0 oy
1,430 göst.
Diğer kategorisinde (553 puan) tarafından
Tam 2 yürüteç kırdı üzerine 3.aldım yürümüyor doktora götürdüm reflekslerini ölçtü hiç bir sıkıntı yok kendini hazır hissederse yürüyecek dedi o o zaman 14 aylıktı ama hiç bir gelişme yok yürüyünce kendini iki adım atıyor yere bırakıyor çok zorlayıncada ağlıyor yürüteçiyle her yere gidiyor ama koltuğu yalnız tek başına sıralıyor velhasıl adım atmaya gelince atmak istemiyor tembellikmidir nedir bende anlamadım ama çok uzadı sanki artık kafaya takmaya başladım yaşıtları çocuklar düz duvara tırmanıyorlar benimki popoyu kaldıramıyor 

14 Cevaplar

+1 oy
(2,374 puan) tarafından
Canım benim arkadaşımın kızı bir anda yürüdü belki seninki de öyle olur üzülme Sıkma canını
(553 puan) tarafından
İnşallah canım 2 yaşı göreceğiz bu gidişle
-Reklam-
+1 oy
(1,713 puan) tarafından
Dert etme cnm. Ben ve görümcem 20 gün arayla dogum yaptık. Benim oglum 11 aylıkken yürüdü. Onun aglu 2yasına giriyordu yürüdüğünde. Cocugun elinden tutup öyle gidiyordu. Demek ki her cocuk bir olmuyor. Üzülme Allah Baska dert vermesin
(553 puan) tarafından
Ne bileyim canım buradakiler 1 yaşına girmemiş çocukları takıyorlar kafaya bende bunu dert ettim bu ara inşallah yürür ya artık
(1,713 puan) tarafından
Yürür cnm anlıyorum seni. Demek daha zamanı var.. Laaa tahzennn de
+1 oy
tarafından
Bi anda oluyo herşey. Akışına bırak bi de örümcek kolayina geliyodur nasilsa onunla herseyi yapiyo neden kendi yürüsün
(553 puan) tarafından
Almayacaktım aslında ama onsuz yapamıyor çok mızmız oluyor şimdi onuda kırmak üzere ağını aşındırmış
0 oy
(1,657 puan) tarafından
Benve yurutec almayı bırak artık kolayına gelıyo elını tutarak babasıyla karsılık oturup bırbırınıze göndererek düşe kalka ögrenir koltukta sıralayan bı kac adım atan cocuk hazırdır ılk yurutecı kırıldıgında bırakacaktın almayacaktın
(553 puan) tarafından
Ah dursaydı almazdım zaten yürüteci çok aradı hiç yürümekle alakası yok az yürütelim kendini yırtıyor
(1,657 puan) tarafından
Yırtsın bı hafta en fazla ugrasırsın onun tembellık etmesıne musade edıyosun bence bıraktır yurutecı onun ıcın yardımcı degıl vazgecılmez bı parça olmus yurutec
(553 puan) tarafından
Buda zaten kırılmak üzere canım eli kulağında dahada almam doğru söylüyorsun
0 oy
(10,046 puan) tarafından
Ama bence yuruteci kaldir artik 1.5 yasinda binmesin artik. Onada guveniyo zaten bununla rahat gidiyorum diye 
0 oy
tarafından

Çocuk yürüteç olmadan yürüyebileceğini bilmiyor olabilir. Bence yürüteci hayatınızdan çıkarın o zaman yürür inşallah :)

0 oy
(1,436 puan) tarafından
Benim kzm oturmazdi bile canım Rabbm nasip edince sasırıp hikmetini izliyosun hem bianda oturdu bianda yurudu zamana bırak yuruteci kaldır
0 oy
(12,777 puan) tarafından
Doktor kızım yaş kont 18 ay kadar yürümez ise getirin demişti siz kontr Bi sorun yok dedi ise sorun biraz daha fazla ilgi göstermenizi istiyor dur ve açıkçası hala örümceğe bindirme iz tembelliğe alışması neden olur 3 örümceğe gerekyok bend ekullandjm ama yaşından önce bıraktım kanepede geziyi ise onu diğer yerlere oyuncak koyarak bırak yürümeye twsfik edebilir siniz zorlamayın 1 2 adın kala gel gel deyin örümceğe koydukça o cesaretle durmaz iseniz korkar yürümez  ve örümcek almaz sam mizmiz oldu ediniz olsun 1 2 gün idare edin kaldırın örümceği 
0 oy
(707 puan) tarafından
Yuruteci ortadan kaldir ve bi daha asla verme.Yurutec cok guzel bisey ama 6 ile 12 ay arasi kullanirsan iyi bisey seninki 18 ay olmus artik tembellige alismis.Mecbur kalmamis yurumek icin sen ona mecburiyet ver.Birak yurutec olmayinca yurumek zorunda kalacak.
0 oy
tarafından
Yavaş yavas alıştırma yap zorlama karısına babası geçsin gel gel desin iki adım atsın tütün öyle öyle alışırsınis
0 oy
(12,513 puan) tarafından
Her bebek özel canım yürür 
0 oy
tarafından
2 ve 3. Yürüteç nie aldin ki kırdılı yere koyacaktin kendi sürünerek gezecekti benim oğlum 10 aylık ben kaldırdım yürütücü şuan tutunup kalkmaya ugrasio aşırı alışkanlık haline gelmiş bu çocuğunda şuan bile kaldırmani tavsiye ederim o yuruteci
0 oy
(103 puan) tarafından
Ben de iki yaşıma kadar yürümemişim ;) sonra birden yürümüşüm 
0 oy
(6,859 puan) tarafından
Bebklere yurutec tavziye edilmiyor cnm bi arastir derim

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 219 göst.
7 Kasım 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Yalandunya34 (496 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 96 göst.
8 Şubat 2024 Diğer kategorisinde duygumiray (335 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 66 göst.
30 Aralık 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 128 göst.
8 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Merveadiyaman (162 puan) tarafından soruldu

380,141 soru

11,379,920 cevap

34,869 kullanıcı