0 oy
2,187 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Bekarliginizda özlediğiniz şeyler ve bekarlignizla evliliğiniz arasında ki farklar neler ? 

27 Cevaplar

0 oy
(6,806 puan) tarafından
Benim için bekarligimda aynı evliliğim de öyle hayatımda kısıtlanan hiç birşey yok bakarken nasılsam şimdide oyleyim
tarafından
nasıl başardı bnu
(6,806 puan) tarafından
Kocisim burda değil ki kuzum ondan böyle rahatım o olsa bende sizler gbi olurum yani herşeyim kısıtlanır ama daha tam anlamıyla 2 aydan fazla aynı evde bile kalmadık bekar gibiyim yani
tarafından
nasıl dayaniorsn okdr ayrı kalmaya?:) ben ayrı yaşayıp birde ksitlansydm ztn bosanrdm hem olmayacak hem de kisitlncm alisamazdm
(6,806 puan) tarafından
3 sene sevgilik  son 1 senedirde evliyiz alıştım artık hem bende zaten o yönünü kullanıyorum kısıtlamaya çalışıyor bazen bende napim evdemi kalım Ozmn başımda dur diyorum Ozmn kesiyor sesini amaa ışte napcan ekmek parası için gidiyor oda
tarafından
ama yine de allah razi olsun eşinden seni kısıtlamior çünkü ne esler var hem yollar hem de burnundan gtriolr fln aman allah korusun allah mutluluğunzu daim etsin inşallah herzmn. ama iyi dayaniorsn yinede valla :) ben olsaydım hayatta yapamazdm snrm 4aydr ailemn yanndaymda eridim bittim onsuz
-Reklam-
0 oy
(2,866 puan) tarafından
Pek bişey değişmedi aksine daha da güzelleşti hayatım :) bana bekarlık mı evlilik mi deseler kesinlikle evlilik derim. 
tarafından
ozmn bunu dedirten bi insan rasladgn ixn çok sanslsn:)
(2,866 puan) tarafından
Sanırım hayatta ki tek şansım :)
tarafından
evleneckse bi insan varsin tek şansı kocadan olsun bsver inan iyi es insana cenneti kötüsü de cehennemi yaşatır cnku
0 oy
(2,332 puan) tarafından

Benim pek bi şey değişmedi. Eşim sağolsun kısıtlamıyo da. Bekarken de çok gezen biri değildim şimdi de öyle arada eşimle çıkıyoruz. Ama baba evini özlüyorum tabi ;)

tarafından
evet ozlenir tabi :)
0 oy
(3,695 puan) tarafından

En cok lise zamanlarımdaki muhabbetletimizi özlüyorum.  Birkacıyla görüşüyorum  aslinda ama digerlerini de ancak ruyamda gorebiliyorum :angel:

He bi de gezmeyi farklı aktiviteler yapmayı cok cok  özledim.  Nişanlılıgımdan bu yana sayarsam  abartısız söylüyorum toplamda 1 elinin parmagini gecmez gezdigimiz gün sayısı. 

0 oy
(186 puan) tarafından
Bekarlıkta  çalısan biriydim evlenince  bırakmak zorunda kaldım kendi maaşımı istedigim gibi harcamayı iş 6ve sosyal hayatımı arkadaşlarımı sohbetlerimi özlüyorum haa bide bekarken  işten eve geldigimde  annemin sıcacık yemeklerini özlüyorum şimdi evden çıkmayan çıkmaya erinen çoçuk olacak eksikleri alınacak ddışarı çıkmayan iyice asosyallesen belki de psikolojim bozuldu  piskologa bile gitmeyi düşündüm bir ara  en çok özgürlügünün elimden alınmış gibi hissediyorum   
tarafından
evet çünkü ozgrlmz gidior cnm
0 oy
tarafından
Hiç bir seyi özlemiyorum her şey aynı
0 oy
(487 puan) tarafından
Bekarlıgımda özgürdüm ne istersem onu yapıyordum çalışıyodum gelirim vardı ama şimdi evlenince bekar gibi olamıyosun

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 486 göst.
0 oy
15 cevap 1,322 göst.
21 Mart 2019 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 523 göst.

376,630 soru

11,272,760 cevap

34,658 kullanıcı

...