0 oy
368 göst.
Diğer kategorisinde (4,725 puan) tarafından
Sutum bugun cok azaldi uyumadan kizima mama vericem ama hic vermedim hangi marka iyidir bilen acil yazabilir mi esim almaya gidiyo

6 aylik olucaz 1 haftaya

11 Cevaplar

0 oy
(1,254 puan) tarafından
Sma kesinlikle
(4,725 puan) tarafından
Sma nin cesidi falan var mi peki hic bilmiyorum
(1,254 puan) tarafından
Yooo 1 numara al cidden çok iyi
-Reklam-
0 oy
(2,365 puan) tarafından
Aptamil canim
(4,725 puan) tarafından
Aptamilim cesidi falan var mi peki hic bilmiorum
(2,365 puan) tarafından
Normalini al canim sen kutudakini
0 oy
tarafından
Aptamil canım o çok iyiydi büyük kızımda kullandım 
(4,725 puan) tarafından
Esimde aptamil almis bakalim deniyim bi
0 oy
(12,513 puan) tarafından
Sma iyi diyorlar canım 
(4,725 puan) tarafından
Aptamil almis canim esim onu denicem, tesekkur ederm
0 oy
(3,446 puan) tarafından

İlk kızıma Aptamil

İkinciye Bebelac Gold kullandım
Aptamil daha iyiydi
(4,725 puan) tarafından
Esimde aptamil almis denicem, tesekkur ederim
0 oy
(6,978 puan) tarafından
Sma öneririm biz memnunuz
(4,725 puan) tarafından
Tesekkur ederim canim
0 oy
tarafından
Bilmyrm post uste ciksin
0 oy
(2,351 puan) tarafından
Bebegin hangisini severse

Acikcasi 

Sma ve aptamil guzel ama pahalilar yani normalde emziriyorsun zaten almasi gereken degerleri senin sutunden alio  o kadr iyi bisi olmasina  gerk yok diyor isen  bebelac ve herobaby deneyebilrsn.  Bn herobaby kullaniorm.mama olarak bebelac inda devam sutunu kullaniorm ama.mesela.kizm devam.sutunu sevmedi mamasina karistirarak veriorm anca yoksa icmior
(2,351 puan) tarafından
Hayir  devam suru bagisikligini guclendiren  bisi
Mama ise karnini doyuran  vitamin degerleri var ayni sekilde  ama  bagisikligiyla ilgili bisi okumadm ona karsima cikmadi.   Hero baby nin Kasik mamasi kullanioruz biz bu arada
(4,725 puan) tarafından
Benim sutum gelmezse devam sutu kullanmaliyim dimi ? Hani dogdugundan beri hep mama falan veriyorum diyenler o zaman devam sütü kullananlar mi oluyo
(2,351 puan) tarafından
Yani devam sutu mamadan daha iyi bi secenk tabi.

Ilk  gunden eri mama verenler devam sutumu verior bilmiorm  onlara zaten genlde doktorlar oneride bulunuo bn 5 aydan itibaren mamaya basladgmdan cok fazla detaya hakim degilim .  Bn hem devam sutu hem  mama veriorm bde sutumun kesilmesi 5 inci ayina denk  geldiginden hemsiresinin onayiyla ek gidaya erkn basladk biz
(4,725 puan) tarafından
Anladim canim kusura bakma cok sordum bende. Ilk kez vericegim icin bilemedim. Tesekkur ederim
(2,351 puan) tarafından
Yoo estagfirullah istedgn kadr sorabilrsn tabi onun icn soruna yanit  verdim sonucta :)   soz konusu evlat olunca insan her detaya hakim olmak istio anliorm  :)
0 oy
(9,215 puan) tarafından
Şmdi herkes farklı bi mama soyler cnm.. anne sutune en yakın tadı olan aptamil biliyorsundur ztn.. ama kilo alımı ve içeriğinin guzel olmasndan dolayı sma.. kullandm memnundum.

Sutun neden azaldı cnm su iç bol bol.. incir hurma ye hoşaf iç.. bide gitmşken bestlak veya galactago süt arttırcı damla alsn eşin.. humana emziren anne çayı da olabilir..
(4,725 puan) tarafından
Tesekkur ederim canim, denicem dediklerini simdi bolca yedim incir cayimi da yapicam sağol ❤
(9,215 puan) tarafından
Rica ederm kzum, bol bol sutlern olsun inşallah ❤
(4,725 puan) tarafından
Ay inşallah, önceki ismin neydi taniyamadim ben :)
(9,215 puan) tarafından
Bebeğim♡⚘Eylül❤  dü kzum ☺☺
(4,725 puan) tarafından
Tamam bildim ☺☺☺
0 oy
(2,119 puan) tarafından
Arkadaşım smilac kullandı gaz problemi yada kabızlık yapmadı hiç, memnun hala kullanıyor. 
(4,725 puan) tarafından
Tesekkur ederim

İlgili bir soru bulunamadı

379,773 soru

11,368,705 cevap

34,850 kullanıcı

...