0 oy
1,007 göst.
Diğer kategorisinde (2,423 puan) tarafından

Şu balıkçı hasan kırmızı baliği yakalasın artiiiikkk :D psikolojim bozuldu :D

13 Cevaplar

0 oy
(3,458 puan) tarafından

Hahahaha güldürsün kız beni akşam akşam :D

(2,423 puan) tarafından
Napiiiimmm beyinim yandı:D
-Reklam-
0 oy
(2,484 puan) tarafından

Basligi gorunce noluyo dedim :D Allah iyiligini versin kiz:D

(2,423 puan) tarafından
Evet   o hissi verdiysem ne mutlu bana:D
0 oy
(6,833 puan) tarafından
Ayy allah seni napmasin  kız başlığı görünce kesin ya kaynana kay eş proplemi dedim ama tek derdin balıkçı olsun :))))
(2,423 puan) tarafından
Hahhahh aynen kuzum amin :D
0 oy
tarafından
O balikci kirmizi baligi asla yakalamayacak ve kirmizi mavi sari derken kafamiz patlicak :))))) buyince birakiyolar skiliyolar merak etme:)))
(2,423 puan) tarafından
Inşallah yaa bağımlılık yaptı:D
tarafından
Anne parmak anne parmk oda varmi:))))) benim kizimda cok dinlerdi simdi yeni kesiflere yol acti artik kurtuldum o sarkilardan. Anne marmak anne marmak diyip duriyo yinede;)
(2,423 puan) tarafından
Olmaz mı bebek parmak deyince gidikliuom guluyo :D
tarafından
Ay kurban olsunlar masallah:) Allah saglikla buyutmek nasip etsin cnm size bagislasin Rabbim
(2,423 puan) tarafından
Aminnn cümlemize kuzum  :)
0 oy
tarafından
Kız yakalamasın yakalarsa heyecanı kalmaz çocukları nasıl susturcaz :))) 
tarafından
Yapacak bir şey yok üzülme kulaklar bi süre sonra alışıyor :))
(2,423 puan) tarafından
Valla 5 aylık  olduk arada bi bohle beynim artık ses algılamiyo  balık sesi ağlama sesi birbirne karisiyi :D
tarafından
Oğlum 10 aylık hiç balık dinlemedik ali babanın çiftliğini dinledik artık dinlemiyor zaten sarmıyor oğlumu öyle şeyler :)))
(2,423 puan) tarafından
Erkekler daha ciddi oluyor heralde :)) allah bağışlasın insallh
tarafından
Amin cümlemizin evladını inşallah :))
0 oy
tarafından
Sendemi ayni dertten muzdaripsin yakalamasin canm balikci hasan yakalrsa kirmizi baligi bebisler nasil susar :)))
(2,423 puan) tarafından
Doğru dedin de a anaların da  psikoloji si  bozuldu:D
tarafından
Ahnen valla surekli agzimda gece yataga giriyorum bile kirmızi balik var beynimde :D
(2,423 puan) tarafından
Be  yolda  yürürken kendimi kızı balık söylerken buluyorum gören deli sancak :D
0 oy
tarafından

Başlığı görünce aklıma kavga geldi :D:D

Hasan daha yakalayamaz :D:D

(2,423 puan) tarafından
Yok yok beceriksiz bu adam  bide balıklar renk renk olmaya başladı birken on oldu vallah :D
0 oy
(1,028 puan) tarafından
Şu kirmizi balığı bulsam ben yakalacagim balıkçıya birakmicam bende ayni durumdayım kırmızı balık şarkısını söylemezsen uyumuyor alıştı
(2,423 puan) tarafından
Avooovvv allahtan uyurken alışmadı:D
0 oy
(2,064 puan) tarafından
Biz otobüsün tekerleği diye bi şarkı var onu dinliyoruz hep :) kırmızı balığı sevmiyor benm oğlum :))
(2,423 puan) tarafından
Yuvarla yuvarlak dönüüüyorrr çocuklar otobüse bindiler bindilerrrrr :D iyi değilim:D
(2,064 puan) tarafından
Aynen öyle rın rın rın zıp zıp zıp :D
(2,423 puan) tarafından
Bebek ağladı va va va deyince ak bak işte kızım bu bekte ağlıyo ama annesi pis pis pis yapınca susuyo sen neden susmuyorsin  diyom cevap yok :D
(2,064 puan) tarafından
Kaç aylık  bebeğin :))
(2,423 puan) tarafından
5 aylik ama kolik kucaktan inmiyo :(  5 ayda biyer dediler hala devam hep ağlama modunda şimdi 6 ay da geçer diyolar inanmıyorum
0 oy
(3,695 puan) tarafından

Kız öyle demeee :Dbizim kız macera seviyo bi tek onu dinliyo balikci kirmizi baligi yakalarsa tum heyecan gideerrr  :D

(2,423 puan) tarafından
Haahajsj :D şimdiki bebeler vahşi  :D
0 oy
(5,938 puan) tarafından
Bende kafayi yiyeceğim gunde 50 kere dinlemekten;)))) birde ari viz viz
(2,423 puan) tarafından
Valla ya güzel Ay i güzel Ay i arılar geliyor deyince cinler tepeme geliyor  artık:D
(5,938 puan) tarafından
Aynen canım ezberledim artık
0 oy
(2,351 puan) tarafından
Tovbe basligi gorunce yine bii aile travmasi mi dedm ama neyseki tatli bi travma arada ninniyi degistir annesi onu cok severmis felan ac :))
(2,423 puan) tarafından
Bn doğurmadan önce  hep derdim doğsun artık yeter diye diğe  38 haftada doğurdum ama sonrada biraz daha kalsaydın dedm :,D
(2,423 puan) tarafından
Sağlıkla  kucağına al inşallah:))
(2,351 puan) tarafından
Ins saglikla gelsinde. Ole iste karnmzda tasirkan kucagimza almanin hasretini cekioruz  kucagimiza aliorz karnmzdaki hareketlerini ozluoruz  . Yapcak birsey yok bnm ilk heyecanim.ilk sevincim. Hic hazir degldm.annelige dusunmuordm supriz oldu bzmkisi ogrendgmde 6 haftalikti son 1 aydir artk yeni yeni kendimi daha hazir hissediorm.cok sukur  :)) alistm bebegime :)
(2,423 puan) tarafından
O minik kalp anne karnında atmaya başladı mi tarifi yok zaten öyle bi bağ  :) heycan çok güzel hele ilk kokusunu  içine  çekince :)
(2,351 puan) tarafından
Aliscagimi biliordm bu yuzden hazir olmamama hazir hissetmememe ragmen asla aldirmayi dusunmedm aliscagim o askin bana gelecegi gunu bekledm geldide sukur. Bebegimi hissettikce daha cok baglandm ona :) tekmelerini hareketlerini hissettikce alistm iyice :)
0 oy
(834 puan) tarafından

İlkokuldayken 1 sınıfta hoca bu şarkıyı söylettiriyordu bi kıza. Başka da şarkı bilmiyolar gerizekalılar sanki... hep ağlardım. Benim babamın adı hasan ve biz her boş vaktimizde göle balık tutmaya giderdik. Şarkıyı benim babama söylüyolar diye ağlıyordum. Bütün sınıf bana gülüyordu kaostu resmen ya hoca mal zaten Candeğer hoca seni unutmuycam  kızım.. bulucam seni... :D  canım babam allah ondan razı olsun hepimizin anne babalarından inşallah kızlar. 

Gece gece aklıma ne getirdin yani :Dd
(2,423 puan) tarafından
Ne mutlu bana kuzum :)) evet  allah razi olsun hepsinden  yılların klasik şarkısı işte :)

İlgili bir soru bulunamadı

381,125 soru

11,409,981 cevap

34,946 kullanıcı

...