0 oy
628 göst.
Diğer kategorisinde (2,891 puan) tarafından
16 Mayıs'ta temizlik firmasına yaptığım sipariş  gündür İstanbul'dan Karaman'a hala gelmedi 5 gündür Kargo Konya'da görünüyor arıyorum Aras kargo müşteri hizmetlerini üst üste kimse açmıyor Dün aradım Dün de açmadılar bu kargo şirketini nereye şikayet edebilirim

16 Cevaplar

0 oy
tarafından
Aras kargo berbat bir firma zaten 
(2,891 puan) tarafından
Başka seçenek olsaydı arası seçmezdim kapıda ödeme tek Bunlar da vardı
-Reklam-
0 oy
(82 puan) tarafından
Canim sanirim genel bir durum bu bende ptt ve surat kargoda yasadim adamlar 50 kere aramama ragmen acmadilar 3 gun erzurum da bekledi kargom bende cozemedim bu durumu inanki
(2,891 puan) tarafından
sipariş alırken hemen alıyorlar ama sonra kargocu yolda ne yaparsa yapsın Örneğin Bayram sonu hemen elektrikli süpürgesi sipariş etmek zorundayım mağazalarda fiyatları uçuyor internette uygunu var Hiç olmazsa birçok şey internetten satın alınca insan krize girer
0 oy
tarafından
Daha bir hafta olmuş kargolar şuan yoğun canim biraz daha bekle bizde bebek bezi aldik yakın mesafe olmasına rağmen bir haftada geldi. Abim kitaplık aldı 12 gunde geldi
(2,891 puan) tarafından
İstanbul'dan buraya Normalde 3 günde geliyor arayınca da 19 Mayıs'ta Teslim edilecektir diye kayıt çıkıyor çok komikler tarihten haberleri yok
0 oy
tarafından
Kargo sirketlerinin musteri hizmetlerine tabiki eger tatmin olmassan cimere
tarafından
Lan özelini açsana
(2,891 puan) tarafından
Kargo şirketinin müşteri hizmetlerine ulaşamıyorum şu an zaten delirdim gerçekten 19 Mayısta Teslim edilecektir diyor kayıt Tarihten de haberleri yok
0 oy
tarafından
Şikâyet var a
(2,891 puan) tarafından
orada bir muhatap yok ki
tarafından
Yo ben fun yaptim firma aradi hangi firmayi sikayet etsem ararlae
(2,891 puan) tarafından
Link atsana aynı yere mi şikayet ediyoruz
0 oy
tarafından
Kimi kime şikayet edicen güzelim şikayet kaydınız oluşturuldu denecek ama birlet yapılmayacak benim kargomu başka birine vermişler ortalığı ayağa kaldırdım bağır çağır hata kaydınız alındı bizim buradan yapacağımız birşey yok dediler bu kadar basit 
(2,891 puan) tarafından
Ben daha önce PTT şikayet edip olumlu sonuç almıştım adresinde olduğum halde elime vermeyip hemen geri iade ye göndermişler şikayet ile geri çevirmiştim özür dilemişler di bide  ama üzerinden zaman geçti numarayı falan hatırlamıyorum
0 oy
(1,983 puan) tarafından
Canım benim siparisbir buçuk hafta sonra geldi ve aradığımda adınıza kargo yok dendi üstelik benurun aldığım sayfayla anlaşıp kargo ücreti dahil aldm ayriyeten benden tekrar kargo ücreti alındı aldığım yere söyledim geri iade etmek istediler uğraşamam bu viruste diye almadım 
(2,891 puan) tarafından
Mikroplar nasıl hizmet anlamadım
0 oy
tarafından
Canım aşırı derece yoğunluk var bende oğluma ayakkabı siparişi verdim hala gelmedi hatta gelmiş güya mng kargo karantinya alınmış falan daha 3 hafta öyle bekledim. Trendyoldan verdim 3 hafta onu bekledim. Aldigin yeri bir ara onlara bildir. Anneme bisey söyledim kaç gün oldu çıktı şehre geldi ama bir elimize gelmemişti dün geldi. Aras kargo mng çok sıkıntılı bir kargo ama bence sen aldigin yere bir bildir onlar yardımcı olurlar 
(2,891 puan) tarafından
Aldığım yerin direktörü ile konuştum artık canım biraz önce
tarafından
Aynen yardımcı olurlar
0 oy
(2,332 puan) tarafından
Hepsi birbirinden berbat. Benimki de biri ayın 18 inde gelmiş bekliyodu bazıları 20 sinde ama kaç gündür çıkmadı dağıtıma. Eşim gidip alsın diye arıyorum dünden beri ama açmıyolar. Oruç oruç gitti adam kargolara almış geliyomuş. Biri ptt 4 ayrı sipariş vardı biri de sürat kargo. Ptt de Torbayı açmamışlardı daha ben söyleyince arayıp bulup verdiler dedi. Sürat te kargoları dökmüşler eşim arayıp bulmuş içinden. Anlıyorum yoğunlar ama insan bi telefonu açıp cevap verir
(2,891 puan) tarafından
Evet telefonu açp cevap vermiyorlar onu deliriyorum Zaten ben de şu an
(2,332 puan) tarafından
Aynen öyle canım. Şikayet için 444 le başlayan ptt yı aradım hiç düşmedi bile
(2,891 puan) tarafından
Bu aralar hiçbir telefona dönmüyor şikayet hattı Dün ING ile de konuşamadım hiçbir şikayet hattına ulaşamıyorum nedense kartı şikayet edecektim onları da açmadı:)))
(2,332 puan) tarafından
Ay hiç sorma bizde vakıfbank la ziraat in müşteri temsilcisine baglanamıyoduk ☺️☺️
0 oy
(335 puan) tarafından
Canım ben trendyoldan sipariş vermiştim 4 mayısta. 5 mayista surat kargoya verildi siparişim ve bugün 22 mayis kargo hala esenyurt aktarma da duruyor kayıp ne belli değil aramadığım yer kalmadı şikayetvar.com a da şikayet ettim henüz cozum yok ama malesef..
(2,891 puan) tarafından
Daha önce şikayet vara yazıp da hiç muhatap bulamadım olmuştu Ama birçok kişi demiş Ben de yazacağım artık
0 oy
(582 puan) tarafından
Hiç biryere canim..acmazlar malesef lanet olsun onlara
(2,891 puan) tarafından
Corona ve Bayram sebebiyle açmıyorlar galiba
0 oy
(1,980 puan) tarafından
Siparis verdiğin yeri ara soyle canim.kargo teslim sureci olur .

O tarihi gectiyse zaten direk gerekeni yaparlar.

Surat banada yapti acmadilar ben cicek sepetini aradim direk kargom ertesigun gitti anneme
(2,891 puan) tarafından
direktörü aradım anlattım artık durumu inşallah çözerler
0 oy
(1,925 puan) tarafından
Bende şu an kargo sorunu yaşayanlardanım. Ya bu kargo şirketleri çalışanlarını denetlemiyomu acaba, işini yapamayan teslim etmeyen insanları direk işten atsınlarya bir sürü iş bulamayan insan var bıktım ben bunlardan, bişey sparış edyorum asansor yok diye yukarı çıkmaya üşenip kargoyu eve getirmiyolar evde bulunamadı diye yazyolar ya brn sbah akşam evdeyim bu insanlar insanların hakkına girip lokması boğazından nasıl geçyo acaba. Hep sorun hep sorun.
(2,891 puan) tarafından
Adresi kapı numarası ne kadar doğru verdiğim halde kaç kere iadeye gitti benim Kargom da Eskiden bir kere Ptt kargoyu her yere şikayet ettim aradılar özür dilediler getirdiler falan ama burası Aras özel olunca muhatap da bulamadım
0 oy
tarafından
Allah belasını versin o kargo şirketini benim kargoda hayla gelmedi arıyoruz açmıyorlar meşgul eşim giti aldı 10binden fazla kargo varmış da yetişemiyorlarmiş 
(2,891 puan) tarafından
Vallahi ben bir de süpürge almayı düşünüyorum internetten bir ayda mı gelir artık 10 ayda mı elektrikli süpürgem yandı
tarafından
Ben bi mama aldım 2haftadir yok sen süpürge alırsan seneye gelir :-D
(2,891 puan) tarafından
Vallahi 1 sene bekleyemem Evim kokar ama internette iyi marka en uyguna geliyor Ne yazık ki
0 oy
(103 puan) tarafından
Benim kargomda aynı şekilde bulunduğum yere 15 dk uzaklıktaki şubeye geliyor orda 3 gün bekliyor ben de aradım yoğunluk var diyorlar virüsten dolayı keşke daha fazla servis açsalar da mağduriyet yaşanmasa
(2,891 puan) tarafından
Benimki 5 gündür Konya'da takıldı kaldı orada başına bir iş gelmemiştir inşallah bir buçuk saatlik mesafede duruyor
0 oy
(1,331 puan) tarafından
Şikayet var a yaz tutuşuyorlar kargonuz bilmem nerde de cumartesi dağıtım yapmıyoruz diye palavra sıkanlar 1 günde kargomu bulup cumarteai kapıma getirdiler
(2,891 puan) tarafından
Tm cnm yazayım bari oraya

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 338 göst.
22 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Glhnmhmmd (466 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 98 göst.
15 Kasım 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Deniz acar (335 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 55 göst.
10 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Masallinam38 (634 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 55 göst.
19 Eylül 2023 Diğer kategorisinde gamzeee123 (841 puan) tarafından soruldu

374,622 soru

11,204,403 cevap

34,506 kullanıcı

...