0 oy
719 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Yengenize nasıl davranıyorsunuz abinizden hiç kiskandiniz mi yada anne babanizdan 

33 Cevaplar

0 oy
tarafından
Benim yengem hem teyzem oluyo hem yengem o yuzden aramiz cok iyidir beraber buyuduk herseyimiz bir olur destekcim arkadasim sirdasim canimin ici anne yarim dostum onu anlatmaya kelimeler yetmezz ❣
-Reklam-
0 oy
(2,885 puan) tarafından
Yo hiçte kismanmadim gorumcelik yapmam normal yani iliskmiz
0 oy
(5,682 puan) tarafından
Vala iki tane var çok iyiler ablam gbiler herşeyi paylaşıyoruz kıskanma falan hiç olmadı bıgune kadr 
0 oy
(3,701 puan) tarafından
Daha olmadım ama olacam inş beni  hiç ilgilendirmiyor mutlu olsunlar haberleri gelsin söyle öylee böylee iyiler diye o bana yeter 
0 oy
(120,675 puan) tarafından
Kardesim bekar ☺️☺️ simdilik gorumce deeliiimm
0 oy
(381 puan) tarafından
3 yengem var biri ben evlendikten sonra geldi ondan pek tanımıyorum annelerle arası bozuk olduğu icin beni hiç aramaz ama öteki 2 yengemle o kadar iyiyiz ki anlatamam hep arkadaş gibi olduk asla kiskanmadimda onları allah razı olsun ikisinden de
0 oy
(1,674 puan) tarafından
Valla 2 kez gorumce oldum 2 yengemi de cok severim onlar bana kizkardes abla oldu burdaki gorumceleri okuyunca sasiyorum 
0 oy
(6,135 puan) tarafından

Valla 2 yengem var ikisi de Tuğba birisi babamın eski nişanlısının kızı :D

Ben tek kizim hiç sıkıntı yaşamadık 

Şimdi 3 eltiyiz 2si birbirine boğaz boğaza yine benimle bi sıkıntı yok 

Çok Şükür 

0 oy
(30 puan) tarafından
Vallla hiç kıskanmadim  hata gıcık aldim saçma sapan fikirleri var oğluda aynı onun gibi bu arada yengem öz halam kızı ve benle yaşıt
0 oy
(132 puan) tarafından

Hiç kıskanmadim canım neden kıskanayım karısı o bütün gününü onla geçiriyor tam tersi mutlu oluyorum iyi geçinince annem gelinlere  birşey alinca şunu aldim diye söyler guzelmi diye bende güzel derim hiç kıskanmam ama ablama çok söylemez o biraz kıskanır bana niye almadin der,:)

0 oy
(81 puan) tarafından
Benim abim nisanli ama ben hic bir konda kiskanmadiki 
0 oy
(2,590 puan) tarafından
Daha yeni gorumce olcam bakalim nasil olacam:) benim kardesim var abim yok simdilik iyiyiz ama kismet :)

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 189 göst.
24 Ocak 2024 Yemek-Tarifler kategorisinde Ahsenbennn (1,791 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 254 göst.
30 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Zzzzzz (1,647 puan) tarafından soruldu
+2 oy
27 cevap 841 göst.
26 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Nörekkkkk (64 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 673 göst.
27 Aralık 2020 Diğer kategorisinde Dilek6616 (5,134 puan) tarafından soruldu

396,320 soru

11,855,290 cevap

35,949 kullanıcı