0 oy
881 göst.
Aile kategorisinde (26 puan) tarafından
Selam herkezin bayramini kutlarim. Bugun bayram babam sabah 11 de evime geldi cay koyduk 9 aylik kizim kucaginda fln. Babam seviyor kizimi ve kizimin uzerindr atlet var babam birden memis nerde memis diye sevmeye basliyo kizimi sonra atletinin icine sokuyo elini ve memesini SIKMAYA BASLIYO burdaymis memis fln diyo. Tuhaf oldum kendimce bu nasil srvmek dedim. Sonra kaynanama gittik esimle kizimla ve kaynanam kizimi kucagina aldi kizimin agzini opmeye basladi ben ruh hastasimiyim? Nutkum kurudu cok kotu oldum bisey demedim ama uykum kacti yaa huzursuzum bu konuda normal mi sizce babamin bir bebegin memislerini oksamak SIKMAsi ve kaynamin bebegimin agzini ve dilini opmesi???? 

31 Cevaplar

0 oy
(9,362 puan) tarafından
Böyle şeylwr okuya okuya psikoloji fln kalmadı bende.. kzımı kim sevse surekli kotu şeyler duşunuyorum.. elimden gelse ömrumun sonuna kadar dşarya çıkmıcam.. o derece psikolojim bozuldu benim bu konuda..
-Reklam-
0 oy
tarafından
Çok yanlış eşim oğlumun önceden dudağından da öperdi kızdım eşim dahi yapamıyor yasaklı yerleri olduğunu bilmesi lazm ev halkı böyle severse bunun normal bişey olduğunu dğşünück 
0 oy
(12,516 puan) tarafından
Tabiki de normal değil ruh hastası sen değilsin

Konuş anlat onlara bu durumu 
0 oy
(7,935 puan) tarafından
Ruh hastası olan onlar bence müsade etme çocuk da olsa mahremiyetleri vardır.Allah korusun İlerde başkaları kötü niyetle yaparsa çocuk yanlış olduğunu ayırt edemez
0 oy
(2,078 puan) tarafından
Babanın art niyetten yaptığını düşünmüyorum, çoğu insanın sevme tarzı öyle,  kaynım oğluma senin pipini yerim derdi, kendi çocuguna da diyor bazen ısırasım geliyor diyo eşine, kayınbabam kızım 9 yaşında küçükken dedeye bi meme yerine çıço ver derdi, tşörrün üzerinden çıço burda yedim derdi, zavallı adamı pedofili yaptın 
(4,293 puan) tarafından
Saçma bi yorum olmuş nasıl bunu normallestirebiliyorsun ya!
(26 puan) tarafından
Bende niyeti kotu demedim aslinda dogru bulmiyorum dedim
(2,078 puan) tarafından
Normalleştirmekle  alakası yok öyle seven oluyor 7 aylık oğlum var ablam gtunu yerim diye sever, edep haya kavramı bu hareketlerle sınırlı değil
(4,293 puan) tarafından
O farklı bi farklı onu bende kızıma sölüyorum ama dedi bu şekilde yapamaz babannesi dudaktan öpemez kesinlikle çok karisiyim böle seye
0 oy
(4,293 puan) tarafından
Okurken delirdim resmen bir anne olarak niye sert tepki vermiyorsun sen. Çocuk senin çocuğun millet küsecek darılcak diye saniye dahi olsun düşünmemek lazım mide bulandırıcı kayinbabam bir kere kendi ağzına soktuğu kaşığı farkında olmadan kızıma verdi ortalığı ayağa kaldırdım anında tepki vermezsen ilerde yaşanacak büyük sorunlara davetiye çıkarırsın. Bir anne olarak evladını koruyup kollamak senin en büyük sorumluluğun 
0 oy
(488 puan) tarafından
Ben yakın çevreyi geçtim annenin bile kesinlikle çocuğun mahremi ile sevmemedi, dudağını öpmemesi gerektiğine inanıyorum. Kim olursa olsun yapılmaz. Bence tekrarlanirsa güzel bir dille uyarın. Çocuklar böyle normal görüyor, başına Allah korusun bir şey gelse normal diyip sesini çıkarmaz, anlatmaz diyin. Bir mahremi var çocuğun da. Gerçekten hoş değil 
0 oy
tarafından
Ruh sağlığınız  gayet yerinde  ve ne olur sizde dahil izim vermeyin kimse onun özel bölgelerine dokunmasın.  Vajina göğüs  dudak popo  kızlar için .  Erkekelr için de dudak popo panis bölgesi.  Bu duruma mani olun . Allah korusun . Illa ki art niyet var demem ama ya bir gün art niyetli biride onun orasına dokunursa çocuğa normal gelir Allah korusun  herkesin çocuğunu 
0 oy
(3,701 puan) tarafından
Erkek çocuk olsun kız çocuk olsun öyle davranan insanlardan nefret ederim allahtan çocuğun aklı ermiyor 
0 oy
tarafından
Oha ben şok . Sakın izin verme bu nasıl çirkin bı sevme şekli . Çocuğumun da mahremi var usturuplu sevin diye uyar ben olsam izin vermem kuzum sakina sakin ya 
0 oy
(142 puan) tarafından
Aile yapını bilmediğimiz için burdan ahkam kesmemiz doğru olmaz cnm sadece benim naçizane fikrim kesinlikle tavrını çok sert bir biçimde koymalısın hele ki kız çocucğu söz konusuysa öz babasına bile taviz vermemlisin , neler duyuyoruz izliyoruz kimseye güvenmek yok artık . Babana , kayınvalidene açık açık kızıma böyle davranmayın demelisin. Niyetleri kötü değildir mutlaka ama kızının ileride ki mahremiyet algısının gelişmesi için kesinlikle çizgini çekmelisin hatta altını falan öz babasının yanında bile değiştirme derim . Allah evlatlarımızı korusun 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 73 göst.
28 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Sifanurr (212 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 110 göst.
3 Haziran 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sifanurr (212 puan) tarafından soruldu
+1 oy
7 cevap 214 göst.
19 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Emina (355 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 198 göst.

385,046 soru

11,516,148 cevap

35,176 kullanıcı

...