+2 oy
818 göst.
Diğer kategorisinde (64 puan) tarafından
Kızlar geçen gün post açtım kayınpederle anlaşamıyoruz. Daha doğrusu bana karşı olan davranışları hiç hoşuma gitmiyor. Bir kaç kere bana saçma sapan şeylerden bahsetti, neymiş efendim kadının biri buna asılıyomus buda pas vermiyormus birkaç kere evine gidip gelmiş yani yarım saatlik bi mesele ama şuan özet geçiyorum ve bunu anlatırken aramızda kalsın falan dedi yani anlamıyorum bi kayınpederle gelini arasında böyle saçma bir sır olabilir mi banane senin iğrenç hayatından. Onuda geçtim geçen bize geldi evde kimse yok sadece ben ve çocuklarım bende hiç hoşlanmam evde tekken kayınpederin gelmesinden neyse baktım diyo ki rüyamda seni gördüm kötü yola düşmüştn adamın biri seni kandırmış kötü seyler yaptırıyordu kıyafetlerin açık saçık vs bilmem ne (normalde kapalıym) ya o anda kanım dondu ne desem ne yapsam bilemedim biraz korktum neyse öyle böyle derken bu konuda kapandı. Geçen onlarda kaldık sabah kalktım evi toplarken bi baktım sürekli telefonuna bildirim geliyor neymiş diye bi bakayım dedim bakmaz olaydım p.orno sitelerine girmiş öyle iğrenç şeyler izlemiş ki üstelik benim orda kaldığım gece. Ya ben ordayım torunları orda hiç mi utanmamis şerefsi.z. görümcelerim dün bana geldiler kalmaya bende konuyu açtım ne var ne yok anlattım onlarda şok oldular bana çok üzüldüler ben bir daha oraya gitmem dedim haklısın biz olsak bizde gitmeyiz dediler ama eşimin bu olanlardan haberi yok duysa çok kötü olur diye korkuyorum ve yarın oraya gitmemiz için ısrar ediyor kaynanam çocukları özlemiş çünkü. Bu arada kaynanam çok iyidir bana bir zararı olmadı çocuklarimada çok düşkün napsam bilmiyorum gitsem bi türlü gitmesem bi türlü

27 Cevaplar

+2 oy
(7,791 puan) tarafından
Kaynanan tek gelsin yada gorumcelerine de yarin babalarini o evden uzak tutsunlar. 

Yada esine soylicen canım.
(64 puan) tarafından
Bakicam bi hal çaresine artık offf :/
-Reklam-
+1 oy
(1,219 puan) tarafından
Kesinlikle eşine anlat bilsin ona göre hal çaresine bakın bu ne böyle gitmek zorunda kalmazsin istiyorsa kaynanan gelsin madem gerekirse o da bilsin bu normal değil  saklanacak bir şey  de değil bana göre saklandikca daha kötü olur böyle şeyler çocukları da sakın tek gönderiym fln deme
(64 puan) tarafından
Yok zaten tek bırakmam onları ama eşime anlatmak konusunda kararsızım
(1,219 puan) tarafından
Sen bilirsin ben olsam kesinlikle anlatırdım hiçbir şeyi saklamam böyle napcam diye düşünmeden iyidir sonra sonuçları kötü olur Allah korusun
tarafından
Arkadaşa katılıyorum sen sustukça belki senin de gönlün var sanacak niyeti bozmuş sapitmis. Neler duyar olduk. İlerde bişey olsa eşin seni suçlar neden bana baştan soylemedin diye
0 oy
tarafından
Ayy o nasıl bir adam yaa iğrenç yaşını başını almış kuduruk
tarafından
Bende var az kaldı ya sürekli bebek görüyirum cnm ben
tarafından
Ne kadar kaldı kız cinsiyeti ne
tarafından
29 haftalik oldum cinsiyeti önce bi oğlan dediler bi kız göstermiyo kendini içimdeki hahahah
tarafından
Hahaaa benimde öyleydi yaa 37. Haftada öğrenmiştim vallahi hiç göstermedi kendini hade hayırlısı olsun inşallah sağlıkla sağ salim kucağına alırsın canim
tarafından
Amin Sağol canım
0 oy
(553 puan) tarafından

Canım çok kötü şeyler yaşamazsın :( kapalı birini rüyanda açık saçık gördün ki gelinin bu niye gidip ona soyluyosun. Kanı bozuk işte birdaha gelirse açma kapıyı bisey olmaz marketteydim telofon evdeydi felan dersin

(64 puan) tarafından
Aynen kalkıp detaylarıyla anlattı bide burda yazamadım. Yani madem kötü bi şekilde gördü karısına aratsaydı işte kendinize dikkat edin rüyanızı gördük falan deseydi ahma.k herif banane senin ruyandan dimi ama ya
(553 puan) tarafından
Aynen öyle vallahi yaşları artınca vuruyor biyerlerine. Sen sakın yanlız kalma eve gelirse açma kapıyı bahaneler üret devam ederse de eşine citlat kuzum böyle olmaz ben burdan korktum
(64 puan) tarafından
Kızlarına söyledim onlar uyarsinn babalarını bir değil iki değil
(553 puan) tarafından
Duruma gore bakarsın canım uyarsalar da sen yine tavrini koy ona karşı
0 oy
tarafından
Ayy daha neler duyucaz kızı yerindesin sen allah hidayet etsin manyak adam 
(64 puan) tarafından
Kızına anlattım babam bize bile böyle şeyler anlatmaz dedi. Bende normalde soğuk yapılı biriyim hani yüz verdim astar aldı desem oda değil. Numarasını falan engelledim defolsun gitsin artik
tarafından
Bir daha böyle şey anlatır konuşur sa ses kaydı al telofonla sonra sana iftira atarlar kuzum sonuçta insanoğlu çiğ süt emmiş neler neler oluyor en azından dinletirsin
(64 puan) tarafından
Valla sözde çok imanlı namazlı niyazli insanlar iftira atarlarsa kendileri bilir artık
tarafından
Görüyoruz valla öyle insanları içlerinde zerre allah korkusu olmayanlar da var sen yinede tedbirini al canım
0 oy
(870 puan) tarafından

Sen kendini korursun ona karşı ama çocuklarına dikkat et gördük neler oluyor gitmesen daha iyi bence eşinde babasının ne olduğunu biliyordur erkekler böyle şeyleri hisseder ama adlandıramaz

(64 puan) tarafından
Eşimde pek haz etmiyor fark ediyorum ama baba işte bana karşı kötüleyecek hali yok ya
(870 puan) tarafından
Bence ilerde pişman olacağın şeyler yaşamadım ufaktan çıtlat durumu yada görümcenler anlatsın çoçukların var ve ne oluyor görüyoruz Allah korusun
0 oy
(3,451 puan) tarafından
Sakın çocuklarını tek bırakma onun yanında
(64 puan) tarafından
Bundan sonra çok daha fazla dikkat edicem
0 oy
(1,034 puan) tarafından
Böyle bir şeyi kesinlikle eşine anlatmalısn canım
(64 puan) tarafından
Cesaret edemedim doğrusu.
(1,034 puan) tarafından
Etmelisin. Kayınbaba nin geline asıldığını çok duydum çünkü
0 oy
tarafından
düzenlendi
Kayınbaban niyeti bozmuş gitme arana mesafe koy gerekirse eşinle uygun dille konus anlat . İlerde eşin niye bana demedin diye seni de suçlar .Senin adına üzüldüm 
0 oy
(451 puan) tarafından
Kanım çekildi resmen neler duyucaz daha sakin gitme eşine anlat ilerde anltmadim diye pişman olursun asıl 
0 oy
(7 puan) tarafından
pis sapık bacım niyeti bozmuş bu herif senin yerine kendi kanım dondu  çoçuklarını asla o adamın yanında koyma asla
0 oy
tarafından

Gorucmelerinin seni anlayışla karşılaması helal olsun derim bişey demem . 

Ben anlatmış olsam ağzıma sicarlar ne demek istiyorsun sen utanmıyor musun falaj 

Kız bı de ayrıntılarına kadar anlatmış rüyayı nasıl anlattı merak ettim . Niyeti farklı olabilir . Ve afedersin bu demek istemem ama seni düşünüyor ki bilinç altında artık seni görüyor rüyasında sereffsiz. 
0 oy
tarafından
Kayinpederin sana asılmak için fırsat kolluyor dikkat et bacım sakin yalnız kalma o mendeburla
0 oy
(392 puan) tarafından
Görümcelerinle beraber kaynanana anlat cnm. Sen tek anlatma. İnanmayabilir. Bazı şeyler kadınlar arasında hallolabilir. Kaynanan uzak tutar onu diye düşünüyorum 
0 oy
(1,122 puan) tarafından
Ay tiksindim resmen o nsl bi kayınpeder ya utanma denen bisey yok ya
0 oy
tarafından
Düpedüz sana yavşıyor cnm uzak dur 
0 oy
(3,141 puan) tarafından
Mutlaka eşine durumu anlat. Anlatmazsan kaynatan başka şekilde anlatır. Hakliykn haksız olursun. Bu durumlardan rahatsız olduğun için gitmek istemediğini belirt. Mutlaka eşin bilmeli.
0 oy
tarafından
Bence görümcelerinle konuş onlarda gelsin yarın
0 oy
tarafından
Nasıl tutabiliyorsunuz kendinizi ben olsam direkt eşime söylerdim. Dünya ne hale geldi görüyoruz sonuçta
0 oy
(3,419 puan) tarafından
Abuuu kayın öderim resmen sana asiliyor bacım bunu esinede anlat ve asla gitme birgün sana bişey yapmaya kalkar sonra gelin bana yürüyor die sana suç atar eşinden asla saklama s.erefsiz insan 

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 748 göst.
29 Ocak 2021 Diğer kategorisinde Mlsss07 (6 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 175 göst.
24 Ocak 2024 Yemek-Tarifler kategorisinde Ahsenbennn (1,787 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 248 göst.
30 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Zzzzzz (1,485 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 641 göst.
27 Aralık 2020 Diğer kategorisinde Dilek6616 (5,134 puan) tarafından soruldu

381,124 soru

11,410,085 cevap

34,947 kullanıcı

...