0 oy
281 göst.
Diğer kategorisinde (553 puan) tarafından
Benim bi komsum vardı yan apartmanda yaşı benden büyük çok hamile kalmak istiyordu 3 çocuğu vardı üzerine tekrar anne olmak istiyordu geçen  haziran ayıydı oğlum 5 aylıktı o zaman kadın hamile kalmış bahçede oturuyorduk bana dediki oğlunun kıyafetlerini bana verir misin tamam abla veririm dedim neyse topladım kıyafetleri vereceğim ayırdım onun için sonra ev sahibim dediki bebeğini kaybetti çok üzüldüm kıyafetlerde kaldı öyle.. Bende oğluma saklayayım dedim torun için falan görüyoruz burdada anneanneler saklamışlar kızlar be bebeklerine giydiriyorlar çok eski giyilmeyecek halde olanları attım geri kalanınıda ayırdım gerçekten hepsi birbirinden güzel yumoş tulumlar takımlar ayakkabılar hepsini oğlumun çocuğu için ayırıdım allah kısmet ederse.. O komşum ev aldı taşındı buradan ev sahibim geldi az önce onlar hala görüşüyorlar kadın kıyafetleri istiyor yine hamileymiş doğuma az kalmış dedi öyle kalakaldım tamam  dedim ne edicem ben şimdi? Bu arada kadının durumu kötü değil olsa hiç düşünmem veririm.. Akıl verin bana 

15 Cevaplar

0 oy
(119,355 puan) tarafından
Baskasina verdim diyeydin 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Başkasına verdim de :) 
0 oy
(4,668 puan) tarafından
Başkasına verdim de. Direk vermek istemiyorum demen ayıp olur. Ama ben olsam hepsini verirdim ihtiyacı olana bu kadına değil.
0 oy
(1,113 puan) tarafından
Hamile mi tekrar neden istemis ki 
0 oy
tarafından
Kız Allah seni keşke hemen tamam demeseydin istersen bi kaç tane ver gerisini ben başkasına verdim elimde bunlar kaldı de 
(553 puan) tarafından
Yalan diyemedim o an aklıma gelmedi çok afalladım
tarafından
Bi kac tane ver canim gerisini ogluna sakla kadina da dersin diğerlerini verdim elimde bunlar kaldı de
0 oy
tarafından
Kadın çocuğu senln kıyafetlere güvenerek mi yapmış şöyle bolluk için darlık geçerek yaşamaya çalışan insanlar var ya gıcık ediyor beni de ki başkasına verdim de 3 çocuğu var 3 çocuktan birsürü kıyfart aetmıltırona artmadıysa da saklasaydı verme boşver 
(553 puan) tarafından
İlk çocuğunda verecektim allah biliyor demekki kısmeti değilmiş ne yapayım bende saklamak istiyorum çocuğuma
tarafından
Hayır ya verme alla alla hazırlıklı bir bebek isteyerek yapmış neyin kıyafet dersine düşmüş anlamadım
0 oy
tarafından
Yada benden habersiz eşim vermiş birine kusura bakmayın de 
0 oy
(174 puan) tarafından
Eşimin yeğeni hamile eşim ona verelim dedi k.bakma falan de bence hiçte ayıp olmaz. Kadın hiç çekinmeden nasıl böyle bı haber göndermiş ya bazı insanlar gerçekten değişik.  Sende torununa saklama bence kıyafetler durdukça lekeniyor 25 sene nasıl saklayacaksın ki ? 3-5 sene sonra bı bakicaksin AA bunlar leke olmuş giyilmez diyip çöpe atacaksın . Burdan ihtiyacı olan birine ver yada bı tanidigin varsa ihtiyaç sahibi ona ver hayrına benceeee . :)
0 oy
(7,935 puan) tarafından
Ben onları başkasına verdim de geç canım. Seni komşu olarak görseydi arar yanına gelir hal hatır sorardı o kadar zaman geçmiş arayıp sormamış ısmarlama kıyafet istiyor çok ayıp
0 oy
tarafından
Hepsi kötüydü bende attım deşeydin 
0 oy
tarafından
Ahhahah Allah'ım ya hamile kalıyor  isteyerek bilerek milletten de kıyafet al vlla çok iyi taviz verme ya senin çocuğun olmyck mi bu kdr iyi niyetli olma
0 oy
(10,531 puan) tarafından
O geri verince kalabalık olmasın diye başkasına verdim de 

Durumu iyi ise 
0 oy
tarafından
Baskasina verdim de artik kuzum 
0 oy
(6,825 puan) tarafından
Onun durumu iyiyse ne verilen verme kuzu verdim başkasına de.onunki de yüzsüzlük.bnde kaldırdım koydum durumu kötü olsa tmm da artık abartmıs bnce
0 oy
tarafından
Gözü mü kalmis kıyafetlerde ne sacma allah aşkına sende de ki aradan iyileeini seçip kuzenime ne bileyim ablama falan verdim de kötü olanı da istemez zaten

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 450 göst.
28 Eylül 2021 Aile kategorisinde Gulseren coskun (49 puan) tarafından soruldu

380,331 soru

11,388,061 cevap

34,891 kullanıcı

...