0 oy
412 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

ben uzun zmndr demiordm bunu ama benimde allah eşimden allah razi olsun çok zor zmnlar geçirdik ama şükür iyiyz nazar değmesin:) ben eşime okdr aşığım ki bütün dünyam o ailem bi yana o bi yana o bana herkzn yeri frkli ama o bi kizdgnda bile tüm dünyam başıma yikilior onunla kötü iken nefes alamiorm ev üstüme glior kndmi yapayalnız hssediorm kndme zarar vericek duruma geliorm bazen. onunla iyiken mutlu iken bana yetior ac da kalsam sususzda kalsam gözüm görmüyor gözüm de bi çocuk gibi o herşeyi ona sorarm yemek ypckken bile kndm bildgmi dgl hep ona sorar ole yaparm kiyamam canimdan öte severim oda beni çok sever şükür ailesi benim onun herşeyi benim herkzden çok seviyorum gerçi sknti yok:) ben ilk zmnlar bekrlgmi cok ozluordm ama artik asla ayrlmk istemiorm ailemde olsa ben kndi evimde dznimde yasamk istiorm herzmn kızımız da oldu bakalm duzenimiz nasıl olucak :)  SİZDE DURUMLAR NASİL ??

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
Duygularıma tercuman olmuşsun kuzum ❤️
tarafından
ne mutlu bana ayni güzel duygulari paylasiorz tatlım ❤
tarafından
Aynen canım biz kardeşi gibiyiz ❤️❤️
tarafından
aynen cancagizim ❤❤
-Reklam-
0 oy
(1,151 puan) tarafından
Esim cok duygusal duygularini acikca belli eder ben tam tersi disa vurunca abartıyo gibi hissediyorum esimde bu konuda cok yakiniyo bana bu aralar seviyorum demiyorsun filan diyo birazda benimle ilgilen kizi uyutupta filan ama esimde sevmedigim huy bi anda sinirleniyor ve kalp kiriyo hemen uzuluyo ama is isten geciyo bende biriktirip 1 anda patliyorum ister istemez tartisma büyüyo esim bana annemmisim gibi davraniyo mesela aferdersin gece wcye gidiyim 2 dk sonra kapiya gelir iyi misin niye gec kaldn vs gece wcye kalkarm oda uyanr nereye gidiyosun diye gece sarılmayım niye sarilmiyosun der zaten lohusaym surekli atesim var cok sarilamyrm ama anlamiyo  surekli ilgi istiyo cocugu gibi davranamami ister 
(1,151 puan) tarafından
Iyimis ya benim carsiya gitmem yarim saat suruyo
tarafından
dibimde çarşı şükür ama bir daha ki evim nasıl olur blmiorm.s
(1,151 puan) tarafından
Hayirlis olsun ama uzak olursa oda kotu aliskanlik oluyo yakin olunca annemlerin ev carsiya yuryerek 15 dk giderdik simdi yarim saat olunca insn tuhaf oluyo
tarafından
aynen canım simdi balkondan baksam bakkal fln acikmi görüorm:) ama okdr uzaksa merkzdn fln aramm snrm özellikle hastaneye yakın olması lazim ben otobüse binemiorm maalesef tekken
(1,151 puan) tarafından
Haklsin cocukla zor olur tabi hayrlsi ya
0 oy
tarafından

Canım benim ne de güzel anlatmışsın allah daim etsin inşallah <3 ama ben nazardan çok korkarım ne zaman iyi birşeyi dışarıda anlatsam o iyi olan duyguyu bir daha ya yaşayamıyorum yada arkasından olumsuz birşey oluyor peygamber efendimiz demiş toprak altında yatanların çoğu nazardan yatıyor bende böyle dökebiksem keşke içimi ama yapamıyorum belki de psikolojik benim ki :)

tarafından
bende anlatmam cnm olması gerektiği kadaryla anltrm :) nazardn bende korkrm kem gözlü insan çok var maalesef ve bznde anltmamamn sebebi karsmdkini dsndgm içindir uzmemek adına anlatmam herkesin hayatı güzel değil maalesef
tarafından
Kesinlikle katılıyorum canım benim
0 oy
tarafından
Aman işte bizde kör topal idare ediyoruz:)) yalniz tam kör topal olduk benim kramptan bacak tutmaz oldu oda sağ olsun hiç görmez halimi ne oldu demez :D geçim derdine düştüm ki ne yapayım yav der hemen :)) ama ask baki şükür 
tarafından
Allahım gülmekten öldum yorumuna yanlız :Ddddd
tarafından
:))))))))    bizde durumlar böyle:)

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 456 göst.
31 Ağustos 2019 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 768 göst.
8 Eylül 2019 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy