0 oy
403 göst.
Aile kategorisinde (1,186 puan) tarafından
Kızlar dene bunu sitesine yeni üye oldum nasıl oluyor hiç bilmiyorum deneyip görmeyi bekliyorum ama bi yandan da hemen öğrenmek istiyorum herşeyi. Bu kutular ne zamnda bir gelir ve profilde ne kadar kalır. kutu gelirse geldiğini nerden görebilirim 

6 Cevaplar

0 oy
(15,716 puan) tarafından
Bende çözemedim halen 
(1,186 puan) tarafından
İnşallah vardır bilen biri
-Reklam-
0 oy
tarafından

Nediyon  bacım ben o dediğini bilmiyahhhh:D

(1,186 puan) tarafından
Ohooooo :D :))
tarafından
Ne yaaa deseneee
(1,186 puan) tarafından
Kız hediye falan çıkıyo millete bana halaa çıkmadı
0 oy
(236 puan) tarafından
O ne kiz :))))))))
(1,186 puan) tarafından
Hediye şeysi kız kutu geliyo profiline ücretsiz bişeyler kazanıyon
(236 puan) tarafından
Bu uygulamanın içerisinde mı başka uygulama mı
(1,186 puan) tarafından
Başka site canım
0 oy
tarafından
Kiz hiç bir şey yok bomboş bir şey ya. Ben de burdan gördüm üye oldum kutu falan veriyolar sözde kaç aydır yok bir sey 
(1,186 puan) tarafından
Belki bi püf noktası vardır biri gelsin anlatsın artık :D
tarafından
Kiz püf muf yok ☺ sistem soyle üye olunca bilgilerini yaziyon sana uygun kutu çıkarsa o ay ücretsiz yolluyorlar. Ama çıkmıyo ne hikmetse
(1,186 puan) tarafından
Valla ya 2 aydır bekliyorum
tarafından
Ben de üç ama bir şey yok ☺
0 oy
(2,768 puan) tarafından

Aaa ben hiç bilmiyorum bunu :D

(1,186 puan) tarafından
Bende bilmiyordum yeni keşfettim ama tam çözemedim bnde
0 oy
(1,326 puan) tarafından
Ben   ekım gibi uye oldum sanırım canım bana ılk ayda kutu çıktı,  ıkıncı ayda sonra  bı ıkı ay cıkmadı üçüncü ay cıktı toplam 4 kutu aldım . ücretsiz tester ürün yolluyolar sansına bazen normal boy bazen tester boy gelıyor. Kutu kazanabılmenın püf noktası sayfandakı profılının %100 olması ve sayfana hergun grıp guncelle butonuna basmak. Ben anasayfaya ekledım gunde ıkı uc kez guncellerım. Birde mesela kişisel bakımınla alakalı soru var orda sana 5-6 tane secenek sunuyo bırde hepsi ve hiçbiri var sen sadsadece kndı ılgı alanını degıl hepsini tikleyeceksın  o zman kutu cıkma sansın fazlalasıyo kuzum. Birde exluse kutı var dünyaca unlu markalar denebunuya ozel fıyat verıyo ben hıc almamıstım ama bu ay aldım ucretlı veet in teni cıkan agda bantları geldı. Hemde su sekıldd ıkı kutu agda bandı bırı haassa cıltlere dıgerı normal ,  bırde spray tuy dokucu ,  normal tüy dokücü krem hepsıne 29.90₺ verdım kargo bedava. Veetın yenı cıkan agda bandnı denemeyı cok istemiştim bı kutusu 44₺ falandı haliyle almamıstım bu paketı hemen kaptım denemek ıcın memnun kaldım valla tavsıye ederim dene bunu süpeeerrrrr ❤
(1,186 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım benim ❤ ❤
(1,326 puan) tarafından
Rica ederım
tarafından
Canim ürünlere para veriliyor mu ben ucretsiz sanmistim
(1,326 puan) tarafından
Tamamen ucretsız denebunu kutuları. Excluse kutu farklı anlattıgım gibi dunyaca unlü markaların üürblerıudaha cazip fıyata gelyor onları ıstersen alıyosun
tarafından
Anladim  canim teskkur ederuj

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 220 göst.
0 oy
18 cevap 903 göst.
0 oy
19 cevap 973 göst.
13 Ağustos 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 120 göst.