0 oy
292 göst.
Diğer kategorisinde (5 puan) tarafından
Kizlar bsey sorcam dogum yaptim bebegimin kaninda enfeksiyon cikmis yogun bakima aldilar benmle ayni durumu yasayan oldumu ?

11 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bilmiyorum canım postun yukari ciksin cok gecmis olsun
(5 puan) tarafından
Cok teşekkur ederim :/
-Reklam-
0 oy
(12,867 puan) tarafından
Benim oğlumda da çıkmıştı 4 gün küvezde kaldı sonra çıktı canım antibiyotik tedavisi uygulandı 2 saatde bir emzirmeye gittim senin de bebeğin inşallah iyi olucak olumlu düşün ki sütün gitmesin canım
(5 puan) tarafından
Bana kac gun kalacagini soylemediler gunde iki kez sabah aksam sut getir dediler uc saat arayla sagiyorum goturuyorum . Senin dedgin gibi antibiyotik veriyolarmiş . Cok ozluyorum dogum yaptim sadece 4 gundur  yanmda kaldi iki gundur hastahanede
(12,867 puan) tarafından
Benden hemen aldılar ama hep iyi olsun iyileşsin de kalsın küvezde diye düşündüm evlat ozlenmez mi hiç ama sabret geçecek bu günler onun sağlığı için orda kalması daha iyi böyle düşün canım
(5 puan) tarafından
Insallah bakalm  hrseyin hayirlisi canim tesekkur ederim
0 oy
tarafından
Geçmiş olsun ALLAH şifa versin 
(5 puan) tarafından
Amin allah razi olsun hepinizden
0 oy
tarafından
Geçmiş olsun çıkar iki gune
(5 puan) tarafından
Amin insallah canım
0 oy
(1,595 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım rabbim şifa versin 
(5 puan) tarafından
Amin cok saolun
0 oy
tarafından
Gecmis olsun inşallah  tez zamanda geri kavusursun bebegine benimde kanimda enfeksiyon varmış bebege gectigini düşündüğünü soyledi doktor sennhastanedemisin simdi yoksa evindemi bebegi gosteriyolsrmi sana 
(5 puan) tarafından
Ben evdeyim bebege sadece gunde iki kez sut goturuyorum hemsireden birkes rca etmistim gostermisti bebegimi
0 oy
(1,254 puan) tarafından
Geçmiş olsun kuzum allah şifa versin 
(5 puan) tarafından
Tesekkur ederim allah razi oldun canim
(1,254 puan) tarafından
Senden de kuzum
0 oy
(1,186 puan) tarafından
Rabbim şifa versin canım 
(5 puan) tarafından
Amin kuzu insallah
0 oy
tarafından
1 haftaya çıkar canım benim oğlumda öyleydi 1 hafta antibiyotik tedavisi uyguladılar aslında 2 günde enfeksiyon düştü ama sırf antibiyotiği tamamlamak için 1 hafta kaldı 
(5 puan) tarafından
Vallahi icimi rahatlattiniz allah hepinizden razi olsun
0 oy
tarafından
Geçmiş olsun canım benim oğlum da kaldı 1 hafta genelde 1 haftada sonuç vermeyince 10 günde çıkıyorlarmış hemşire öyle demişti 
(5 puan) tarafından
Cok saol tesrkkur ederim kuzum
0 oy
tarafından
Geçmiş olsun 
(5 puan) tarafından
Cok tesekkur ederim saolun hepiniz

İlgili bir soru bulunamadı

384,970 soru

11,514,071 cevap

35,174 kullanıcı

...