0 oy
693 göst.
Diğer kategorisinde (590 puan) tarafından
Kizlar nasılsiniz napıyorsunizz   benim oğlum uyumuyo daha siznkilr napıyo

9 Cevaplar

0 oy
(2,351 puan) tarafından
Bnm kizm daha dogmadi bnm beyde calisiyor baba olmak kolay degl 3 de gelcek onun yolunu gozluom keyfim kacmisti buralarda sohbet edince keyfim yerne geldi isilak.isilak geziom uygulmada :)
(590 puan) tarafından
Ayyy daha kucuk yaaa kiyamam.  Benn hayirlisi nasibimiz olsun canmm
(2,351 puan) tarafından
Bana gore cok buyumus gelio koca 23 haftayi devirdik sonucta :)) gozumde buyuyor geriye kalan 3 bcuk ay zaten ole.deme :)))
(590 puan) tarafından
Ahahahags bilmem kiz tabi hayirlisiyla bitir inseallahh  ama ben diğurdum ya o yuzden bana kucuk geliyi
(2,351 puan) tarafından
Aynn tabiki haklism bnde kendimi teselli ediorm napim :))
(590 puan) tarafından
Ahaha bitecek  canm bi bakcan doğurmussunn
-Reklam-
0 oy
tarafından
Uyuyor şuan canım :) niye uyumuyor peki ne ettin uşağa :)
(590 puan) tarafından
Uşag sizdedemi uşağ.denir bizde usağ deyirik ayy bilmiyom kizz bi huysuz bi sey oldu meme agzından cıksa uyaniyo  sen nasılsın oğlusun nasil
tarafından
İyiyiz ne diyim valla. Siz Azerbaycan'da mi yasiyosnz yoksa Gürcistan'da mi Tiflis falan mi
(590 puan) tarafından
Yok kiz Azerbaycanda yasıyoruz ama tiflisde bizm yani iranin deyil
tarafından
He anladım canım. Bn kardeşimin sevgilisi vardı eski ama o da azeriydi
(590 puan) tarafından
Anladım canm benumç
0 oy
(1,887 puan) tarafından

Benim kızımda uyumdı otryoruz TV izliyoruz birlikte bu gecede nöbetteyiz :)

(590 puan) tarafından
Ayy bizde cuma öyleydik anne oğul hercai izledik kızn kac yasinda canmm
(1,887 puan) tarafından
Daha 2 buçuk aylık minnoşum teyzoşu doğduğundan beridir gece uyumuyor başlarda çok gazlıydı huzursuz olduğu için uyumuyrdu şimdi atlattı biraz alışkanlık oldu sanırım sabah 5 şe kadar ayaktayız
(590 puan) tarafından
Ayyy yerim onu mssallah evt alıskanlık canm bizimkiside gunu gununu tutmuyo beyfendi kendi keyfine före takiliyo
(1,887 puan) tarafından
Bende onun keyfini yerim ya maşallh ay onların canı sağolsun geçici bu günler napalım ♥♥♥
(590 puan) tarafından
Sagol kuzmm zmin amin canm gecsindd bi bakmisiz buyumusler falan
0 oy
(834 puan) tarafından
Kendime iş çıkarıyorum. Eşim allah razı olsun yükseğe uzanıp durmayayım diye çamaşırları toplayıp çamaşır selesine atmış ben yemek yaparken. Ama gülüm  nemli yani ve bilirsin nemli çamaşır öyle beklerse nasıl kokar... yemekti tatlı meyve çay faslı derken 10 da işe yolladım onu. Ardiyeden bişey lazım oldu az önce onu alayım derken gördüm. Toplamış oraya koymuş katlıyım dedim nası kokuyo... :D canım benim allah razı olsun sonsuz kez ame be adam elinin tornavidasıyla işime niye karışıyon di me ya da topladıysan söyle yani. Öyle işte. Ne yazdım ama...
(590 puan) tarafından
Ahahagzhzgagagsgs gece gece ne guldum ama Allah seni guldursun isde erkek adam ne anlıyosa  ama yapmasada yapmadı.dicen yazık adama 》》
(834 puan) tarafından
Yooo demem :D Evde bi işi Yaptığını görsem, yeltense bile rahatsız oluyorum tabi sen elleme sen yapma diyip kırmak istemiyorum demem öyle bişey ama ben başak  burcuyum :D ondan sonra tekrar elliyorum ne yaparsa. Zaten çok alıştı o eksik göremeden ben herşeyi hallediyorum ya yapılacak bi şey bulamıyor ki. Çünkü o işteyken yapıyorum herşeyi o gelince vaktimi onunla geçirmek istiyorum. ben halimden çok memnunum  eşim de çok düşünceli bi insan ama  işlerime düzenime karışılması dışarıya yansıtmasam da çok modumu düşüren bi'şey.  Doğumda napıcam ben onu düşünüyorum. Kaynanam annem ve ben... evde koalisyon... ühü ühüü. Yiine herşeye 'he anne tamam anne olur anne' köprüyü geçene kadar artık...
(590 puan) tarafından
Agahahaga kiz az bi dur hamilesin birak yardım etsin ler 40dan sonra zaten yapcaksın yime ben 40da bile yalnız kaldım kimsem olmadı inan ki cok zor bacım
0 oy
tarafından
Valla benimkide uyumaya calisiyo ya dunden de uykusuzuz 
(590 puan) tarafından
Kac aylık canmm
tarafından
49 gunluk daha canim :)
(590 puan) tarafından
Ayy nasallah kiz subatin kacı.doğurdun sen ben 20 dubat doğurdum
tarafından
Bende 26 subatta dogurdum kuzum
(590 puan) tarafından
Ayy kitamam masallahh
0 oy
(3,695 puan) tarafından
Oy fısdığım  nerelerdesin seeennn.. valla ozledim kız ❤❤
(590 puan) tarafından
Kiz giremiyirum ki cocukdan vallaha  uyudumu is yapiyom ya bende uyuyormm bende özledim vallaha sen nasılsın canmm nasıl gidiyoo❤
(3,695 puan) tarafından
Iyi valla bende nasil olsun kuzum ben de kızımla uğraşıyorum öyle. Paşa nasıl annesi iyidir insallah
(590 puan) tarafından
Ya yerim kizini  iyi olun hep sukur teyzesi iyiyiz bide uyusa cok guzel olur》》
0 oy
(1,509 puan) tarafından
Kizlar bana bir fikir verin post actim yazan olmadi yaklasik 10 gun once mastit oldum 3gun falan cektim acisini sutum yavas yavas azaldi bu gunde yarinda gelir diyorum gelmiyo surekli emziriyorum bu gunde baktim damla damla geliyo napicam ben sabah bir suru agladim ilk defa boyle cocuk emziriyorum ben guya demistim 2 yasina kadar emziririm simdiden birinde sut gittim gidicem diyo 
(590 puan) tarafından
Canm merhaba benim sutum de kesildi ama bende stresden okdu ama ben pes etmiyirm mama veriyorm ama mamayla birlikde emziriyorm da bol bol rezene cayı uciyorm sut getirici ilac kullanıyorm bide yemene dikkat et canm en önemliside takma kafana ay sutum kesildu diye inan ki pskolojik olarak kendini kisitlasan sutun hic gelmicek
(1,509 puan) tarafından
Sut getirici ilac ne kullaniyosunuz rezene bende aldim iciyorum
(590 puan) tarafından
Canm galakda plus var iyi getiriyo bende sizn orda ne bilmiyorm ama yemene icmene dikkat et stres yasamamaya calıs bide cocugu bolca emzir
0 oy
(661 puan) tarafından
Bizde belli olmuyo bazen cok uyuyorz uyandiramiyoruz resmen bazende uyumuyoruz uyutmak ölüm gbi geliyo
(590 puan) tarafından
Ayyyy ayni 40 gun hic kalkmadı sutum gögsumde jalmakdan atesim cikdi dusun simdi ise yatmiyo cocuk
(661 puan) tarafından
Ayy cok kotu k ya cnm bzmde hastaneden geldik gecesine tutmadi memeyi , yapmadgm kalmadi , hastane saglk ocagi , enjeksiyonla cekip verdim kac gun  yavrum zayfladi iyce , farkli bir dr a gittim Allah razi olsn cok yardmci oldu  enjksiyonla olmaz dedi az besleniyor sut sagma makinesi alin elektrikli onla sag ver dedi , o gun aldik sagdim o gece sagdim sutu verdm  ertesi sabah cok sukur emmeye basladi meger sut birikmis gogslerm tas gbi ates gbiydi  cocuk ondan ttumiyormus, agrisi desen kesiyolar gbiydi ama sukurrrr artk emiyo o emdikce benim karnim doyuyo sanki
(661 puan) tarafından
Yavrum emmedikce memeyi reddettikce pskolojm bozldu , agladm durdum :(
(590 puan) tarafından
Kitamam yaa evet ilk gunler bendede öyle oldu bun sukur sonra duzeldi ama simdide sutym bitti mamayla birlikde emziriyorm
(661 puan) tarafından
Zor yaaa , cok sukur tuttu  emiyo ,ille zorlk var ama tatli zorluk bu
0 oy
(2,581 puan) tarafından
Benim daha doğmadı annesinin karnında uyuyodur şimdi ama ben cok kotu oluyorum bu aralar hep duygusalim herşeye sinir oluyorum ağlıyorum :(
(590 puan) tarafından
Ya canm aglama anllyorm hormonlar ama sen aglasan cocuk uzulecek ben cok agladım simdi o kadar pismanim ki
(2,581 puan) tarafından
Elde degil ki

İlgili bir soru bulunamadı

381,947 soru

11,434,867 cevap

35,002 kullanıcı

...