0 oy
571 göst.
Diğer kategorisinde (50 puan) tarafından

Kızım 9 aylık uykuda inliyor bugün inlemeye başladı ama gün içinde gözlerinde halsizlik yorgunluk vardı:( 2 haftadır sosguk algınlığı var bütün akıntısı geçmek bilmedi sizce neden olabilir yardım edin lütfen:'(

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bi yeri ağriyo olabilir canim
(50 puan) tarafından
Off keşke anlatabilsem neresi ağrıyor için acıyor onu hasta görünce yinede bin şükür rabbime beterinden korusun Allah'ım
-Reklam-
0 oy
(3,750 puan) tarafından
Halsiz ve burnu tıkalıymş cnm canı acıyodur oyüzden olur ilaç verdm mi calpol
(50 puan) tarafından
Verdim canm benm
0 oy
(2,351 puan) tarafından

Nasl bi inleme acaba ilk okumaya basladgmda aklima sey geldi bnm kizimda 9 aylik uykudu gelince hiii hii deyip durur kendine ninni soyluo :) o geldi aklima ama hasta diorsun burnu tikali olabilr  nefes alip verirken parmagini burun deliklerine yaklastir sknti var mi yok mu nefes alabilio mu  anlarsn onun disinda agrisida olabilr  damaklari kabarmis mi dis te cikario olabilr

(50 puan) tarafından
Hafif nefes alıyor ağzı açık ama :( yok canım benim kızın hasta gibi yorgun gibi inlemesi .
Dış konusunda da olabilir bende düşündüm ama hiçbir belirti yok hala dış etlerinde sanki sisiklik var gibi ama bilmiyorm
(2,351 puan) tarafından
Agzi aciksa burnundan rahat nefes alamiodur yazik ya yavrum . Doktora goturdun mu burun spreyi verirlerdi  bari biraz rahate derdi
(2,351 puan) tarafından
Bu arada dis patlatan her bebek ateslenmez yani damaklari iyice kabardiysa  diste olabilr mesela en etken belirti isaldir kakasinda sivilasma var ise dis olabilr cnm
0 oy
(38 puan) tarafından
Ateşi olabilir dikkat et bnim oğlumda ateslenince çok inler dıştan değilse bile içten ateşi olabilir ağrı kesici falan ver Allah şifa versin inşallah
(50 puan) tarafından
Allah razı olsun canm
0 oy
(2,369 puan) tarafından
Hsta oldgu icin olabilir ben bu yasima gldim hala hastayken inlerim
(50 puan) tarafından
Off :(
0 oy
tarafından
Cani mı acıyor acaba 
(50 puan) tarafından
Bir bilsem neresi ağrıyor
0 oy
(22 puan) tarafından
Canim genetik de olabilir mesela eşim iş yerinde  çok yorulduğunda uykuda inler oğlumda çok koşturduğu zaman uykuda inler belki genetik dir içini ferah tut 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 193 göst.
19 Eylül 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Basak08 (392 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 129 göst.
0 oy
3 cevap 62 göst.
26 Haziran 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 67 göst.
10 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Y (133 puan) tarafından soruldu

379,888 soru

11,372,214 cevap

34,855 kullanıcı

...