışacaksın senin namusuna laf eden insanın senin evinde işi ne bide seni itmiş ne hakla yapabilir bunu sana ya senin çocuğuna bisey olsa düştüğünde ne olacaktı görmeye hakkı bile yok bence çok sinirlendim okuyunca valla
0 oy
(103 puan) tarafından
Gece gündüz uykusuz kal ama yinede onu çağırma kendin bak bebegine kimse kimsenin ailesine hakaret edemez benim en hassas olduğum konudur evine yaklaşmasın bile
0 oy
(2,479 puan) tarafından
Benimde başıma buna benzer birşey geldi doğumda geldi yanıma sesimi çıkarmadım durumum yok evime çok erzak alıp taşıdı çocuğuma bez mama aldı ama o lafları asla unutmam ki benim aileme laf söylese onu orda parçalardım ortalığı ayağa kaldırırdım benim şahsıma söyledi ahlaksız terbiyesiz gibi
0 oy
(4,040 puan) tarafından
Barışmak ablasının derdinde olsaydı gelir senden özür dilerdi derdinde değilse sen gider barışırsan burnu kalkar. Sakın ha sakın yüzüne bakma sana tavsiye
0 oy
tarafından
Barışılır mı be onunla 
0 oy
tarafından
Aslinda tam dovmelik insan agzina birtane yapistircaksin barisirsan kendini buyuk haksizlik etmis olursun ve cok kucuk duruma duşersin kendine saygindan yapma cagirma  bana gore sormak bile hata ama sen sorduysan barisacaginada eminim
0 oy
(2,575 puan) tarafından
Sen valla  iyi bişey yapmamışsin ibreti alem olsun diye mahallenin ortasında elektrik direğine asarım. Parçalarım ben onu. Görümcem değil iki gözüm olsun. Ne anama laf edebilir ne namusuma
0 oy
(1,001 puan) tarafından
Valla canim ben bilemedim sonucta hayat yasamadan bilmez kimsede allah kimseye nasip etmesin boylelerinden 
0 oy
tarafından
Peki bunları neden yaptı aklı yerinde degilmi
0 oy
(3,107 puan) tarafından
İyi bari dovmemissin. Ben olsam evire çevire döverim hayırdır yani o kim köpek benim babama hakaret edecek evime kerhane diyecek. Sakın affetme, affedersen tekrar yapar aynısını

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 672 göst.
3 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
27 cevap 524 göst.
28 Mart 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 507 göst.
27 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Lale030507 (264 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 264 göst.