0 oy
381 göst.
Aile kategorisinde (2,201 puan) tarafından

Özledik siziii ❤❤

image

image

7 Cevaplar

0 oy
(4,285 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Alya kuşummm❤❤
-Reklam-
+1 oy
(5,323 puan) tarafından

Maşallah prensese❤️❤️ ne kadar da tatlli olmuş buyumus❤️ 2 tane de dişi var minnosumun❤️  bizi mi issiracak ne:woot:

(2,201 puan) tarafından
Hehehehh :)))))  aslinda 5 dişi var biliyomusun köpek dişleri üst dişlerden önce cikti ama onlari gizlemiş resimde :) sizi özledik gelelim dedik ver bi bal yanak ☺☺☺☺
0 oy
tarafından
Kocaman olmuş ya bu maşallah sana 
(2,201 puan) tarafından
Aynen canim 9.5 aylik oldu ☺☺
tarafından
Maşallah subhanallah Allah uzun ömür versin
(2,201 puan) tarafından
Allah razı olsun canim benim çok saol
0 oy
(6,717 puan) tarafından
Cerosum ne. Yapiyorsun nerelerdesin özledim seni☹️☹️ alyam da kocaman olmuş Masallahhh❤️❤️
(2,201 puan) tarafından
Busra resmine noldu knka profile bulamadım seni ya ❤❤❤❤ bende seni ozledim canim naslsn napiyosun bebito nasl :)
Ben aynı ya smdi bayram diye evdeyim bayramdan sonra devam ☺
(6,717 puan) tarafından
Cerosumm kaldırdım ya beratı da koymuyorum erkek merkek oluyor bazılarında ekran görüntü su alıyor mus☺️☺️bende hepten kaldırdım.  İyiyim bende çok şükür kanka evdeyim benim oğlanla uğraşıyorum. Çok yaramaz oldu Alya kuşum ne güzel dizmiş incileri☺️☺️bizim daha  tane çıktı kız ❤️❤️❤️iyi olmuş dinlen biraz evde nasil alistinmi ise
(2,201 puan) tarafından
Ekran görüntüsümu ayy allahim ya ☺☺☺☺ Alyada cok yaramaz geveze oldu hic susmuyor fire konuşup duru :))) cikar tez zamanda ins ya bizim altlardan sonra köpek dişleri cikti smdi de önlerin ağrısını çekiyoz :) istanbulda hava nasl büşo :))) burda yağmur var
(6,717 puan) tarafından
Hahah☺️☺️teyzesi çenesini yesin onunnn❤️❤️❤️insallahh bitanem ve benim. Hayırlısı ile çıkarsınlar .
Cerosum bı güneş açıyor bir gidiyor hafif serin☺️dün çok yağmur yağdı onun serinliği var
0 oy
(119,126 puan) tarafından
Anaaaam nerelerdeydi bu kuş
(2,201 puan) tarafından
Unutulmamak ne guzel❤
0 oy
tarafından
Hoş geldiniz (◍•ᴗ•◍)❤(◍•ᴗ•◍)❤(◍•ᴗ•◍)❤(◍•ᴗ•◍)❤(◍•ᴗ•◍)❤(◍•ᴗ•◍)❤(◍•ᴗ•◍)❤(◍•ᴗ•◍)❤(◍•ᴗ•◍)❤
(2,201 puan) tarafından
Cok saol canim ☺❤❤
0 oy
tarafından
Oy oy oy teyzesi yesin yesin onun mini eteğini allah bağışlasın yaa özlettin kendini canimm 

Bu arada şimdi gördüm postunu burdan yazayim ded8m 

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 396 göst.
26 Mart 2020 Aile kategorisinde Şunu da ye kalmasın (2,201 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 509 göst.
27 Aralık 2019 Aile kategorisinde Şunu da ye kalmasın (2,201 puan) tarafından soruldu
0 oy
26 cevap 1,029 göst.
0 oy
19 cevap 940 göst.
3 Şubat 2020 Aile kategorisinde Şunu da ye kalmasın (2,201 puan) tarafından soruldu

378,225 soru

11,320,190 cevap

34,765 kullanıcı

...