0 oy
917 göst.
Diğer kategorisinde (3,739 puan) tarafından
Ya canım kavun çekiyor almiyo mısır çekiyor almiyo çok büyük şeyler istemiyorum dondurma cekiyo almiyo :(( parası olmasa lafını bile etmem demem istemem ama parası var :(  çok zoruma gidiyor

26 Cevaplar

+1 oy
(12,513 puan) tarafından

Niye almıyor :angry:

(3,739 puan) tarafından
Bebek için para biriktiyormus o yüzden almiyomus istediklerim pahalı yada alinmicak şeyler değil ki :(
(12,513 puan) tarafından
Ne alaka ya
E bu da bebek icin :)
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Ama senin hakkın sorulur ondan.
+1 oy
(1,908 puan) tarafından
çocukta iz cikabilcegini şöyle 
+1 oy
(236 puan) tarafından
Hamilelikten önce alistirdim ben markete bakkala göndermeye.. kaynanam gönderemezmiş eskiden gitmezmis. Ben markete gönderdiğim de bişey yanlış olunca tekrar gönderiyorum veya unutunca.. 

Şuan da sağolsun markette, evde maya yokmuş almaya gönderdim gitmisken soda cips fln da alır o -)))
+1 oy
(3,036 puan) tarafından
Bu erkekleride anlamıyorum ya elalem bisey istese kosarak giderler eşleri isteyince zor geliyor 
+1 oy
(671 puan) tarafından
Canım benim ya akıl hidayet versin alllah o kocana :(:(:
0 oy
tarafından
Allahmin cimrisi 
0 oy
(12,777 puan) tarafından
Allah merhamet versin  o zaman ona   sana para veriyo ise sen al cnm 
tarafından
Istediklerini almiyosa para da vermiyodur
(3,739 puan) tarafından
Vermiyor
(12,777 puan) tarafından
Nedn böyle yaptığı oturup sordun mu kaynana  annen vs yokmi onlar de
(3,739 puan) tarafından
Kaynanama gelince çok harcar ona şikayet etmem annem hasta zaten şeker tansiyon hastası dersem üzülür hasta olur :(
0 oy
(7,972 puan) tarafından
Parasi olmasa bile bulur buluşturur alinir hamilesin sonuçta esinde var bi gariplik
(3,739 puan) tarafından
Parası var geçen elinde gördüm 4 milyar para çok şükür borcumuz yok ama bebek için para biriktiriyomus o yüzden almiyomus
0 oy
(151 puan) tarafından
Yaaa kıyamam:( hiçmi vicdanı yok ya 
0 oy
(1,946 puan) tarafından
Allah eşine anlayış versin inşallah Biricik karin bisi istiyor sonucta
0 oy
tarafından
Cimrilikten başka bisey değil bu
0 oy
(1,113 puan) tarafından
Neden almiyor normalde istedigini alirmiydi ozellikle aserdiklerini mi almiyor yoksa hep boyle umursamazmiydi
(3,739 puan) tarafından
Bebek için para biriktiyormus o yüzden  ama annesine para harcıyor istediği şeyleri aliyo
(1,113 puan) tarafından
Oyle sey olmaz canim ne demek para biriktiriyorum bi kavunla bi mısırla zengin olmaz sacma aseren kadinin istedigi alinmali
0 oy
(961 puan) tarafından

Neden almıyor ki sebep söylemiyor mu  

(3,739 puan) tarafından
Bebek için harcama çok olacakmi o yüzden para biriktiyormus
(961 puan) tarafından
Pardon da o aşerdiklerin kime gidecek nasıl saçma bi düşünce öyle yaaa çıplak kalacak değil ya çocuğun kavun veya mısır alsa bitecek mi parası çok pahalı şeylerde değil birikim yapan insana
0 oy
(1,309 puan) tarafından
Valla aşırı günah ya ve çok kötü bi durum benim aşerdiğim şeyi bulamadık diye salya sümük ağladığımı bilirim eşim sokağa çıkma yasağında çıkıp bana meyve aradı. Özelden adresini at lütfen bayram yasağından sonra sana kargo yapayim istediklerini♥️
(3,739 puan) tarafından
Saol canım Allah razı olsun senden evlatlarını sana bağışlasin inşallah  bu sefer eşim bunu kim gönderdi der  il dışında hiç akrabamız yok nerden cikti der herşeyden bir şey çıkarma huyu var zaten :(
(961 puan) tarafından
Kesinlikle canım ilk kızımda karpuz aşerdim Aralık ayında ama nasıl aradık bi tane bulduk çürük çıktı ona rağmen yedim yani :( ilk zaman bulamayınca karpuzlu sakız karpuzlu içecek almıştı eşim
(1,309 puan) tarafından
İnşallah en kısa zamanda aşerdiklerini yersin canım rabbim rüyanda yedirsin inşallah
(3,739 puan) tarafından
İnşallah çok teşekkür ederim
(961 puan) tarafından
Bence durumunu oturup anlat gerçekten çok zor bi durum inşallah o da hatasını anlar
0 oy
(12 puan) tarafından
Bayramdan sonra ben göndereyim sana kavun karpuz ben hamile iken rüyamda görüp sabahına isterdim kendim aklıma geldi 
(3,739 puan) tarafından
Çok sağolun Allah razı olsun  eşim şimdi şüphelenir nerden çıktı bu der :(
0 oy
(119,341 puan) tarafından
Kac paralik seyki ayy kiyamam sana yaa turkiyede olsam alir sana gonderirdim inanki
0 oy
(667 puan) tarafından
Önce senin karnındaki bebegin isteklerini yerine getirsin 

Parası varsa alsin bi zahmet iyiki canin pahalı şeyler istemiyo 
0 oy
(15 puan) tarafından
surat yap kus ona yemek yeme bak bakalim bu bebek nasil saglikli olavak de biriktor bakalim.sen daha simdiden yedirmiyon olerde nasil yedircen de tabinesin yokken iyce doyur kendini ihmal etme yememis gibi uap ise yariyor 
0 oy
(1,436 puan) tarafından
Allah akil versn cimri kocana

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 278 göst.
9 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Emir112021 (136 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 748 göst.
7 Eylül 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 240 göst.