0 oy
549 göst.
Diğer kategorisinde (15,996 puan) tarafından
Eşimin yeğeni var benden 2 ay büyük. Ilk evlendiğim zaman bana yenge diye hitap ederdi. Ama benden büyük olduğunu öğrendikten sonra adımla sesleniyor. Siz olsanız size ne diye hitap etsin istersiniz. Mesela esimin en büyük ablası üstelik üvey bana bazen yenge diye seslenir

15 Cevaplar

0 oy
tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Aman isterse biraderim desin
tarafından
Haha deli kız ))))
-Reklam-
0 oy
(4,290 puan) tarafından
Isim olsun veya yenge desin problem değil önemli olsan saygısını yetirmesin çok laçka hareketler yapmasin yeterli 
(15,996 puan) tarafından
Saygılı çok şükür
(4,290 puan) tarafından
O zaman sıkıntı yapma bence
0 oy
tarafından

Banada bazen benden yaşca buyuk olan bekarlar yenge diyo canm oda yolda büyüksün derler evli oldugum içinmis yani benim için fark etmez desede olur :D demesede  

(15,996 puan) tarafından
Benim için fark etmez ama önce yenge diyip sonra benden 2 ay büyük olduğunu öğrenince adımla hitap etmesi bana anormal geldi biraz
tarafından
O demekki ben büyükmüşüm.niye yenge deyim kafasina girmiş canim bosver sende ben senden gencim  modunda devam et :))
0 oy
(12,777 puan) tarafından
Görümcemin 2  kızi var  biri benden 1 yaş büyük evli diğeri benden 1 yaş küçük yengeye gerek yok adımla söylüyorlar adaş arkadaş gibiyiz üni giden oğlu var o yenge diyo ama yaşıt gibi isek yengeye gerek yok 
(15,996 puan) tarafından
Bana yenge desin demiyorum zaten önce yenge diyip sonra benden 2 ay büyük olduğunu öğrenince adımla hitap etmesi bana anormal geldi biraz
(12,777 puan) tarafından
Yasin Büyük old düşünmüştür  baktık ay yenge benkm gözün de de 40 üstu oluyo :) büyükamca dayı VS eşleri samimi görmüştür
0 oy
(6,859 puan) tarafından
Benden sana soru kocanin kiz kardesi yani gorumcen senden 4 yas buyukse ne diye hitap etmeli ? :D
(15,996 puan) tarafından
Görümcem benden büyükse bana adımla seslenmeli
(6,859 puan) tarafından
Bende oyle biliyorum. Arkadasim inatla yenge demeli diyo .
0 oy
tarafından

:D benimde eşimin yeğeni yenge derdi tlfnda sonra benim 20 kendinin 24 olduğunu öğrendi iko diyor:D benle yaşıt olup samimi olduklarim var ama küçük olanlar der bence takılma yaa sendn küçük olup.alayci bir şekilde ismini kullanan olursa o zaman eşine dersin 

0 oy
(2,548 puan) tarafından
Benin eşimin kardeşi benden 8 yaş büyük yenge der bu sana olan saygısını gösterir. Kız olsa takılmam ya abla yenge sevmem adımla seslensin öyle yaşlı gibi hissederim 
0 oy
(301 puan) tarafından

Amann 2 ay dan nolcak istedigini desin bası gögemi erdi 2 ay büyük olunca salla gitsin  :D

(15,996 puan) tarafından
Benim için fark etmiyor zaten önce yenge diyordu bana sonra yaşımı sordu a ben senden 2 ay büyüğüm dedi baktım 1 saat sonra bana emine demeye başladı biraz tuhafıma gitti açıkçası
(301 puan) tarafından
Benmde tuhafıma giderdi  noldu bu anımı bekliyrdn derdim ben
0 oy
(119,340 puan) tarafından

Ne derse desin yaa ;)

0 oy
tarafından
Eşimin kuzeni benden küçük mesela 4 yaş canım yenge diyordu gerek yok kuzum dedim adımla seslenir veya canım felan diye samimi tarzına bağlı benimle yaşıt arkadaşları eşimin yenge der oda tarz meselesi 
0 oy
(12,513 puan) tarafından

Esimin yeğeni ile aramda 2.5 yas var yenge diyo çok samimiyiz alışkanlık oldu bırakamıyo yengeyi:D abla desin veya ismimi söylesin isterim kendisine de söylüyorum ama öyle alıştı artık :D

(15,996 puan) tarafından
Olması gereken de bu zaten ama sen demesini istemiyorsan orası ayrı. Mesela bende olsam yengeme yenge derim hem ona hem dayima karşı olan saygımdan dolayı.
(12,513 puan) tarafından
Aynen öyle canım :)))
0 oy
(3,750 puan) tarafından
Kişisel tercih cnm karşındaki nasıl hitap ediyor ise sende öyle et tatlım 
0 oy
tarafından
Siz de abi diyin  ailelerdeki erkeklerle  araya  mesafe koymak sağlıklı bir durum
(15,996 puan) tarafından
Erkek değil ki kızdır
tarafından
Bizim bir gelin vardı aileye girdi herkese abla yenge dedi sora tek tek yaşlarını öğrendi 2 , 3 yıl için de  herkesle yaşıtım  yada benden küçükler  deyip isimleri ile seslendi . :)
0 oy
(7,098 puan) tarafından

Ay kiz zaten yastasmissiniz bosver adinla hitap etmesi daha iyi bence :D

(15,996 puan) tarafından
Adımla seslenmesin demiyorum ben önce yenge diyip sonra emine demesi tuhaf oldu
(7,098 puan) tarafından
Yani oyle alosinca tuhaf gelmesi normal alisirsin cnm
0 oy
(912 puan) tarafından
Esimin kiz kardeşi benden 2 yas büyük ismimle hitap ediyo.zaten yenge demesinide istemem ayni yasit olsak bile.
(15,996 puan) tarafından
Zaten yenge desin demiyorum ben önce yenge diyip 1 saat sonra e emine demesi tuhaf  oldu benim için
(912 puan) tarafından
Ya biraz tuhaf olmus tabi ama ne biliyim tercih meselesi.

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 225 göst.
0 oy
9 cevap 327 göst.
6 Şubat 2021 Aile kategorisinde Prensannesiii (33 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 128 göst.
21 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Pamuk prenses (808 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 142 göst.
15 Nisan 2024 Aile kategorisinde hpymomm (4 puan) tarafından soruldu