0 oy
290 göst.
Diğer kategorisinde (57 puan) tarafından
Kızlar 11+2 gebeyim.  6.haftadan beri bulantılarım  ve koku hassasiyetim  var. 3.ayda geçiyor diyorlar siizn ne kadar sürdü ne zaman geçecek ya bisey de yiyemiyorum. Evin  kokması ve kusmak mahvetti beni

10 Cevaplar

0 oy
(72 puan) tarafından
Her gebelik farklıdır canm ben 22. Haftamdayım hala bulanıyor maalesef... 
(57 puan) tarafından
Koku hassasiyeti var mıydı peki sizde
(72 puan) tarafından
Çok az vardı bende yemek yememe değil canm her yemekten sonra ağzım burnuma gelirdi hala da geliyor
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ben ılkinde 4 ay öyleydim. Şuan 15 haftaligim hala devam ediyor bakalim ne zaman biter
(57 puan) tarafından
Yaa hep 3diyorlar bana
tarafından
Her hamilelik farklı canim doğuma kadar kusan insanlar gordum dua et bitsin 4 ayda
(57 puan) tarafından
Inslaah biter canım şimdiden 3-4 kilo verdim herşey kokuyor gibi geliyor
0 oy
(2,119 puan) tarafından
4 ay sürdü kabus gibiydi. Mutfağa giremedim 4 ay boyunca. 
(57 puan) tarafından
Uzun surmus ya bana 3 ayda biter dediler bitmesini bekliyorum sabırsızlıkla çok zor
(2,119 puan) tarafından
Banada 3 ayda biter demişlerdi, 9 ay süren varmış şükrettim 4 aya. İnşallah geçer hemen seninde
0 oy
(7,118 puan) tarafından

Benim 5. hafta da başladı 16. hafta civarı geçti diyebilirim. Evet çok zor ama herşey gelip geçiyor. Prensesim şimdi kucagim da 6. ayimizi doldurduk. Bana tulum peyniri iyi gelirdi .tuzlu tuzlu .

(57 puan) tarafından
Darısı bizim başımıza  ınslaah canım.
0 oy
(2,575 puan) tarafından
Valla bacım ben anamdan doğdum doğalı koku hassasiyetim var.  Haliyle hamileliktede var ve hiç bitmedi. Ama benim doğuştan var. Sonradan değil. Her türlü kötü koku rahatsi ediyor midemi bulandırıyor 
(57 puan) tarafından
Ah ben de öyleydim canım ama bu hamilelikte ki bambaskaymis
0 oy
tarafından
Ah kuzum çok zor oluyor benim üç aydan sonra hafiflemeye başladı dördüncü aydan sonra tamamen kesildi şükürler olsun . Sekiz kilo vermiştim su bile icemedim Allah kolaylık versin çok zor 
(57 puan) tarafından
Evet canim cok ama cok zor ne güzel  sen kurtulmususn  ınslaah en yakin  zamanda bende normale dönerim
0 oy
(1,698 puan) tarafından
Ayy o koku.. bi insan dünyadaki her şeyden mi tiksinir. Tiksindim kustum valla. Benim 5. Ayda kesildi
(57 puan) tarafından
Uff seninkiis de uzun surmus canim
(1,698 puan) tarafından
Kesildi dediysem hafifledi diyim Yani benim tamamen geçmemişti
(57 puan) tarafından
Epey uzun sürmüş allah kolaylık versin
0 oy
(12,510 puan) tarafından
Her iki kızımda da ilk 3.5 ay sürdü 
0 oy
(2,201 puan) tarafından
benim 6 aya kadr sürmüştü evin kokusu beni mafediyodu eve girip çıkarken kolanya koklardım ☺☺☺
(57 puan) tarafından
6 ay mmiiiiiu
0 oy
tarafından
Bende aynı durumdayım, 10 haftayı bitirdim kusma ve sürkeli olan bulantı hissi bitti ama koku ve yemeklerden tiksinme bitmedi. Hele salçalı şeyleri aklıma bile getirmek istemiyorum :((
(57 puan) tarafından
Gene sende bulanti bitmis canim benimkisi ayni sidddetle devam ediyir.inslaah ikimizde en yakın  zamanda normale döneriz, (
tarafından
En yakın zamanda geçen inşallah canım

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 82 göst.
3 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde FilizEymen (7,391 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 55 göst.
13 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Miniktirtil (1,155 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 108 göst.
11 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Annebebek34 (1,022 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 83 göst.
14 Haziran 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Cngls (899 puan) tarafından soruldu

378,172 soru

11,318,496 cevap

34,765 kullanıcı

...